آموزشگاه زبان ایتالیایی برتر تمام سعی خود را نموده است تا با بهره بردن از استادان ایتالیایی مجرب برگزاری دوره های آموزش آنلاین زبان ایتالیایی، بیشترین بازدهی را برای زبان آموزان به ارمغان آورد. برای ثبت نام در کلاس های آموزش آنلاین زبان ایتالیایی آموزشگاه زبان برتر که دوره های مجازی و غیر حضوری نیز نامیده می شود و یا اطلاع از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های زبان ایتالیایی با آموزشگاه زبان سخن برتر تماس بگیرید. کلاس های ما در همه جای تهران شامل شرق، غرب، شمال و جنوب تهران برگزار می شود. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از امکان تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در منزل توسط خانم نیز بهره ببرید. همچنین کلاس های ما به صورت مجازی و غیر حضوری (آنلاین) نیز برگزار می شود.

آموزش-آنلاین-زبان-ایتالیایی

در سال های اخیر و با گسترش و محبوب شدن اینترنت، راه حل مناسبی برای گذراندن دوره های آموزشی برای افراد شاغل پیدا شد که پیش از آن وجود نداشت و آن شرکت در کلاس های آنلاین بود. افراد شاغل و حتی خانه دار به علت مشغله زیاد و همچنین دور بودن محل کار از آموزشگاه ها و ترافیک زیاد قادر به شرکت در کلاس های آموزشی نبودند. حالا با وجود اینترنت به راحتی می توانند در کلاس های آموزش آنلاین شرکت کنند. این نوع کلاس ها، کلاس مجازی و غیر حضوری نیز نامیده می شود. موسسه زبان برتر با برگزاری دوره های آموزش آنلاین زبان ایتالیایی یکی از آموزشگاه های پیشرو در زمینه آموزش آنلاین زبان است. دوره های آموزش آنلاین زبان ایتالیایی موسسه زبان برتر برای همه ایرانیان در سرتاسر دنیا برگزار می شود.

آموزشگاه زبان ایتالیایی برتر

هنر و مد در ایتالیا توانسته است تا توجه دانشجویان رشته هنر در ایران را به خوب جلب کند و آن‌ ها به دنبال راهی برای مهاجرت و ادامه تحصیل در این کشور باشند برای همین به دنبال یک آموزشگاه زبان ایتالیایی خوب می گردند چون لازمه ورود به هر کشور، توانایی صحبت کردن به زبان آنجا است. برای همین بیشتر این افراد ترجیح می‌ دهند تا با شرکت در کلاس ‌های یک آموزشگاه زبان ایتالیایی دانش زبان خوبی را خیلی سریع افزایش دهند. 

از طرفی دیگر، افزایش مبادلات تجاری بین ایران و ایتالیا که در چند گذشته رخ داده است، توجه ویژه ‌ای را به آموزش این زبان اختصاص داده است و برای همین بیشتر مترجم‌ ها سعی داشته ‌اند تا در کنار انگلیسی، به دنبال یک آموزشگاه زبان ایتالیایی باشند تا در آنجا تدریس خصوصی زبان ایتالیایی انجام شود تا حتی سریع ‌تر از دانشجویان بتوانند کار خود را ارتقا بخشند. شاید از خودتان بپرسید که چرا باید زبان کشوری را یاد بگیریم که کل جمعیت آن 70 میلیون نفر است و بیشتر در خود این کشور صحبت می ‌شود. ایتالیا با اینکه کشور محدودی است؛ اما فرهنگ و هنر آن جهانی است؛ یعنی این کشور توانسته است تا با فرهنگ و هنر خود در جهان خود را به دیگران بشناساند و آن‌ ها را مجبور کند تا برای یادگیری هنر خالص، زبان این کشور را یاد بگیرند.

  • ایتالیا مهد هنر در دنیا است. بیشتر آثار هنری و تاریخی دنیا به زبان این کشور نوشته شده است و برای همین آن‌ هایی که در زمینه تاریخ و هنر فعالیت دارند، لازم است با این زبان آشنایی داشته باشند که می توان آن را از طریق شرکت در کلاس های یک آموزشگاه زبان ایتالیایی انجام داد. زبان ایتالیایی شباهت زیادی به زبان های فرانسه و اسپانیایی دارد.
  • زبان ایتالیایی را مادر دیگر زبان می ‌دانند و اگر نگاهی به فیلم‌ ها و تاریخ بی اندازید، این زبان مورد استفاده قرار گرفته است و به زبان ‌های دیگر وارد شده است. جالب است بدانید که در واقع 60 درصد زبان انگلیسی ریشه لاتین دارد؛ یعنی شخصی که ایتالیایی می ‌داند خیلی سریع ‌تر از بقیه انگلیسی را یاد می ‌گیرد.
  • صنعت خودرو ایتالیا نسبت به کشورهای دیگر پیشرفته ‌تر است. بیشتر افرادی که در صنعت به خصوص خودرو سازی فعالیت می‌ کنند، در کنار آلمانی به دنبال شرکت در کلاس های یک موسسه زبان ایتالیایی هم هستند.
  • افرادی که زبان ایتالیایی می ‌دانند، خیلی راحت ‌تر و بهتر می ‌توانند ویزای تحصیلی از سفارت بگیرند. در واقع سفارت تسهیلات ویژه ای برای این افراد در نظر گرفته است. شما می توانید با شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان ایتالیایی برتر به این امر دست یابید.

اهمیت زبان ایتالیایی در هنر

باید گفت هر رشته هنری که وجود دارد، زادگاه اصلی آن ایتالیا است. افرادی که قصد ادامه تحصیل در رشته موسیقی و معماری را دارند، اول از همه به بررسی دانشگاه‌های این کشور و سپس آمریکا می‌پردازند و اگر شرایط را مناسب دیدند، قبل از ورود به دنبال یادگیری این زبان می‌روند. حتی آن‌هایی هم در آمریکا زندگی می‌کنند و رشته معماری را می‌خوانند، زبان ایتالیایی را به عنوان زبان دوم خود در کار انتخاب می‌کنند و به دنبال یادگیری آن می‌روند. در هر صورت توصیه می‌کنیم که اگر به هنر علاقه دارید و خود را یک هنرمند می‌دانید، حتماً در یادگیری زبان ایتالیایی را در برنامه خود قرار داده و آن را یاد بگیرید.

در سرار جهان، افراد زیادی وجود دارند که می خواهند زبان ایتالیایی را یاد بگیرند و افراد برای آموزش زبان ایتالیایی همیشه خواستار معلم های واجد شراط هستند. آموزش زبان ایتالیایی به عنوان یک زبان خارجی، کاری سرگرم کننده و پر طرفدار است و اگر قصد سفر به ایتالیا را داشته باشید، آموزش این زبان کمک بزرگی به شما می کند. اگر شما اشعار دانته، فرهنگ غنی ایتالیا و زندگی دانشجویی در ایتالیا را دوست داشته باشید، می توانید با گذراندن دوره های آموزش زبان ایتالیایی در آموزشگاه زبان ایتالیایی برتر، یادگیری این زبان را به طور حرفه ایی شروع کنید.

درباره زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی چهارمین زبان رایج در دنیا است و در کشورهای ایتالیا، واتیکان، سن مارینو و سوئیس به عنوان زبان رسمی کشور شناخته شده است. تقریباً 13 درصد از جمعیت اروپا به این زبان صحبت می کنند و همچنین بیش از 3 درصد از جمعیت اروپا زبان ایتالیایی را به عنوان زبان دوم خود انتخاب کرده اند و علاقه مند به آموزش زبان ایتالیایی هستند. آموزش زبان ایتالیایی همچنین در قسمت هایی از آمریکای جنوبی و مرکزی، شرق اروپا و آفریقا مرسوم است و یکی از زبان های رایج محسوب می شود.

زبان ایتالیایی مانند زبان های فرانسوی، پرتغالی و اسپانیایی ریشه لاتین دارد. تا قبل از قرن سیزدهم و چهاردهم، آموزش زبان ایتالیایی به شکل امروز توسعه و طرفدار چندانی نداشت اما بعد از آن با مرکزیت فلورانس، آموزش زبان ایتالیایی به طور گسترده آغاز شد و بسیاری از افراد آموزش زبان ایتالیایی را به طور حرفه ایی آغاز کردند. تقریباً 63 ملیون نفر در جهان به زبان ایتالیایی صحبت می کنند و این زبان را به عنوان زبان مادری و رسمی می شناسند. در این میان در حدود سه ملیون نفر از طریق آموزش زبان ایتالیایی به این زبان صحبت می کنند. 

چرا آموزش زبان ایتالیایی لازم است؟

بخش مهمی از تاریخ جهان با زبان ایتالیایی در ارتباط است و به تاریخ و فرهنگ این کشور گره خورده است.امپراطوری روم برای قرن ها بر قسمت های زیادی از اروپا حکمفرمایی می کرد. علاقه مندان به تاریخ این کشور، می توانند با آموزش زبان ایتالیایی بسیاری از منابع موثق را درباره تاریخ ایتالیا مطالعه کنند. ما در آموزشگاه زبان ایتالیایی برتر تمام سعی خود را کرده ایم تا با استفاده از بهتری استادان زبان ایتالیایی تهران، بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران باشیم.

موسیقی، سینما و هنر معماری ایتالیا

زبان ایتالیایی جایگاه خاص و ویژه ایی برای علاقه مندان به موسیقی ایتالیایی دارد.افرادی که به هنر ایتالیا علاقه دارند با آموزش زبان ایتالیایی می توانند اطلاعات کافی درباره فرهنگ و هنر این کشور به دست بیاورند و از آن لذت ببرند. علاقه مندان به اپرا می توانند نمادهای این بخش از موسیقی را در کشور ایتالیا پیدا کنند. جایگاه هنر در ایتالیا فقط به موسیقی محدود نمی شود. هنر معماری نیز نقش مهمی در فرهنگ ایتالیا دارد و هنرمندان از سراسر دنیا با آموزش زبان ایتالیایی در موسسه زبان ایتالیایی برتر، اطلاعات و منابع هنری خود را افزایش می دهند.

ایتالیا، پایتخت مد جهان

پایتخت مد جهان شهر میلان در کشور ایتالیا است.مردم این کشور همرواره خوشتیپ و خوش سیما هستند و علاقه زیادی به مد و زیبایی دارند.افرادی که علاقه مند به تحصیل در رشته هایی مانند طراحی لباس هستند، می توانند با آموزش زبان ایتالیایی در آموزشگاه زبان ایتالیایی برتر وارد دانشگاه های این کشور شده و از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنند. طراحی مد و لباس یکی از رشته های پر درآمد در این کشور است و اگر کسی در یک آموزشگاه معتبر دوره آموزش زبان ایتالیایی را گذرانده باشد حتماً در این کار موفق خواهد بود و درآمد زیادی خواهد داشت.

خوراکی ها و غذاهای ایتالیا

غذاهای ایتالیایی مانند پیتزا و ماکارونی و پاستا از محبوب ترین غذاهای دنیاست. با آموزش زبان ایتالیایی می توانید دستور پخت این غذاهای خوشمزه را به دست آورید. اگر آموزش زبان ایتالیایی برای شما جالب و سرگرم کننده باشد می توانید از طریق اینترنت لیست بزرگی از غذاهای محبوب ایتالیایی را پیدا کنید و این فهرست را وارد رژیم غذایی خود کنید.

سفر به ایتالیا

هنگامی که به یک کشور خارجی سفر می کنید اگر زبان آن کشور را بلد باشید، سفر برای شما لذت بخش تر می شود.آموزش زبان ایتالیایی نیز قبل از سفر به این کشور به شما کمک بزرگی می کند.هنگامی که شما به عنوان توریست به کشور ایتالیا سفر کنید، اگر بتوانید به زبان ایتالیایی صحبت کنید افراد بومی کشور ایتالیا از این که میبینند شما به زبان آنها علاقه مند هستید خیلی خوشحال می شوند و تا جایی که بتوانند شما را راهنمایی می کنند.اگر هنگامی که در ایتالیا هستید به آموزش زبان ایتالیایی علاقه نشان دهید و بگویید تا حدی بر این زبان مسلط هستید، مردم بومی ایتالیا به شما کمک می کنند. کشور ایتالیا یکی از مقاصد مهم گردشگری در جهان است و هر ساله توریست های زیادی برای دیدن ایتالیا به این کشور زیبا سفر می کنند.اگر دوست دارید به کشورهای خارجی سفر کنید، حتماً به ایتالیا هم بروید ولی بهتر است قبل از سفر حتماً یک دوره آموزش زبان ایتالیایی را در یک آموزشگاه زبان ایتالیایی را گذرانده باشید. در این صورت آموزش زبان ایتالیایی لذت فراوانی در گذراندن اوقات گردشگری به شما خواهد داد.

تحصیل در ایتالیا

آموزش زبان ایتالیایی یکی از ضروری ترین موارد برای تحصیل در ایتالیا است. در سال های اخیر ادامه تحصیل در کشور ایتالیا به ویژه در رشته های معماری و هنری مانند طراحی لباس در بین دانشجویان رواج پیدا کرده است. دانشگاه های ایتالیا به خاطر سطح علمی بالا، پذیرش آسان و عدم سخت گیری های اداری مقصد مناسبی برای ادامه تحصیل علاقه مندان به زبان ایتالیایی است. کسانی که در این کشور تحصیل کنند اگر به خوبی به زبان ایتالیایی مسلط باشند و دوره های آموزش زبان ایتالیایی در یکموسسه زبان ایتالیایی را با نمره خوب گذرانده باشند، می توانند پس از تمام شدن درسشان، شغل مناسبی پیدا کنند و بعد از مدتی اقامت این کشور را بگیرند. ایتالیا کشور جذاب و زیبایی برای زندگی و ادامه تحصیل است. به همین دلیل آموزش زبان ایتالیایی، فرصتی استثنایی و مناسب برای ادامه تحصیل به شما می دهد و شما با آموزش زبان ایتالیایی می توانید با شرایطی مناسب آینده درخشانی برای خود رقم بزنید. آموزشگاه های ایتالیایی زیادی برای آموزش زبان ایتالیایی در سطح شهر وجود دارداما آموزشگاه زبان ایتالیایی برتر که زیر مجموعه ای از آموزشگاه زبان سخن برتر است، میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد. با توجه به این که در چه سطحی هستید و با توجه به زمان خود، می توانید در کلاسی مناسب در یک آموزشگاه زبان ایتالیایی با شرایط خود ثبت نام کنید.