در دوره آموزش انگلیسی برای سفر ما به آموزش مکالمه پرکاربردی روزمره که شما برای یک سفر چند روزه یا چند ماهه در یک کشور خارجی مخصوصا یک کشور انگلیسی زبان نیاز دارید می پردازیم. در موسسه زبان سخن برتر همیشه تلاش ما بر این بوده است که بهترین آموزشگاه زبان در برگزاری دوره های آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای سفر باشیم. در این مقاله ما به آموزش بخشی از مکالمات روزمره در یک کشور انگلیسی زبان می پردازیم. به علاوه دوره های آموزش فشرده زبان انگلیسی و کلاس مکالمه زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان ما در کنار دوره آموزش انگلیسی برای سفر برگزار می شود. کلاس های آموزش زبان

انگلیسی برای سفر ویژه شما عزیزانی است که قصد سفر و یا حتی مهاجرت به کشوری دیگر را دارید. برای آگاهی بیشتر در مورد دوره آموزش انگلیسی برای سفر و یا اطلاع از قیمت دوره آموزش انگلیسی برای سفر با ما تماس بگیرید.

همزمان با شروع تابستان در نیمکره شمالی ، فصل مسافرت های توریستی شروع می شود . اگر شما یکی از افرادی هستید که امسال برای یک تعطیلات رویایی آماده می شوید ، آموزش زبان انگلیسی برای سفر روشی ساده اما موثر برای داشتن یک سفر بهتر می باشد . اگر شما به جاهایی مانند انگلیس ، استرالیا یا ایالات متحده سفر کنید ، مطمئناً زبان محلی آنجا را یاد می گیرید . حتی اگر شما به شکوری دیگر به غیر از آمریکا و انگلیس بروید ، با این حال زبان انگلیسی زبان بین المللی در کل دنیا می باشد . حتی اگر بتوانید به میزان کمی به زبان انگلیسی صحبت کنید ، این زبان در بسیاری از نقاط توریستی جهان به شما کمک خواهد کرد . ممکن است شما نتوانید به خوبی افراد محلی به زبان انگلیسی صحبت کنید اما با این زبان می توانید  با افرادی که اطراف شما هستند به خوبی ارتباط برقرار کنید که ما شیوه استفاده از زبان انگلیسی را در دوره آموزش انگلیسی برای سفر به شما آموزش می دهیم. همچنان که برای سفر آینده خود آماده می شوید ، بعضی از روش های آسان برای شروع دوره آموزش انگلیسی برای سفر را مرور می کنیم. شما می توانید با شرکت در کلاس های آموزش خصوصی زبان انگلیسی این زبان را سریع تر بیاموزید.

اگر تا به حال به زبان انگلیسی صحبت نکرده اید ، این شانس را از خود گرفته اید. خوشبختانه یادگیری انگلیسی کلیدی در مورد عبارات و جملات مربوط به سفر در طول سفر به شما کمک زیادی می کند . این دوره آموزشی زبان انگلیسی را با یادآوری بعضی از موقعیت های مختلف که ممکن است در طول سفر با آنها روبرو شوید ، آغاز کنید. حتی دانستن بعضی از عبارات ابتدایی این امکان را برای شما فراهم می کند که بیشترین لذت را از سفر خارجی خود ببرید. شما می توانید با شرکت در دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی سریع تر به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید.

عناوین دوره آموزش انگلیسی برای سفر

فرودگاه

در دوره آموزش انگلیسی برای سفر ما به شما نحوه صحبت کردن به زبان انگلیسی در فرودگاه را آموزش می دهیم.

بعد از چند ماه آمادگی برای سفر ، سرانجام هواپیمای شما در یک کشور خارجی فرود آمد ، حالا باید چه کار کنید ؟

اول  باید طبق قوانین آن کشور از فرودگاه خارج شوید . در اینجا در مورد تعطیلات خود به سئوالاتی پاسخ می دهید و با اداره مهاجرت صحبت می کنید . مکالمه شما شامل سئوالات زیر می باشد :

  • مقصد نهایی شما کجاست ؟
  • هدف شما از این سفر چیست ؟
  • آیا چمدان های خود را بسته بندی کرده اید ؟

اگر جواب این سئوالات را بدانید ، زمانی که به فرودگاه می رسید مشکلی نخواهید داشت .بعد از گذراندن آداب و قوانین، آماده ایید تا شروع به کاوش کنید .

گشتن در اطراف شهر

در دوره آموزش انگلیسی برای سفر ما به شما یاد می دهیم که بدون هیچ مشکلی در اطراف شهر بگردید.

احتمالاً شما برای رسیدن به مقصد از وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو یا اتوبوس استفاده می کنید . در مواقع دیگر برای رسیدن به مقصد ممکن است نیاز به کمک داشته باشید . در هر صورت برای رسیدن به مقصد مورد نظر باید چند سئوال ابتدایی را یاد بگیرید ، بلیط بخرید و به جایی که می خواهید بروید .

I would like to go to “X”.

می خواهم به مقصد X بروم .

اگر از افراد بپرسید که کجا می خواهید بروید ، شانس کمی برای پیدا کردن جایی که می خواهید بروید دارید . حتی اگر معنای چیزهای دیگر را ندانید این عبارت ( می خواهم به نقطه X بروم ) به شما کمک می کند تا رانندگان تاکسی شما را راهنمایی کنند ، می توانید با کارکنان راه آهن صحبت کنید و همچنین می توانید از افرادی که در خیابان می بینید کمک بخواهید . به سادگی به جاهای مختلف بروید . برای مثال بگویید : می خواهم به برج ایفل بروم . یا این که می خواهم به مجلس پارلمان بروم .

در دوره آموزش انگلیسی در آموزشگاه زبان سخن برتر برای سفر ما به شما نحوه سئوال کردن به انگلیسی در مورد ایستگاه تاکسی ، اتوبوس و قطار را آموزش می دهیم . سئوالی که با کلمه کجا آغاز می شود ، می تواند به راحتی برای سئوال بالا استفاده شود : I would like to go … می خواهم به … بروم . اگر شما برای رسیدن به جایی خاص از کسی سئوال کنید ، به درستی راهنمایی می شوید .

سایر مطالبی که در دوره آموزش انگلیسی برای سفر آموزش داده می شود به شرح زیر است:

  • هتل
  • رستوران
  • سوپر مارکت
  • بانک
  • صرافی
  • سفارت

مکالمات عمومی

شما باید در طول سفر خود با افراد زیادی به زبان انگلیسی مکالمه کنید ، از مامور امنیتی در فرودگاه تا کارمند هتلی که در آن اقامت دارید . البته ممکن است تعاملات شما موضوعات زیادی را در بر بگیرد ، اما بهتر است از عبارات مربوط به انگلیسی برای سفر استفاده کنید تا بتوانید با یک گفتگوی ساده کار خود را پیش ببرید که ما آن مکالمات را در دوره آموزش انگلیسی در سفر به شما می آموزیم.

آیا شما به زبان انگلیسی صحبت می کنید؟

اولین و مهمترین نکته ایی که باید به آن توجه کنید این است که نباید فکر کنید که همه افراد می توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند ، مگر این که در یک کشور انگلیسی زبان باشید . برای مثال کاملاً اشتباه است که وقتی به آلمان سفر می کنید فکر کنید همه افراد در آنجا می توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند ، حتی اگر کارمندان مربوط به بخش گردشگری به این زبان صحبت کنند . گفتگوی خود را با سئوالات ساده شروع کنید.

من متوجه نمی شوم

اگر زمانی که با یک فرد خارجی صحبت می کنید دست و پای خود را گم کردید ، به سادگی بگویید : من نمی فهمم شما چه می گویید. این جمله باعث می شود که آنها واضح تر و آرام تر صحبت کنند در نتیجه شما متوجه منظور آنها می شوید.

قیمت این چنده ؟

آیا در زمان تعطیلات خود برای خرید نیز برنامه ریزی کرده اید؟ می خواهید زمانی را صرف خرید در کشوری که به آن سفر رفته اید اختصاص دهید ؟ البته هر کشور پول رایج به خود را دارد اما اعداد همه جا با هم مشابه می باشند . عبارت “قیمت این چنده “؟ روشی سریع برای پرسیدن قیمت جنس مورد نظر می باشد.

تمام شهریه پس از مکالمه روان

آموزشگاه زبان سخن برتر با سابقه 20 ساله در آموزش 32 زبان زنده دنیا و با برگزاری کلاس های تضمینی آموزش زبان به محبوبیت بسیار زیادی در بین علاقه مندان یادگیری زبان کسب کرده است. در دوره های آموزشگاه زبان سخن برتر شما در ابتدای دوره هیچ مبلغی را پرداخت نمی کنید. تنها در صورت رضایت کامل از کلاس آموزش زبان و همینطور استاد خود شهریه کلاس خود را پرداخت خواهید کرد. ما در موسسه زبان سخن برتر بیش از 10 سال با این روش پیش رفته ایم و به دلیل اطمینان به اساتید و سیستم آموزشی خود، هر روز پر قدرت تر از گذشته با این روش به راه مان ادامه می دهیم. همچنین در آموزشگاه زبان کودکان سخن برتر، آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان برگزار می شود و همینطور دوره آیلتس برای بزرگسالان برگزار می شود.