You are currently viewing تدریس خصوصی زبان انگلیسی در جنوب تهران

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در جنوب تهران

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در جنوب تهران متناسب با شرایط اقتصادی و سطح زبان فرد انجام میگیرد . در تدریس خصوصی زبان زبان آموز میتواند از مبتدی تا پیشرفته به صورت آنلاین یا حضوری آموزش ببیند . در آموزشگاه سخن برتر ما به شما کمک میکنیم تا بتوانید اول با بهترین اساتید آموزش ببینید و بعد هزینه را پرداخت کنید .

تدریس خصوصی زبان انگلیسی مبتدی در جنوب تهران

ما در آموزشگاه سخن برتر براساس سطح آزمون های تعیین سطح به شما پیشنهاد میدهیم که در کدام دوره آموزش ببینید .

افرادی که از مبتدی شروع به آموزش میکنند میتوانند از پایه به آموختن  زبان انگلیسی  بپردازند و پایه زبان خود را قوی کنند .

در تدریس خصوصی زبان انگلیسی مبتدی استاد بر اساس دانش زبان آموز آموزش را آغاز می‌کند .

در تدریس خصوصی زبان انگلیسی در جنوب تهران زبان آموز میتواند به صورت آنلاین با استاد مد نظر آموزس ببیند

تدریس خصوصی زبان انگلیسی پیشرفته در جنوب تهران

زبان آموز زمانیکه کاملا مسلط بر سطح مبتدی شد میتواند در سطح پیشرفته شروع به آموزش کند و به درک بالایی از زبان میرسد و قابلیت و مهارتهای خود را به صورت تخصصی تکمیل می‌کند برای این که فرد بتواند در سطح پیشرفته پیشرفت کند باید مهارتهای شنیداری و گفتاری زبان خود را ارتقا دهد و برای این کار باید برنامه های روزانه خود را تغیییر داد مثلا :

اخبار: رو دنیا به زبان اصلی این طور شما هم در جریان اخبار روز دنیا هستید و اینکه دایره لغات و تلفظ کلمات و مهارت شنیداری شما رشد میکند

گوش دادن به پادکست ها :شما میتوانید پادکست های انگیزشی به زبان انگلیسی را گوش کنید تا انگیزه پیدا کنید و تلفظ کلمات را یاد بگیرید

دیدن فیلم های انگلیسی :با دیدن فیلم انگلیسی شما اوقات فراغت خود را میگذرانید و شروع به تقویت زبان خود می‌کنید

حل جدول متقاطع انگلیسی :یا حل کردن جدول دایره لغات شما روز به روز بیشتر می‌شود

نوشتن خاطرات روزانه به زبان انگلیسی :با این کار شما در نوشتن مهارت پیدا میکنید و کاملا بر املای واژگان تسلط پیدا می‌کنید

تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین در جنوب تهران

در آموزشگاه سخن برتر شما با بهترین اساتید از سرتاسر تهران می‌توانید کلاس داشته باشید بعد زمان و مکان دیگر برای شما ملاک نیست و در هر نقطه ای باشید میتوانید با اساتید برجسته کلاس داشته باشید و آموزش ببینید .

در آموزش آنلاین شما در هزینه هایتان بسیار صرفه جویی می‌شود و اینکه میتوانید ساعات آموزش را خودتان تعیین کنید .

برای آموزش زبان انگلیسی کودکان شما می‌توانید کاملا در جریان روند آموزش کودک خود باشید

تدریس خصوصی زبان انگلیسی حضوری در جنوب تهران

در این نوع تدریس فرد با قرار گرفتن در محیط آموزشی می‌تواند بهتر آموزش ببیند در سخن برتر کاملا شما تحت پشتیبانی اساتید هستید و می‌توانید در محیطی کاملا آموزشی و صمیمی زبان انگلیسی را فرابگیرید .

فرد به صورت ترمیک آموزش می‌بیند و یکی از مزایا این نوع تدریس این هست که شما با افراد هم سطح خود از مبتدی تا سطح پیشرفته آموزش می‌بینید.

شما در محیطی استاندارد و کاملا آموزشی هستید .

هدف همه افراد در آموزشگاه یکی هست و یک شیوه منسجم را پیش می‌گیرید.

ایجاد فضای انگیزشی دارید و می‌توانید با انگیزه یکسان با بقیه زبان آموزان آموزش ببینید .

ارتباط مستقیم با مربی خود باعث می‌شود شما استرس عدم یادگیری را ندارید.

پاسخگویی و ارتباط در کلاس حضوری باعث می‌شود شما مهارتهای اجتماعی خود را نیز تقویت کنید .

استفاده از ابزار های آموزشی به شما کمک می‌کند تا در محیط کاملا بر آموزش خود مسلط باشد و با مطالب آموزشی ارتباط برقرار کنید زیرا آموزه های تصویری ماندگاری بیشتری در ذهن دارند .

آموزشگاه براساس نیاز های فرد زبان آموز برنامه ریزی می‌کند مثلا اگر شما در قواعد مشکل داشته باشید سریعا می‌توانید با استاد خود یا هم کلاسی های خود ارتباط برقرار کنید .

معلم خصوصی زبان انگلیسی در جنوب تهران

معلم خصوصی زبان انگلیسی در جنوب تهران از مبتدی تا پیشرفته در هر سطح از زبان به صورت حضوری و آنلاین در آموزشگاه سخن برتر هستند که شما با انتخاب معلم مورد نظر با امتحان تعیین سطحی که میدهید میتوانید در کلاس آنلاین یا حضوری شرکت کنید زبان آموزان در هر منطقه از تهران بالاخص در جنوب تهران میتوانند در این کلاس ها شرکت کنند زبان آموزان در جنوب تهران در کلاس های آنلاین میتوانند شرکت کنند چون کلاس های آنلاین مقرون به صرفه تر هستند و اینکه شما در هر مکان و هر زمانی که خواستید با هماهنگ شدن با معلم خصوصی خود میتوانید به یادگیری زبان بپردازید .تدریس با معلم خصوصی در جنوب تهران به این صورت است که فرد زبان آموز خود معین میکند که میخواهد کلاس مکالمه محور باشد یا از پایه میخواهد بر زبان انگلیسی تسلط داشته باشد این کلاس ها به صورت فردی یا به صورت دونفره برگزار میشود و فرد زبان آموز در پایان بر کلیه کلمات و قواعد زبان انگلیسی تسلط دارد و میتواند در آزمونهای بین المللی یا برای مهاجرت اقدام کند ما در سخن برتر از اساتید برجسته دعوت به همکاری کرده ایم تا زبان آموز بتواند به راحتی و در کمترین زمان ممکن بر زبان مسلط باشد

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در جنوب تهران

هزینه های آموزش زبان انگلیسی به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله :

آنلاین یا حضوری بودن تدریس

مبتدی یا پیشرفته بودن

فشرده یا نیمه فشرده بودن

شما اگر بخواهید آموزش آنلاین داشته باشید مسلما در هزینه های رفت و آمد صرفه جویی می‌شود

اگر از مبتدی بخواهید آغاز کنید هزینه بیشتری نیاز هست که برای این امر شما می‌توانید آزمون تعیین سطح بدهید تا هزینه های کاسته شود

فشرده بودن کلاس نیاز به زمان و هزینه بیشتری می‌باشد

حرف سخن برتر…

در آموزشگاه سخن برتر ما به شما بهترین پیشنهاد از شیوه های جدید آموزشی با پشتیبانی اساتید را در اختیار زبان آموز می‌گذاریم تا شما بتوانید بدون دغدغه هزینه  در کمترین زمان با بهترین اساتید به زبان انگلیسی تسلط پیدا کنید.