ریاضی یازدهم یکی از دروس بسیار مهم رشته های ریاضی و تجربی بوده و ضریب بالایی در کنکور دارد. تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تاثیر بی نظیری در یادگیری ریاضی دارد و از آن جایی که سال تحصیلی یازدهم، سال قبل از کنکور است بهتر است دانش آموزانی که برای کنکور آماده می شوند به طور خصوصی این درس مهم را یاد بگیرند. پایه ریاضی دانش آموزان باید در مقطع یازدهم بسیار قوی باشد و دانش آموزان باید توانایی تست زدن را داشته باشند. با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی یازدهم، دانش آموزان انگیزه و توانایی بیشتری برای شرکت در آزمون های مختلف از جمله آزمون کنکور پیدا می کنند. ریاضی یازدهم به حدی برای رشته های ریاضی و تجربی اهمیت دارد که اکثر مدرسان با تجربه تدریس خصوصی آن را به دانش آموزان پیشنهاد می کنند. به طور کلی می توان گفت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم عامل مهمی برای موفقیت در آزمون های نهایی و در نتیجه آزمون کنکور است.

برای آگاهی از قیمت کلاس تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی، انسانی و ریاضی با موسسه سخن برتر تماس بگیرید. سعی ما بر این است که بهترین کیفیت آموزش ریاضی را ارائه دهیم. برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی ریاضی یازدهم با کارشناسان ما در آموزشگاه سخن برتر تماس بگیرید تا از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های تدریس خصوصی ریاضی و مزایای آن آگاه شوید. کلاس های ما در همه جای تهران شامل شرق، غرب، شمال و جنوب تهران برگزار می شود. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از امکان تدریس خصوصی ریاضی در منزل توسط خانم نیز بهره ببرید.

تدریس خصوصی ریاضی یازدهم

مزایای تدریس خصوصی ریاضی یازدهم

ریاضی از درس هایی است که فهم و درک آن برای بسیاری از دانش آموزان سخت است و همین امر باعث شده بسیاری از دانش آموزان علاقه خود را به یادگیری ریاضی از دست بدهند. تدریس خصوصی ریاضی یازدهم به دانش آموزان کمک می کند فهم و درک مسائل ریاضی برای آنها آسان تر شود و در نتیجه انگیزه آنها برای یادگیری ریاضی افزایش پیدا می کند. در کلاس های گروهی همه دانش آموزان در یک سطح نیستند و بعضی از آنها توانایی کمتری در یادگیری ریاضی دارند. ولی با این حال شرکت در کلاس های تدریس خصوصی ریاضی یازدهم برای همه دانش آموزان رشته های تجربی و ریاضی قبل از شرکت در کنکور الزامی است و نقش مهمی در پیشرفت دانش آموزان دارد.

در کلاس های تدریس خصوصی ریاضی یازدهم، مدرسین زمان بیشتری برای حل مشکلات درسی دانش آموزان دارند در نتیجه علاوه بر رفع همه اشکالات درسی، فرصت تست زنی نیز دارند و مدرس می تواند در هر جلسه نمونه سئوال های سال های قبل را در اختیار دانش آموز قرار دهد و در پایان کلاس از او آزمون بگیرد. ممکن است به هر دلیلی تمرکز دانش آموزان در کلاس های گروهی به هم بریزد و از آن جایی که ریاضی یازدهم از درس هایی است که نیاز به تمرکز بالایی دارد، شرکت در کلاس های تدریس خصوصی ریاضی یازدهم امری ضروی شده است.

مدرسین با تجربه و ماهر، در کلاس های تدریس خصوصی ریاضی یازدهم می توانند با پرسیدن چند سئوال سطح علمی دانش آموز را بسنجند و در صورت نیاز تدریس ریاضی را از سطوح و مقاطع پایین تر شروع کنند. مدرس می تواند در صورت نیاز دانش آموز به تمرین بیشتر، جلسات کلاس را با موافقت دانش آموز افزایش دهد زیرا ممکن است دانش آموز به تدریسی فراتر از چیزی که تصور می کند، نیاز داشته باشد و لازم باشد که درس های ریاضی در مقاطع پایین تر را نیز مرور کند. به طور کلی یک مدرس خوب و با تجربه برای تدریس خصوصی ریاضی یازدهم، باید تجربه و توانایی کافی برای تدریس خصوصی ریاضی را داشته باشد و بتواند مطالب درسی را به خوبی و با روشی مناسب به دانش آموزان انتقال دهد.

یکی دیگر از مزیت های مهم تدریس خصوصی ریاضی یازدهم این است که ممکن است بعضی از دانش آموزان درک متفاوتی از مفاهیم ریاضی داشته باشند یا این که این مفاهیم را دیرتر از سایرن متوجه شوند، در نتیجه در کلاس های گروهی چیز زیادی یاد نمی گیرند. این قبیل دانش آموزان با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی ریاضی یازدهم درک بهتر و عمیق تری از ریاضی خواهند داشت. تدریس خصوصی ریاضی یازدهم روشی مناسب و کارآمد برای یادگیری و تقویت ریاضی است و درک و یادگیری مفاهیم سخت و مبهم را برای دانش آموزان آسان می کند.

تدریس خصوصی ریاضی یازدهم برای کنکور

یکی از عوامل اهمیت تدریس خصوصی یازدهم، روش تدریس معلمان خصوصی است. روش تدریس ریاضی یازدهم در مدرسه با روش تدریس مدرسین خصوصی کاملاً متفاوت است. در کلاس های تدریس خصوصی ریاضی یازدهم، دانش آموزان مهارت های تست زنی را یاد می گیرند و برای آزمون کنکور آماده می شوند. متاسفانه در مدارس و کلاس های گروهی به خاطر کمبود وقت، دانش آموزان این مهرت ها را یاد نمی گیرند. یکی از بهترین روش ها برای موفقیت در کنکور و به دست آوردن رتبه خوب، شرکت در کلاس هایی است که ریاضی یازدهم را به صورت خصوصی تدریس می کنند و نکات کنکور و تست زنی را به دانش آموزان یاد می دهند.

موسسه آموزشی سخن برتر، کلاس های تدریس خصوصی ریاضی یازدهم ویژه کنکور برگزار می کند و اساتید با سابقه و ماهر را برای تدریس خصوصی ریاضی استخدام می کند. مدرسان تدریس خصوصی، درس ریاضی را به بهترین شکل و با بهترین ابزارهای آموزشی به دانش آموزان یاد می دهند. بیشتر افرادی که در کنکور موفق می شوند، افرادی هستند که علاوه بر کلاس های مدرسه، در کلاس های تدریس خصوصی ریاضی یازدهم نیز شرکت کرده اند. ریاضی از درس های تخصصی رشته های تجربی و ریاضی بوده و نمی توان اهمیت آن را در کنکور نادیده گرفت.

تدریس خصوصی ریاضی یازدهم برای رشته های تجربی

ممکن است تدریس خصوصی ریاضی یازدهم برای رشته های تجربی به اندازه رشته های ریاضی اهمیت نداشته باشد ولی با این وجود نمی توان اهمیت آن را نادیده گرفت. یادگیری ریاضی تا حدی در درس هایی مثل فیزیک و شیمی تاثیر دارد. ریاضی یازدهم برای رشته های تجربی هم مهم است و نقش مهمی در نتیجه کنکور تجربی دارد.

تدریس خصوصی ریاضی یازدهم برای رشته های ریاضی

تدریس خصوصی ریاضی یازدهم برای دانش آموزان رشته ریاضی اهمیت ویژه ایی دارد. ریاضی یازدهم شامل دروسی مانند حسابان1، هندسه 2 و آمار و احتمال می شود و این سه درس، تقریباً 30 درصد از سئوال های کنکور را به خود اختصاص می دهند و همچنین معیاری برای یادگیری ریاضی در مقاطع بالاتر هستند. بنابراین اگر دانش آموزی در این درس ها اشکال داشته باشد باید در کلاس های تدریس خصوصی ریاضی یازدهم شرکت کند تا آمادگی لازم برای شرکت در کنکور ریاضی را به دست آورد.

تدریس خصوصی ریاضی یازدهم در منزل

ریاضی درسی است که به محیطی آرام برای یادگیری نیاز دارد و به این جهت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم در منزل، یکی از روش های موثر برای یادگیری این درس است. مدرسین خانم باتجربه و ماهری برای تدریس خصوصی ریاضی یازدهم وجود دارند و شما می توانید با مراجعه به موسسات آموزشی برتر و شناخته شده، بهترین مدرس را برای تدریس خصوصی ریاضی یازدهم انتخاب کنید. یکی از مهمترین معیارها برای انتخاب یک مدرس خوب، سابقه تدریس و همچنین رضایت دانش آموزان از مدرس است. تدریس خصوصی ریاضی یازدهم در منزل بهترین روش برای تدریس ریاضی بوده و دانش آموز می تواند بدون اتلاف وقت و با تمرکز کافی این درس را یاد بگیرد.

هزینه تدریس خصوصی ریاضی یازدهم

قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم طبق پایه تحصیلی دانش آموز و همچنین میزان سابقه تدریس و تجربه مدرس، مشخص می شود. بهتر است مدرسی انتخاب کنید که روش ها و راهکار های جدید و مختلفی برای تست زنی و آماده شدن برای آزمون به شما ارائه می دهد. یک مدرس خوب و با سابقه باید به نحوی تدریس کند که دانش آموز نه تنها در آزمون هایی نهایی مدرسه، بلکه در آزمون کنکور نیز موفق شود.

هزینه تدریس خصوصی ریاضی یازدهم یکی از معیارهای مهم برای انتخاب معلم است. ممکن است بعضی از مدرسین با سابقه و ماهر در مقایسه با سایر مدرسین هزینه بیشتری برای تدریس خصوصی ریاضی یازدهم دریافت کنند ولی مسلماً شرکت در کلاس های این مدرسین بازدهی بیشتری دارد و درصد قبولی و موفقیت دانش آموزانی که در این کلاس ها ثبت نام می کنند در آزمون های مدرسه و نهایتاً در آزمون کنکور بیشتر است. نوع و روش تدریس از تعداد جلسات کلاسی مهمتر است و کم بودن جلسات آموزشی دلیل بر آموزش نا درست نیست. به طور کلی می توان گفت کیفیت کلاس های تدریس خصوصی ریاضی یازدهم از کمیت آن مهمتر است. قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم با توجه به سابقه مدرس بین 80000 تا 11000 تومان برای هر جلسه متغیر است. هزینه تدریس خصوصی ریاضی یازدهم برای کنکور با اساتید با تجربه که سابقه درخشانی در تدریس ریاضی دارند نسبت به کلاس های دیگر، بالاتر است ولی مسلماً دانش آموز به نتیجه دلخواه می رسد و شانس قبولی بیشتری خواهد داشت. به طور کلی می توان گفت هزینه تدریس خصوصی ریاضی یازدهم در شهرهای بزرگ به خاطر وجود اساتید و مدرسین با تجربه بیشتر از شرهای کوچک است و در کل مدرسین شناخته شده که در آموزشگاه های معتبر کشور تدریس می کنند، هزینه بیشتری برای تدریس دریافت می کنند. مقطع یازدهم به خاطر نزدیک بودن به کنکور از مقاطع مهم تحصیلی بوده و دانش آموز باید علاوه بر پرداخت هزینه برای دروس مدرسه در صورت شرکت در کلاس های آمادگی برای کنکور نیز هزینه ایی جداگانه پرداخت کند. اگر تعداد جلسات کلاسی بیشتر باشد، مدرسین هزینه کمتری برای هر جلسه از دانش آموز دریافت می کنند.  

نکات مهم برای تدریس خصوصی ریاضی یازدهم

کلیه مباحث ریاضی به طور عمیقی با یکدیگر در ارتباط هستند و برای فهم بهتر این درس باید مطالب مربوط به مقاطع پایین تر نیز مرور شود. مدرسینی که تجربه و مهارت زیادی برای تدریس ریاضی دارند در کلاس های تدریس خصوصی ریاضی یازدهم، مطالب قبلی را نیز مورد توجه قرار می دهند و هر جلسه آنها را تکرار می کنند زیرا فرمول های ریاضی ارتباطی تنگاتنگ با یکدیگر دارند. مدرس می تواند با گرفتن یک آزمون ساده از دروس سال قبل در ابتدای کلاس، نقاط ضعف و قوت دانش آموز را بشناسد و روی نقاط ضعف او بیشتر تمرکز کند. کتاب های درسی ریاضی بهترین منابع آموزشی برای تدریس خصوصی ریاضی یازدهم هستند ولی مدرسین می توانند با استفاده از کتاب های کمک آموزشی در کنار کتاب های درسی سطح یادگیری و دانش دانش آموزان را ارتقا دهند. کتاب های کمک آموزشی ریاضی یازدهم شامل نمونه سئوال های امتحانی سال های قبل و نکات کنکوری بوده و تاثیر مثبت و قابل توجهی در آموزش ریاضی دارند. در کلاس های تدریس خصوصی ریاضی یازدهم، مدرس به طور پیوسته مطالب آموزشی را تدریس می کند و دانش آموز هیچ مبحثی را از دست نمی دهد. در کلاس های گروهی ممکن است دانش آموز به هر دلیلی سر کلاس حضور پیدا نکند و مبحث مهمی را از دست بدهد که در این صورت به احتمال زیاد در درس های بعدی با مشکل مواجه می شود. در کلاس های تدریس خصوصی ریاضی یازدهم، معلم با یک برنامه ریزی دقیق، تمام مطالب مهم را به دانش آموز تدریس می کند. مدرس نباید ضعف ها و اشکالات درسی دانش آموزان را به جلسات بعدی موکول کند و باید در همان جلسه آنها را رفع کند تا به خوبی در ذهن دانش آموز باقی بماند. مرور و تمرین مکرر از مهمترین نکات برای یادگیری درس ریاضی است و معلم در کلاس های تدریس خصوصی ریاضی یازدهم باید در ابتدای جلسه درس های قبل را مرور کند و از دانش آموز بخواهد چند تمرین حل کند و در صورتی که دانش آموز مشکلی نداشت سراغ مباحث بعدی برود.

کلاس های تدریس خصوصی ریاضی یازدهم یکی از بهترین گزینه ها برای یادگیری درس ریاضی هستند و به خاطر تک نفره بودن کلاس ها، امکان پرسش و پاسخ و رفع اشکال های درسی در هر جلسه امکان پذیر است ولی در کلاس های گروهی به خاطر تعداد زیاد دانش آموزان و کمبود وقت این امکان برای دانش آموزان وجود ندارد. یکی از روش های موثر برای تدریس خصوصی ریاضی یازدهم، توضیح دادن و نوشتن مفاهیمی است که قرار است در آن جلسه تدریس شود. با این روش دانش آموز می داند که در آن جلسه چه چیزهایی یاد می گیرد و در نتیجه تمرکز بیشتری برای یادگیری خواهد داشت. ارائه راه حل های متفاوت و جدید برای حل مسئله های ریاضی، علاقه دانش آموزان را به درس ریاضی بیشتر می کند زیرا لازم نیست برای رسیدن به جواب مسئله، فقط فرمول ها را حفظ کنند. جمع بندی و نتیجه گیری از موضوعات تدریس شده، اهمیت قابل توجهی در کلاس های تدریس خصوصی ریاضی یازدهم دارد و خلاصه کردن مطالب تدریس شده در پایان کلاس برای دانش آموزان بسیار مفید بوده و سطح یادگیری را ارتقا می دهد.