در موسسه زبان فرانسوی برتر ما با بهره از بهترین استادان زبان فرانسوی و متد خاص آموزش آنلاین و همچنین دریافت شهریه پس از مکالمه روان زبان فرانسوی به شما این اطمینان را می دهیم که در بهترین کلاس های آموزش انلاین زبان فرانسه که کلاس های مجازی و غیرحضوری نیز نامیده می شود، به یادگیری می پردازید. برای ثبت نام در کلاس فرانسه آموزشگاه زبان برتر و یا اطلاع از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های زبان فرانسه با آموزشگاه زبان سخن برتر تماس بگیرید. کلاس های ما در همه جای تهران شامل شرق، غرب، شمال و جنوب تهران برگزار می شود. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از امکان تدریس خصوصی زبان فرانسه در منزل توسط خانم نیز بهره ببرید. همچنین کلاس های ما به صورت مجازی و غیر حضوری (آنلاین) نیز برگزار می شود.

آموزش-آنلاین-زبان-فرانسه

در سال های اخیر و با گسترش و محبوب شدن اینترنت، راه حل مناسبی برای گذراندن دوره های آموزشی برای افراد شاغل پیدا شد که پیش از آن وجود نداشت و آن شرکت در کلاس های آنلاین بود. افراد شاغل و حتی خانه دار به علت مشغله زیاد و همچنین دور بودن محل کار از آموزشگاه ها و ترافیک زیاد قادر به شرکت در کلاس های آموزشی نبودند. حالا با وجود اینترنت به راحتی می توانند در کلاس های آموزش آنلاین شرکت کنند. این نوع کلاس ها، کلاس مجازی و غیر حضوری نیز نامیده می شود. موسسه زبان برتر با برگزاری دوره های آموزش آنلاین زبان فرانسوی یکی از آموزشگاه های پیشرو در زمینه آموزش آنلاین زبان است. دوره های آموزش آنلاین زبان فرانسه موسسه زبان سخن برتر برای همه ایرانیان در سرتاسر دنیا برگزار می شود.

آموزشگاه زبان فرانسه سخن برتر

قبل از اینکه علت یادگیری فرانسوی را بیان کنیم، بهتر است بگوییم که افرادی که فرانسوی می‌ دانند بهتر می ‌توانند انگلیسی را یاد گرفته و صحبت کنند و حتی برعکس این قضیه هم وجود دارد. انگلیسی و فرانسوی لغات مشترک زیادی دارند؛ برای همین در کلاس‌ های آموزشگاه زبان فرانسه برتر نیز مدرس به زبان آموز تأکید می‌ کند تا انگلیسی خود را هم نیز تقویت کند تا زبان را بهتر فرا بگیرد. 

  1. زبان فرانسه، زبان بیش از 200 میلیون انسان در روی کره زمین چه به صورت مستقیم و غیر مستقیم است.
  2. دومین زبان رایج در دنیا بعد از انگلیسی است که همین موضوع به تنهایی اهمیت شرکت در کلاس های یک آموزشگاه زبان فرانسه را نشان می دهد. زبان فرانسه شباهت زیادی به زبان های اسپانیایی و ایتالیایی دارد.
  3. بیشتر افرادی که قصد مهاجرت به کبک کانادا را دارند، باید زبان فرانسه را باید به خوبی یاد بگیرند و حتی مدرک زبان فرانسه را باید دریافت کنند که مدرسین ما در موسسه زبان فرانسه برتر آنها را یاری می کنند تا به این امر دست یابند.
  4. حدود یک چهارم سرمایه گذاری‌ها در فرانسه به صورت خارجی بوده است که بیشترین سهم آن مربوط به آمریکا است. شرکت‌های بزرگ آمریکایی در فرانسه دارای دفتر و نمایندگی هستند و افرادی که نمی‌توانند به آمریکا مهاجرت کنند، با رفتن به فرانسه کار خود را پیدا می‌کنند. همچنین فرانسه هم از سرمایه گذاران اصلی در آمریکا است که باعث شده تا این زبان هم در آن کشور جز زبان‌های الزامی برای یادگیری قرار بگیرد.
  5. بعد از انگلیسی و اسپانیایی، فرانسوی سومین زبانی است که در آمریکا صحبت می‌شود. برای همین بیشتر افرادی که قصد مهاجرت به آمریکا را دارند، درکنار انگلیسی، در کلاس یک موسسه زبان فرانسه یا اسپانیایی شرکت می‌کنند.
  6. زبان فرانسه بعد از انگلیسی و در کنار آلمانی، از زبان‌های پرنفوذ در دنیای اینترنت است و بیشتر منابع اطلاعاتی دنیا به این زبان نوشته شده است.
  7. فرانسوی یک زبان بین‌المللی سازمانی است؛ یعنی در سازمان ملل، کمیته‌های المپیک و صلیب سرخ نیز به عنوان زبان رسمی اداری شناخته می‌شود. از این رو افراد این سازمان‌ها باید از قبل با شرکت در کلاس های یک آموزشگاه زبان فرانسه نیز سطح دانش زبانی خود را تقویت کنند.

درباره زبان فرانسه

امروزه زبان فرانسه جزء یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین زبان ها محسوب می شود و بسیاری از افراد برای آموزش زبان فرانسه تلاش می کنند. تقریباً در حدود 200 میلیون نفر در جهان به زبان فرانسه صحبت می کنند یا در یک آموزشگاه زبان فرانسه برای یادگیری زبان فرانسه ثبت نام می کنند. بعد از زبان انگلیسی، آموزش زبان فرانسوی مرسوم ترین زبان است و می توان در تمام کشورهای دنیا این زبان را یاد گرفت. این کشور بزرگترین موسسات آموزش زبان فرانسه را دارد و افراد زیادی در حال یادگیری این زبان هستند. تقریباً در حدود 128 ملیون نفر به زبان فرانسه صحبت می کنند. زبان فرانسه، زبان رسمی 29 کشور است و به همین دلیل آموزش زبان فرانسه در بسیاری از کشورها اهمیت زیادی پیدا کرده است. آموزش زبان فرانسه نه تنها جذاب و سرگرم کننده است بلکه شما را وارد دنیایی جدید می کند و قطعاً از آموزش زبان فرانسه لذت خواهید برد. زبان فرانسه قبل از جنگ جهانی دوم در زمینه هایی مانند جمل و نقل، تجارت و سیاست مورد استفاده بوده است. در کشور ایران نیز زبان فرانسه از زمان های قدیم آموزش زبان فرانسه مرسوم بوده است و در زمان قاجار این زبان بعد از زبان فارسی، به عنوان زبان دوم شناخته می شد. در سال های اخیر بسیاری از افراد به یادگیری این زبان علاقه مند شده اند و بسیاری از موسسات خصوصی و دولتی و حتی دانشگاه ها به آموزش زبان فرانسه مشغول هستند.

این زبان در سفر کمک بزرگی به شما می کند. با آموزش زبان فرانسه در آموزشگاه زبان فرانسه برتر (برتر انگلیش) بیشترین لذت را از سفر خود می برید. فرانسه کشوری است که هر ساله توریست های زیادی دارد. با آموزش زبان فرانسه، دیدن شهرهای زیبای فرانسه از جمله پاریس و بقیه مناطق توریستی این شهر زیبا برای شما جذاب تر خواهد بود. آموزش زبان فرانسه می تواند در سفر به سایر کشورها مانند کانادا، موناکو و سوئیس به شما کمک کند. همچنین با آموزش زبان فرانسه می توانید هر کجا که باشید، شغل مناسبی پیدا کنید. یادگیری زبان فرانسه و انگلیسی شانس پیدا کردن کار را در بازار بین الملل برای شما دو چندان می کند و می توانید در بسیاری از کشورهای فرانسوی زبان مانند کانادا، بلژیک و سوئیس شغل مناسبی پیدا کنید. زبان فرانسه، یک زبان فرهنگی محسوب می شود. فرانسه زبان هنر، رقص، مد و معماری است. با آموزش زبان فرانسه می توانید به راحتی کتاب های ادبی و هنری فرانسه را با ورژن اصلی مطالعه کنید و لذت ببرید. این روزها زبان فرانسه یکی از مهمترین زبان هایی است که در دانشگاه ها تدریس می شود. با آموزش زبان فرانسه به شیوه ایی مناسب، می توانید به خوبی به این زبان صحبت کنید و در نتیجه می توانید در بهترین دانشگاه ها ادامه تحصیل دهید. دانش آموزان پس از تسلط یافتن به زبان فرانسه، می توانند از دولت فرانسه بورسیه تحصیلی بگیرند.

زبان فرانسه علاوه بر این که زبان کار و تجارت است، زبان ارتباطات نیز هست و بسیاری از افراد غیر بومی ساکن در کانادا با زبان فرانسه با یکدیگر در ارتباط هستند. آموزش زبان فرانسه آسان است و این روزها روش های زیادی برای آموزش زبان فرانسه وجود دارد و این روش ها یادگیری را برای بزرگسالان و کودکان لذت بخش می کند. با صحبت کردن و انجام دادن تمرین به طور مداوم، می توانیم به خوبی به این زبان صحبت کنیم. آموزش زبان فرانسه لذت زیادی دارد زیرا این زبان، زبان عشق و روح است و موسیقی کلام زیبایی برای شنونده دارد. افرادی که به موسیقی های فرانسوی علاقه دارند، با آموزش این زبان لذت بیشتری از گوش دادن به این موسیقی های زیبا می برند. زبان فرانسه، زبان رسانه و اخبار است و بعد از زبان انگلیسی و آلمانی، سومین زبان مهم در اینترنت است. با آموزش زبان فرانسه می توانید از اخبار مهم جهان با خبر شوید.

فرانسه زبانی است که ذهن و روح شما را به چالش می کشد. آموزش زبان فرانسه ذهن شما را خلاق می کند. در بسیاری از مدارس تاترها و نمایش ها به زبان فرانسوی برگزار می شود در نتیجه کودکان با آموزش زبان فرانسه هنگامی که سر صحنه تاتر هستند، اعنماد به نفس بیشتری دارند. زبان فرانسه همچنین از طریق موسیقی های دلنشین و سرودهای زیبا به کودکان آموزش داده می شود.

آموزش زبان فرانسه در آموزشگاه زبان برتر

آموزشگاه زبان برتر، آموزش زبان فرانسه را برای شما آسان و لذت بخش می کند. این آموزشگاه از امکانات به روز برای آموزش زبان به دانش آموزان استفاده می کند تا فراگیران بتوانند به راحتی و با روش های جدید آموزشی، این زبان شیرین و دوست داشتنی را یاد بگیرند. در این آموزشگاه تمرین و تکرار اهمیت زیادی دارد چون مهمترین راه آموزش زبان فرانسه تکرار و تمرین لغات و عبارات جدید است. بعضی افراد به علت نداشتن وقت کافی سعی می کنند خودشان این زبان را یاد بگیرند و از اپلیکیشن های آموزش زبان فرانسه برای این کار استفاده می کنند. این روش هم روش مناسبی برای آموزش زبان فرانسه است ولی مسلماً با شرکت در کلاس به طور حضوری، افراد نکات بیشتری یاد می گیرند زیرا علاوه بر نکاتی که از معلم یاد می گیرند می توانند از تجربیات سایر دانش آموزان در کلاس استفاده کنند.

دیدن فیلم های فرانسوی زبان نیز یکی دیگر از راه های آموزش زبان فرانسه است. البته این روش برای افرادی توصیه می شود که تا حدی به زبان فرانسه مسلط هستند و این زبان را آموزش دیده اند پون اگر کسی تا به حال هیچ آموزشی ندیده باشد با دیدن فیلم فقط گیج و سر در گم می شود و با دیدن فیلم چیزی یاد نمی گیرد. ممکن است در نگاه اول، آموزش زبان فرانسه به نظر شما سخت باشد و حروف و کلماتی که می بینید و تلفظ هایی که می شنوید عجیب به نظر برسد. ممکن است در این لحظه فکر کنید هرگز این زبان را یاد نمی گیرید. ولی نگران نباشید با کمی تلاش و با ثبت نام در یک آموزشگاه زبان فرانسه می توانید به خوبی به این زبان صحبت کنید.

آموزش مکالمه در آموزشگاه زبان فرانسه برتر

ما در آموزشگاه زبان فرانسه برتر به آموزش روش های مکالمه در یک زبان خارجی می پردازیم. مکالمه زیر نمونه ای از روش آموزش مکالمه در آموزشگاه زبان فرانسوی سخن برتر است. برای آگاهی از متدهای آموزش در موسسه زبان فرانسه سخن برتر می توانید با مشاوران ما در آموزشگاه زبان فرانسه سخن برتر تماس بگیرید.