You are currently viewing تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شمال تهران

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شمال تهران

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در سرتاسر کشور به صورتهای گوناگون میباشد که در هر شهر و هر منطقه اساتید و آموزشگاههای متفاوتی وجود دارند ما در این مقاله به بررسی تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شمال تهران میپردازیم . در آموزشگاه سخن برتر ارتباط مستقیم با اساتید و مدرسین این امکان را به شما میدهد تا بتوانید بهترین و مقرون به صرفه ترین و حرفه ای ترین انتخاب را برای آموزش زبان انگلیسی داشته باشید . امروزه آموزشگاه های زیادی در سطح شهر تهران به آموزش زبان انگلیسی پرداخته اند اما آموزشگاه سخن برتر به دلیل تعهدی که به زبان آموز میدهد و همچنین استمرار در مسیر خود دارد باعث شده که زبان آموزهای زیادی را به خود جذب کند.در آموزشگاه سخن برتر تدریس خصوصی زبان انگلیسی به صورت آنلاین و حضوری از مبتدی تا پیشرفته برای بزرگسالان و کودکان طی مدت زمان های متفاوت ارائه میگردد .

تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین در شمال تهران

در تدریس خصوصی زبان آنلاین فرد در هر موقعیت زمان و مکانی که باشد میتواند با هماهنگی با استاد خود به آموزش زبان بپردازد .

در این نوع آموزش حتی افرا د از شهرهای دیگر میتوانند با اساتید به نام در شمال تهران به آموزش بپردازند .زبان آموز در آموزش آنلاین، به صورت خصوصی و فشرده میتواند دوره های مکالمه و قواعد را یاد بگیرد .

در آموزش آنلاین فرد مکالمه ی کاملا کاربردی جهت مصاحبه ،سفر،مهاجرت ،کار و تحصیل را فرا می‌گیرد این دوره ها از مبتدی تا پیشرفته می باشد که  با آزمون تعیین سطح که فرد میدهد مشخص میشود در کدام دوره برای یادگیری میتواند شرکت کند .

درکلاس های آنلاین شما هزینه های کمتری را پرداخت می‌کنید هم هزینه رفت و آمد ندارید و اینکه در هر مکان وهرزمان میتوانید آموزش ببینید .

تدریس خصوصی زبان انگلیسی حضوری در شمال تهران

برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی حضوری فرد میتواند با اینکه در محیط آموزشی و با افرادی که هدف آنها هم آموزش زبان است ارتباط داشته باشد که این خود دلیل یادگیری بهتر و تعامل های اجتماعی بهتری برای فرد می‌شود کلاس های حضوری سبب نظم و مشارکت فعال ،تجربه جمعی ،آشنایی با افراد و ارتباطات می‌شود.

برخی از افراد دوست دارند که حتما اجبار در کار داشته باشند  یعنی تا مجبور نباشند نتیجه ای را به دست نمی آورند به علاوه زبان آموز می‌تواند تمام سوالات ذهنی خود را در کثری از ثانیه از استاد یا هم کلاس های خود بپرسد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی مبتدی در شمال تهران

برای اینکه زبان آموز بتواند آموزش بهتری ببیند در آزمون های تعین سطح شرکت می‌کند اما بعضی از مواقع فرد تمایل دارد از مبتدی و ازپایه آموزش ببیند به دلیل اینکه کاملا بر اصول مسلط باشد. در آموزشگاه سخن برتراین امکان برای فرد فراهم می آید تا بتواند با انتخاب درست زبان انگلیسی را از پایه به صورت حرفه ای آموزش ببیند در تدریس زبان انگلیسی در سطح مبتدی با توجه به هدف فرد که آموزش مکالمه محور باشد یا گرامر آموزش صورت می‌گیرد و تاکید بر مهارت زبانی و شنیداری و گفتاری میباشد و همزمان بخش واژگان و دستور زبان هم آموزش داده میشود .

تدریس خصوصی زبان انگلیسی پیشرفته در شمال تهران

درتدریس زبان انگلیسی پیشرفته فرد اصول و پایه زبان را فرا گرفته و به صورت تخصصی به فراگیری می‌پردازد در این سطح فرد خود را برای آزمونهای تافل و آیلتس آماده می‌کند که بتواند این مدارک را کسب کند .

با یادگیری زبان انگلیسی پیشرفته فرد می‌تواند در سمینارها و کنگره های علمی شرکت کند و یا مقالات علمی به زبان اصلی را مطالعه کند و یا فیلم ها و سرگرمی های زبان اصلی را ببیند .

در این سطح از زبان زبان آموز باید انتخاب درستی از اساتید برجسته زبان را داشته باشد که بتواند در مدت زمان کوتاه به زبان انگلیسی تسلط پیدا کند .

آموزشگاه سخن برتر برای کسانی که در شمال تهران زندگی می‌کنند بهترین اساتید را معرفی می‌کند تا زبان آموز با بالاترین سطح علمی بتواند زبان را آموزش ببیند .

هزینه های تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شمال تهران

با توجه به اینکه در شمال تهران افراد بیشتر قصد مهاجرت یا سفر های خارجی را دارند آموزش زبان انگلیسی جز اهداف افراد به حساب می آید از این رو می‌توانند با انتخاب اساتید سخن برتر به اهداف خود نزدیک تر شوند .

تدریس خصوصی زبان انگلیسی به صورت جلسه ای و یا به صورت ساعتی محاسبه میشود بسته به اینکه آموزش آنلاین باشد یا حضوری نیز متغیر است که در تدریس خصوصی آنلاین تقریبا 20در صد هزینه کمتری زبان آموز باید پرداخت کند .

نرخ درخواستی هر استادی بر اساس ملاک های زیر متفاوت است

1)سطح مبتدی

2)سطح پیشرفته

3)آنلاین

4)حضوری

5)مکالمه محور

6)گرامر و دستور زبان

7)کودکان

8)بزرگسالان

9)مدرک خود استاد

10)در آموزشگاه یا خانه

براساس این ملاک ها هزینه متفاوت است که آموزشگاه سخن برتر این امکان را به زبان آموز می‌دهد که اول آموزش ببیند و بعد هزینه را پرداخت کند و البته آموزش با پشتیبانی اساتید صورت میگیرد.

معلم خصوصی زبان انگلیسی در شمال تهران

در شمال تهران بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی با توجه به تعیین سطحی که زبان آموز می‌دهد معلم خود را انتخاب می‌کند ودر همان سطح به صورت آنلاین یا حضوری آموزش می‌بینند زبان آموزان با توجه به شرایط خود یکی از روشهای تدریس حضوری و آنلاین را انتخاب می‌کنند که در روش آنلاین میتوانند با توجه به زمان و مکان خود با استاد خود هماهنگ شوند و آموزش را شروع کنند در این نوع آموزش چون مسافتی برای رفت و آمد نیست و از طرفی فرد در هر نقطه از کشور باشد مبتواند با اموزشگاه سخن برتر ارتباط برقرار کند و استاد مورد نظر را انتخاب کند و از طرفی هزینه های رفت و آمد کمتری را باید پرداخت کند مقرون به صرفه تر است ما در شمال تهران به شما بهترین اساتید را معرفی می‌کنیم تا بتوانید سطح زبان خود را ارتقا دهید .چون در شمال تهران اکثر افراد تمایل به مهاجرت دارند یا برای سفرهای خارجی برای برقراری ارتباط نیاز به زبان انگلیسی دارند می‌توانند با اساتید ما ارتباط داشته باشند و در کلاس های مکالمه محور نیز شرکت کنند در این کلاس ها فرد در کمترین زمان بر مکالمه زبان انگبیسی مسلط شده و راحت میتواند برای مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان اقدام کند ما در آموزشگاه سخن برتر بهترین اساتید را داریم که سابقه بالایی د رآموزش زبان انگلیسی دارند و میتوانند به صورت تخصصی به شما آموزش دهند

مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی در شمال تهران

مدت زمان یادگیری زبان منوط به این هست که زبان آموز در طول دوره یادگیری چقدر برای آموزش و تمرین وقت می‌گذارد هرچه قدرفرد مدت زمان بیشتری را تکرار و تمرین داشته باشد زود تر به نتیجه میرسد.

مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی در کودکان و بزرگسالان نیز متفاوت است چون منابع آموزشی با یکدیگر فرق می‌کند . برای کودکان ازسی دی های آموزشی و سرگرمی استفاده می‌شود که این خود نیاز به وقت  و حوصله بیشتری دارد که اساتید بزرگسالان با کودکان از دو روش گوناگون برای آموزش استفاده می‌کنند .

در آموزشگاه سخن برتر ….

در آموزشگاه سخن برتر برای ساکنین شمال تهران اساتید مجرب و حرفه ای را بسته به هدف شما که بخواهید چه نوع آموزشی  داشته باشید  پیشنهاد می‌کند اینکه شما بخواهید کلاس های خود را چگونه بگذرانید :

خصوصی

نیمه خصوصی

مکالمه محور

مکالمه مهاجرتی

کودکان

بزرگسالان

مبتدی و پیشرفته

فشرده و نیمه فشرده

آنلاین

حضوری

بهترینها را در اختیار شما می ‌گذارد که بتوانید در کمترین زمان و باهزینه کمتر به آموزش زبان بپردازید .