یکی از مشکلات بزرگ متقاضیان زبان ترکی تغییر مداوم آموزشگاه زبان ترکی استانبولی است چون معمولا از کیفیت آموزش ناراضی هستند. ما در آموزشگاه زبان ترکی سخن برتر معتقدیم که بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی تهران هستیم. به همین دلیل در ابتدای دوره آموزشی ترکی استانبولی هیچ شهریه ای را دریافت نمی کنیم. شما اگر در پایان دوره از استاد زبان ترکی خود و همینطور آموزشگاه زبان ترکی سخن برتر رضایت داشتید، پس از پایان دوره شهریه خود را پرداخت می کنید.

بهترین آموزشگاه زبان تهران

بهترین مدرسین زبان ترکی استانبولی

ما با بکارگیری بهترین استادان زبان ترکی استانبولی سعی می کنیم که بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران باشیم. استادان زبان یک موسسه، مهم ترین سرمایه های آنجا هستند و تلاش ما همیشه بر این بوده است تا بهترین استادان زبان ترکی استانبولی را گلچین کنیم. استادان ما می توانند به منزل یا محل کار شما برای تدریس آمده و اگر شما خانم باشید می توانید از امکان تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی توسط خانم در منزل استفاده نمایید.

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی استانبولی یکی از زبان های خانواده زبان ترکی می باشد. زبان های ترکی شامل 35 زبان می شوند که معمولا در آسیای مرکزی مانند ازبکستان، قزاقستان، قرقیزستان و … از آن ها استفاده می شود و تقریبا 200 میلیون نفر با آن زبان صحبت می کنند. با مهاجرت ترک های عثمانی به ترکیه امروزی در 1000 سال پیش و تغییرات فراوانی که بر روی زبان آنها شکل گرفت، زبان ترکی استانبولی بوجود آمد. آتاتورک در سال 1928 الفبای عربی را از زبان ترکی استانبولی حذف نمود و الفبای لاتین را با تغییرات جزئی جایگزین آن نمود. وی تعداد زیادی از لغت های عربی و فارسی را نیز از زبان ترکی استانبولی حذف نمود. امروزه حدود 80 میلیون نفر از زبان ترکی استانبولی به عنوان زبان مادری خود استفاده می کنند.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
آموزشگاه زبان ترکی
Author Rating
51star1star1star1star1star
بستن منو