حساب دیفرانسیل و انتگرال به اختصار به عنوان حسابان شناخته می شود و یکی از شاخه ها و مباحث اصلی درس ریاضی است. درس حسابان برگرفته از دروس جبر و هندسه است و به دو شاخه حساب انتگرال و حساب دیفرانسیل تقسیم می شود. حسابان از درس هایی است که باید به صورت مفهومی تدریس شود در غیر این صورت فهم و درک آن سخت می شود. در صورت یاد گرفتن مفاهیم درسی حسابان، می توانیم از این مفاهیم برای حل مسئله های مختلف استفاده کنیم. حسابان از جمله درس هایی است که نقش مهمی در نتایج کنکور دارد و افرادی که در رشته ریاضی درس می خوانند و در حال آماده شدن برای کنکور هستند باید این درس را جدی بگیرند. تدریس خصوصی یکی از بهترین روش ها برای یادگیری و مرور این درس است و کمک بزرگی به دانش آموزان می کند. برای موفقیت و کسب رتبه خوب در رشته ریاضی، باید به این درس تسلط کافی داشته باشید و برای بازدهی بهتر باید در کلاس های تدریس خصوصی حسابان شرکت کنید. آموزش صحیح و اصولی نقش مهمی در یادگیری این درس مفهومی دارد پس بهتر است از یک مدرس با تجربه برای تدریس خصوصی حسابان کمک بگیرید.

آموزشگاه سخن برتر برگزار کننده کلاس های تدریس خصوصی حسابان 1 و 2 برای دبیرستان و کنکور بوده و اساتید با تجربه و ماهر ریاضی را برای تدریس خصوصی حسابان استخدام می کند. سخن برتر بهترین اساتید خانم و آقا را به منزل شما می فرستد و شما می توانید با حضور در کلاس های تدریس خصوصی حسابان به نتیجه دلخواه خود برسید. برای آگاهی از قیمت کلاس تدریس خصوصی حسابان یک و دو با موسسه سخن برتر تماس بگیرید. سعی ما بر این است که بهترین کیفیت آموزش ریاضی را ارائه دهیم. برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی حسابان با کارشناسان ما در آموزشگاه سخن برتر تماس بگیرید تا از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های تدریس خصوصی حسابان و مزایای آن آگاه شوید. کلاس های ما در همه جای تهران شامل شرق، غرب، شمال و جنوب تهران برگزار می شود. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از امکان تدریس خصوصی حسابان یک و دو در منزل توسط خانم نیز بهره ببرید.

تدریس خصوصی حسابان

روش های تدریس خصوصی حسابان

همانطور که قبلاً ذکر شد، حسابان از جمله درس هایی است که باید به طور مفهومی تدریس شود تا به خوبی در ذهن دانش آموزان جای بگیرد. تدریس خصوصی حسابان بهترین روش برای یاد دادن این مبحث مهم به دانش آموزان بوده و تاثیر فوق العاده ایی در یادگیری دارد. مدرسین در کلاس های تدریس خصوصی حسابان، بعد از تمام شدن هر درس از دانش آموزان می خواهند درس آن روز و فرمول های مربوطه را خلاصه نویسی کنند. این کار باعث تقویت یادگیری دانش آموزان می شود و نیازی نیست موقع امتحان کل کتاب را مطالعه کنند زیرا با این روش همه نکات مهم و ضروری به صورت یک جزوه جمع آوری شده و دانش آموز با مرور جزوه همه مفاهیم اصلی را به یاد می آورد. در کلاس های تدریس خصوصی حسابان، تمام مطالب کتاب درسی به صورت اصولی و کلیدی تدریس می شوند زیرا سئوال های کنکور فقط از کتاب های درسی انتخاب می شود. معلم تدریس خصوصی حسابان، در هر جلسه برای سنجش سطح اطلاعات دانش آموزانی که کنکور دارند، آزمونی در کلاس برگزار می کند و تست های مهم را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد تا آنها را با نحوه سئوال های کنکور آشنا کند. در کلاس های تدریس خصوصی حسابان، تست زنی فقط به منظور رفع اشکال و آشنا شدن با سئوال ها انجام می شود و نباید برای از دست دادن زمان استرس بگیرید. مدرس تدریس خصوصی حسابان، بعد از تمام شدن تست، آن را تصحیح کرده و درصد شما را مشخص می کند و سپس پاسخ های شما را تحلیل و بررسی می کند. از حسابان در تحلیل داده نیز استفاده می شود.

حسابان از درس های سخت است و حجم بالایی دارد و باید از همان سال های اولیه دبیرستان با تلاش و جدیت بیشتری مطالعه شود. تدریس خصوصی حسابان نقش مهمی در این زمینه دارد و دانش آموزان را با مباحث مهم رشته ریاضی آشنا می کند. در کلاس تدریس خصوصی حسابان چون به اندازه کافی زمان دارید، مدرس درس حسابان را از پایه آموزش می دهد تا اگر دانش آموز از پایه مشکل دارد، مشکلش به طور کلی رفع شود. افرادی که می خواهند در آزمون کنکور ریاضی شرکت کنند، باید از همان سال های اولیه دبیرستان با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی حسابان، این درس را تقویت کنند. مدرسین سخن برتر در کلاس های تدریس خصوصی حسابان، در ابتدا و برای شروع تست زنی، تست های آسان در اختیار دانش آموزان قرار می دهند و سپس با توجه به سطح یادگیری و پایه درسی دانش آموزان، سطح تست ها را بالاتر می برند. با این روش سرعت تست زنی دانش آموزان افزایش پیدا می کند و به یادگیری درس حسابان و شرکت در کلاس های تدریس خصوصی حسابان علاقه مند می شوند. با انجام این آزمون ها، معلم با نقاط ضعف و قوت دانش آموزان آشنا می شود و می تواند روی مواردی که دانش آموز مشکل دارد بیشتر کار کند.

در کلاس های تدریس خصوصی حسابان، درس ها هر جلسه مرور و تمرین می شود. بعترین روش برای یادگیری درس حسابان، تمرین مکررو دوره است. برای درک و فهم بهتر مفاهیم درسی حسابان، دانش آموزان باید در هر جلسه مطالب خلاصه نویسی شده خود را مرور کرده و در صورت داشتن اشکال آن را از معلم خصوصی حسابان سئوال کنند. در کلاس های تدریس خصوصی حسابان، برای درک و فهم بهتر مسائل حسابان پیش زمینه های درسی هم تدریس می شود تا دانش آموز درک بهتری از کلاس داشته باشد.

هزینه تدریس خصوصی حسابان

هزینه تدریس خصوصی حسابان بستگی به سطح دانش استاد و مقطع تحصیلی دانش آموز دارد. تدریس خصوصی حسابان برای همه مقاطع و برای کنکور نیز ارائه می شود و دانش آموزان در هر سطحی که هستند می توانند در کلاس های تدریس خصوصی حسابان شرکت کنند. اساتید تازه کار و کم تجربه که دانشجو هستند یا به تازگی از دانشگاه های برتر کشور فارغ التحصیل شده اند در مقایسه با اساتید با سابقه هزینه کمتری دریافت می کنند ولی این بدین منظور نیست که سطح آموزشی آنها پایین است یا به خوبی تدریس نمی کنند ولی چون تازه کار هستند هزینه کمتری برای تدریس خصوصی حسابان دریافت می کنند.

هر چقدر تعداد جلسات برای تدریس خصوصی حسابان بیشتر باشد، هزینه تدریس کم می شود، به طور کلی می توان گفت هزینه جلسه های تدریس با تعداد جلسه ها نسبت عکسی دارد. اگر مدرک تحصیلی و سابقه تدریس معلم خصوصی بیشتر باشد، هزینه تدریس خصوصی حسابان بیشتر می شود. هزینه تدریس خصوصی حسابان در مقاطع بالاتر دبیرستان بیشتر شده و مسلماً هزینه برای کلاس کنکور بالاتر است. بیشتر کلاس های تدریس خصوصی حسابان تضمینی هستند و قبول شدن دانش آموز را تضمین می کنند. نکته مهم و قابل توجه برای انتخاب استاد برای تدریس خصوصی حسابان میزان بازدهی دانش آموز از کلاس درس است. بعضی افراد فقط به قیمت کلاس توجه می کنند و کلاس های ارزان را برای تدریس خصوصی حسابان انتخاب می کنند. ولی گاهی اوقات با این کار فقط وقت و هزینه خود را تلف می کنند زیرا ممکن است حضور در کلاس استادی که تجربه کافی برای تدریس خصوصی حسابان ندارد، شامل هزینه بیشتری شود زیرا استاد زمان بیشتری برای تدریس خصوصی حسابان نیاز دارد.

تدریس خصوصی حسابان در منزل توسط مدرس خانم

از مهمترین مزیت های تدریس خصوصی حسابان در منزل، عدم اتلاف وقت و صرفه جویی در هزینه است.  حسابان از درس های اصلی رشته ریاضی بوده و تدریس آن به محیطی آرام نیاز دارد. تدریس خصوصی حسابان در منزل یکی از بهترین شیوه های آموزشی این درس بوده و بازدهی فراوانی دارد. دانش آموزانی که با مدرسین خانوم راحت تر هستند می توانند هنگام ثبت نام برای کلاس های تدریس خصوصی حسابان، درخواست معلم خانوم کنند.

حسابان از درس هایی نیست که فقط با مطالعه و گوش دادن یاد گرفته شود. حسابان از درس هایی است که باید به طور فعالانه و به صورت مستمر تدریس شود تا دانش آموز آن را یاد بگیرد. تدریس خصوصی حسابان این امکان را برای دانش آموزان فراهم می کند تا این درس را به طور جدی و از پایه یاد بگیرند. در کلاس های تدریس خصوصی حسابان، انواع مختلف روش های حل مسئله به دانش آموزان آموزش داده می شود و دانش آموز یاد می گیرد هر فرمول مختص به کدام مبحث است. تمرین کردن مستمر و دائمی در کلاس های تدریس خصوصی حسابان، تاثیر زیادی در یادگیری این درس و در نتیجه موفقیت در امتحان نهایی و آزمون کنکود دارد. مباحث درسی حسابان زنجیره وار به هم وصل هستند و اگر در موضوعی ایراد داشته باشد امکان دارد در مباحث بعدی نیز با مشکل مواجه شوید. تدریس خصوصی حسابان به شما کمک می کند تا این درس مهم را از پایه یاد بگیرید. حسابان جزئ درس هایی است که به زمان نیازی برای مطالعه نیاز دارد و نمی توان یادگیری آن را به روزهای آخر آزمون محول کرد. حسابان نیاز به برنامه ریزی درسی خاصی دارد که استاد در کلاس های تدریس خصوصی حسابان این برنامه ریزی را برای دانش آموزان انجام می دهد. حتی افرادی که در این درس قوی هستند، اگر قصد شرکت در کنکور ریاضی را دارند باید با برنامه ریزی قبلی این درس را بخوانند و همچنین باید زمان و وقت بیشتری را به این درس اختصاص دهند. با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی حسابان و داشتن برنامه های منظم آموزشی، می توانید به خوبی این درس را یاد بگیرید و در کنکور موفق شوید.

مزایای تدریس خصوصی حسابان

  • تدریس خصوصی حسابان موجب افزایش اعتماد به نفس دانش آموزان در کلاس درس می شود. ممکن است بعضی از دانش آموزان در کلاس های عمومی به خوبی درس را یاد نگیرند به همین دلیل بهتر است برای یادگیری و بازدهی بیشتر در کلاس های تدریس خصوصی حسابان شرکت کنند. با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی، دانش آموز نه تنها برای مقاطع بالاتر و کنکور آماده می شود بلکه می تواند به بیشتر سئوال های معلم در کلاس پاسخ دهد.
  • تدریس خصوصی حسابان موجب قوی تر شدن پایه درسی دانش آموزان و همچنین آموزشی بهتر می شود.
  • با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی حسابان، ترس و استرس دانش آموزان از کلاس درس کم می شود و در نتیجه با اعتماد به نفس بیشتری در کلاس های ریاضی شرکت خواهند کرد.
  • کسب نمرات خوب یکی دیگر از مزیت های شرکت در کلاس تدریس خصوصی حسابان بوده و موجب می شود دانش آموزان ضعیف تر بتوانند با همکلاسی های خود در یک سطح قرار بگیرند.
  • شرکت در کلاس های تدریس خصوصی حسابان، سرعت تست زنی و جواب دادن به سئوال های تشریحی را افزایش می دهد.
  • ممکن است بعضی از دانش آموزان به خاطر حضور نداشتن در بعضی از جلسه های کلاس های عمومی، بعضی از مطالب مهم را یاد نگیرند. در این صورت فقط با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی حسابان می توانند این موضوع را جبران کنند و نکاتی را که یاد نگرفته اند را در کلاس تریس خصوصی حسابان آموزش ببینند. تدریس خصوصی کمک بزرگی به جبران درس های عقب مانده و پیشرفت در سایر مطالب می کند.
  • شما می توانید جلسات و ساعات تدریس خصوصی حسابان را به راحتی با مدرسی که انتخاب کرده اید، هماهنگ کنید و در صورت نیاز می توانید ساعات کلاس خود را با هماهنگی استاد تغییر دهید.
  • در کلاس های تدریس خصوصی حسابان، از تمام مطالب مهم کتاب تمرین حل می شود و دانش آموز هر مشکلی داشته باشد می تواند از معلم بخواهد آن موضوع را بارها و بارها برای او توضیح دهد.
  • کلاس های تدریس خصوصی حسابان این مزیت را دارد که دانش آموز می تواند روی موضوعاتی تمرکز کند که در آن ضعیف تر است و اگر به موضوعی مسلط باشد نیازی نیست دوباره روی آن کار کند در نتیجه وقت بیشتری برای یادگیری سایر موضوعات خواهد داشت.

بهتر است مدرسی را برای تدریس خصوصی حسابان انتخاب کنید که تجربه بیشتری در زمینه تدریس حسابان داشته باشد و با تغییرات جدید کتاب های درسی آشنایی کامل داشته باشد. حسابان برای افرادی که در رشته ریاضی درس می خوانند اهمیت زیادی دارد در نتیجه به کمک تدریس خصوصی حسابان می توانند نمره یا ضریب بالایی در این درس بگیرند. قابل فهم بودن زبان تدریس استاد کلاس تدریس خصوصی حسابان اهمیت زیادی برای دانش آموز دارد و نمی توان گفت فقط هزینه کلاس و یا شهرت استاد مهم است.  

دیگر دوره های تدریس خصوصی ریاضی