در دوره آموزش انگلیسی برای مهاجرت آموزشگاه زبان سخن برتر ما به آموزش جملات و مکالمات پرکاربردی که شما برای زندگی روزمره در یک کشور خارجی نیاز دارید می پردازیم. آموزشگاه زبان سخن برتر همیشه تلاش داشته است تا بهترین آموزشگاه زبان در برگزاری کلاس های ویژه مهاجرت در تهران باشد. در این مقاله ما به آموزش بخشی از مکالمات روزمره در یک کشور انگلیسی زبان می پردازیم. به علاوه دوره های آموزش فشرده زبان انگلیسی و کلاس مکالمه زبان انگلیسی در موسسه زبان سخن برتر در کنار دوره آموزش انگلیسی برای مهاجرت برگزار می شود. کلاس های آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت ویژه شما مهاجرین عزیزی است که هرچه سریع تر نیاز به یادگیری زبان و یا گرفتن مدرک آیلتس یا تافل را دارید. برای آگاهی بیشتر در مورد دوره آموزش انگلیسی برای مهاجرت و یا اطلاع از قیمت دوره آموزش انگلیسی برای مهاجرت ما مشاوران ما در آموزشگاه زبان سخن برتر تماس بگیرید.

دوره آموزش انگلیسی برای مهاجرت

عناوین آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت

رفتن به رستوران

در دوره آموزش انگلیسی برای مهاجرت ما نحوه صحبت کردن به زبان انگلیسی در رستوران را به شما آموزش می دهیم. خوردن غذاهای مختلف و تست کردن غذاهای محلی یکی از بهترین بخش های سفر به یک کشور خارجی می باشد . البته قبل از سفارش دادن غذا در یک رستوران محلی ، باید بدانید چگونه با پیشخدمت حرف بزنید و غذای مورد نظر خود را سفارش دهید. یادگیری عبارت های زیر که مربوط به دوره آموزش انگلیسی برای مهاجرت می باشد کمک زیادی به شما می کند که ما آن را به شما در دوره آموزش انگلیسی برای مهاجرت آموزش می دهیم. شما می توانید با شرکت در کلاس های آموزش خصوصی زبان انگلیسی این زبان را سریع تر بیاموزید.

May I please see a menu؟

می تونم منوی غذا رو ببینم؟

دیدن منوی غذا بهترین راه برای این است که بدانیم رستوران چه نوع غذاهایی سرو می کند . اکثر پیشخدمت ها به محض این که شما بنشینید منوی غذا را برای شما می آورند اما شما می توانید پیش از نشستن در رستوران درخواست منو کنید و ببینید که آیا غذای دلخواه شما را دارد یا خیر .به یاد داشته باشید که بعضی از رستوران ها منوی غذایشان را پشت پنجره رستوران قرار می دهند ، با این کار شما متوجه می شوید که آیا می توانید پول غذا را پرداخت کنید  و پول کافی برای خریدن غذا دارید .

I would like to eat/drink…

میل دارم … بخورم / بنوشم

بعد از انتخاب غذا از منو می خواهید به پیشخدت سفارش بدهید . با گذراندن دوره آموزش انگلیسی برای مهاجرت می توانید به  راحتی غذای مورد نظرتان را به پیشخدمت سفارش  دهید . برای مثال می گویید : من مرغ کبابی و پاستا می خوام .

May I have the bill?

می تونم صورت حساب رو ببینم ؟

بعد از تمام شدن غذا باید صورت حساب را پرداخت کنید . وقتی آمادگی داشتید می توانید از پیشخدمت درخواست صورت حساب بکنید . در بسیاری از کشورهای انگلیسی زبان ، بدون این که شما درخواست کنید ، پیشخدمت صورت حساب را سر میز شما می آورد . با این حال بهتر است بدانید که چطور آن را درخواست کنید .

یادآوری : در دوره آموزش انگلیسی برای مهاجرت در موسسه زبان سخن برتر در مورد فرهنگ پرداخت اعانه در کشور میزبان نکاتی به شما آموزش داده می شود . برای مثال در ایالات متحده 15 تا 20 درصد از صورتحساب به عنوان اعانه برای پیشخدمت محسوب می شود . این اعانه بخشی از حقوق پیشخدمت است و نباید آن را نادیده گرفت . رسم و رسوم از ملتی تا ملت دیگر متفاوت می باشد . پس بهتر است قبل از مهاجرت این نکات را مورد توجه قرار دهید که البته ما آن ها را در دوره آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت آموزش می دهیم.

مرور نکاتی در مورد آموزش انگلیسی برای مهاجرت :

آیا فکر می کنید که باید کمی  در زبان انگلیسی پیشرفت کنید ؟ اگر مدتی است که زبان انگلیسی را مطالعه نکرده اید یا احساس می کنید که تا حدی آن را فراموش کرده اید ؛ دردوره آموزش انگلیسی برای مهاجرین نکات مفیدی در مورد انگلیسی برای مهاجرت به شما یاد می دهیم. با استفاده از تکنیک هایی که به شما در کلاس زبان انگلیسی ویژه مهاجرین ارائه می دهیم ، بیشترین لذت را از سفر خود ببرید.

1 . خود را در محیط غوطه ور کنید

آیا زمانی که افراد به زبان انگلیسی صحبت می کنند ، دست و پای خود را گم می کنید ؟ قبل از مهاجرت ، شروع به دیدن فیلم های انگلیسی آن لاین کنید . اگر تا این لحظه از اپلیکیشن دارکوب استفاده نکرده اید ، اکنون بهترین زمان برای استفاده از آن است. این ها روش هایی برای یادگیری زبان است که ما در دوره آموزش انگلیسی برای مهاجرت به شما آموزش می دهیم.

2 . قبل از اقدام به مهاجرت زبان انگلیسی را تمرین کنید

باید قبل از رفتن به یک کشور خارجی ، زبان انگلیسی را یاد بگیرید . همچنین می توانید در شهر خود به دوره آموزش انگلیسی برای مهاجرت بروید و با دانشجویان زبان انگلیسی که می خواهند به زبان انگلیسی با دیگران چت کنند ، ارتباط برقرار کنید . یادگیری زبان ممکن است مانند دوچرخه سواری برای شما هیجان انگیز باشد وشما باید یاد بگیرید که چگونه به سطح مورد نظر خود برسید .

3. به وسایل اطرافتان برچسب بزنید

یک بسته برچسب و یک مداد تهیه کنید . یادداشت های کوچک به زبان انگلیسی تهیه کنید . می توانید این یادداشت ها را در طول سفر به همراه خود داشته باشید . سپس وقتی به فرودگاه و بخش کانتر می رسید برای پیدا کردن کلمه چمدان یا گذرنامه به مشکل بر نمی خورید .

4 . یک کتاب راهنمای سفر بخرید

تلفن همراه شما برای نگه داری یادداشت ها و اطلاعات مربوط به اقامت در هتل گزینه بسیار خوبی می باشد ، اما کتاب راهنمای سفر به شما کمک می کند تا با اسامی مکان های مشهور کشوری که به آن مهاجرت کرده اید بیشتر و بهتر آشنا شوید . از این که کتاب همیشه همراه شما باشد ، احساس ناراحتی نکنید . اگر در جایی دچار مشکل شدید ، می توانید نگاهی به کتاب بیندازید تا مشکلتان حل شود .

5 . یادگیری زبان باید برای شما تبدیل به یک سرگرمی شود

بهتر است قبل از مهاجرت دوره آموزش انگلیسی برای مهاجرت را به طور کامل بگذرانید ، منطقی نیست که فقط چند ماه قبل از مهاجرت اقدام به یادگیری زبان کنید. خصوصا پیشنهاد ما شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان می باشد. برنامه ها و اپلیکشن های آموزش زبان برای مهاجرت ،کمک قابل توجهی در این مورد به شما می کند  و با استفاده از آنها می توانید به هدف مورد نظر خود برسید . برای یادگیری زبان از انجام هیچ کاری خجالت زده نشوید .اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آموزش انگلیسی برای مهاجرت به دست آورید ، فیلم های زیادی در این مورد وجود دارد که می توانید آنها را تماشا کنید .

تمام شهریه پس از مکالمه روان

آموزشگاه زبان سخن برتر با سابقه 20 ساله در آموزش 32 زبان زنده دنیا و با برگزاری کلاس های تضمینی آموزش زبان به محبوبیت بسیار زیادی در بین علاقه مندان یادگیری زبان کسب کرده است. در دوره های آموزشگاه زبان سخن برتر شما در ابتدای دوره هیچ مبلغی را پرداخت نمی کنید. تنها در صورت رضایت کامل از کلاس آموزش زبان و همینطور استاد خود شهریه کلاس خود را پرداخت خواهید کرد. ما در موسسه زبان سخن برتر بیش از 10 سال با این روش پیش رفته ایم و به دلیل اطمینان به اساتید و سیستم آموزشی خود، هر روز پر قدرت تر از گذشته با این روش به راه مان ادامه می دهیم. همچنین در موسسه زبان کودکان سخن برتر، آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان برگزار می شود و همینطور کلاس خصوصی آیلتس برای بزرگسالان برگزار می شود.