داشتن یک استاد خصوصی زبان که کاملا مسلط به متدهای تدریس خصوصی زبان باشد، یکی از موثرترین روش ها برای یادگیری زبان می باشد. تدریس خصوصی زبان مزایایی دارد که کلاس های گروهی معمولا از آن ها محروم هستند. وقتی که شما برای کلاس های تضمینی تدریس خصوصی زبان ثبت نام می کنید دیگر نیازی به آمدن به موسسه زبان برای شرکت در کلاس خصوصی زبان ندارید. شما می توانید کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم داشته باشید و یا استادان ما می توانند به محل کار یا منزل شما آمده و تدریس خصوصی زبان در منزل که کاملا به صورت تضمینی است انجام شود. برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی با کارشناسان ما در آموزشگاه زبان سخن برتر تماس بگیرید تا از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی و مزایای آن آگاه شوید. کلاس های ما در همه جای تهران شامل شرق، غرب، شمال و جنوب تهران برگزار می شود. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از امکان تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل توسط خانم نیز بهره ببرید.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

کلاس های تدریس خصوصی زبان آموزشگاه سخن برتر کاملا برای شما می تواند برنامه ریزی شود. مثلا ممکن است شما برای تجارت نیاز به یادگیری زبان انگلیسی داشته باشید، بنابراین کلاس آموزش انگلیسی تجاری برای شما برگزار می شود. یا اینکه می خواهید زبان انگلیسی برای سفر را بیاموزید و یا اینکه اصلا قصد مهاجرت دارید و بنابراین می خواهید در کلاس های زبان انگلیسی برای مهاجرت ثبت نام کنید. شما می توانید با شرکت در کلاس های آموزش خصوصی زبان انگلیسی این زبان را سریع تر بیاموزید. با گسترش ارتباطات در دنیا چه از طریق اینترنت و چه سفر، نیاز به یادگیری زبان انگلیسی هر روز ضروری تر دیده می شود بخاطر اینکه زبان انگلیسی توانسته است خود را به عنوان زبان مشترک جهانیان معرفی کند. از این رو هر روز افراد بیشتری به دنبال شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی هستند.

علاوه بر آنکه نیازی نیست شما برای شرکت در کلاس زبان در ترافیک مانده و به آموزشگاه زبان بروید، آموزش خصوصی زبان مزایایی دیگر نیز دارد. یکی از مشکلات عمده کلاس های گروهی یک دست نبودن کلاس می باشد. تقریبا هیچوقت و در هیچ کلاسی همه زبان آموزان و دانشجویان در یک سطح نمی باشند و باعث می شود تا زبان آموزان قوی تر تمام وقت کلاس را به خود اختصاص داده و هر روز قوی تر شوند و همینظور زبان آموزان ضعیف تر از کلاس استفاده ای نبرده و پیشرفت نکنند. اما در کلاس های تدریس خصوصی زبان  انگلیسی این مشکل به صورت کامل رفع شده است. استاد خصوصی زبان، سطح زبان شما را با تست های مختلف ارزیابی کرده و تدریس خصوصی زبان را گام به گام بر اساس سطح زبان شما پیش می برد. برای آگاهی از قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان در تهران با سخن برتر تماس بگیرید.

 • کلاس های 100% تضمینی ( اگر دانشجو رضایت کافی را از کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی نداشته باشد، تمام مبلغ دوره به او بازگرداننده خواهد شد)
 • برگزاری دوره تدریس خصوصی زبان انگلیسی کاملا متناسب با نیاز زبان آموزان گرامی مانند تجار، مسافران و دانشجویان
 • برگزاری کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل
 • کلاس های خصوصی تافل و آیلتس
 • برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی به صورت فشرده
 • تمرکز بر روی مکالمه در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی موسسه زبان سخن برتر
 • کلاس های تخصصی شرکت در مصاحبه سفارت

از دیگر معایب کلاس های گروهی، یکسان بودن آموزش ها برای همگان بدون توجه به کار، رشته تحصیلی و نیاز آن ها می باشد. به طور مثال دانشجویی که قصد رفتن به یک کشور خارجی مانند آمریکا، کانادا، انگلیس یا استرالیا و حتی قصد ادامه تحصیل در یک کشور غیر انگلیسی زبان مانند آلمان یا فرانسه را دارد باید آموزش های نامربوط به رشته و هدف خود را در کلاس مانند دیگران یاد بگیرد و یا اینکه یک تجار که قصد سفر تجاری و تجارت با دیگر کشورها مانند چین، دوبی، ترکیه یا اروپا را دارد باید اسم لباس ها و مواد غذایی را در کلاس یاد بگیرد که اصلا به آن نیازی نخواهد داشت. اما در کلاس خصوصی زبان این مشکل مرتفع شده است و کلاس زبان کاملا بر اساس هدف و نیازهای شما بازنگری می شود.

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی

قیمت کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی کاملا به شرایط، نیازها و نوع کلاس شما بستگی دارد. اگر شما بخواهید استاد به مکان شما بیاید معمولا 10 هزار تومان به عنوان هزینه ایاب و ذهاب به قیمت هر جلسه کلاس تدریس خصوصی زبان اضافه می شود. معمولا هزینه دوره های تخصصی آیلتس و تافل بیشتر از کلاس های مکالمه معمولی است. اگر در کلاس بیش از یک نفر حضور داشه باشد به ازای هر یک نفر اضافه 10 هزار تومان به هزینه کلاس خصوصی اضافه می شود. برای آگاهی از قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران به واحد مشاوره موسسه زبان سخن برتر تماس بگیرید. همین طور شما می توانید از دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل بهره ببرید. کلاس های ما به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. هزینه کلاس های مجازی و اینترنتی پایین تر از کلاس حضوری است.

متد تدریس خصوصی زبان انگلیسی

در آموزشگاه زبان انگلیسی سخن برتر، ما با استفاده از اساتید مجرب در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و همین طور با استفاده از جدیدترین متدهای روز در زمینه آموزش زبان انگلیسی و تمرکز بر روی مکالمه به تدریس زبان انگلیسی می پردازیم. تلاش ما بر این است که گرامر را از دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی خود حذف کرده و بجای کتاب از متریال های ذیگر مانند مجله،فیلم و موزیک استفاده کنیم که در زیر به ضورت مختصر به توضیح آن می پردازیم. از دیگر دوره های آموزش زبان انگلیسی سخن برتر کلاس مکالمه زبان انگلیسی و دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی می باشد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران

آموزش زبان انگلیسی توسط فیلم و سریال

یکی از بهترین متدها برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده از فیلم و سریال است. شما پس از تماشای فیلم چه در کلاس و چه در منزل باید فیلم را به صورت خلاصه به استاد توضیح دهید. این روش یکی از موثرترین روش ها در کلاس های خصوصی زبان انگلیسی می باشد چون شما رو مجبور به فکر کردن به زبان انگلیسی و حرف زدن می نماید. یکی از بهترین سریال ها برای یادگیری زبان انگلیسی سریال Friends می باشد. یکی دیگر از روش های موثر یادگیری زبان انگلیسی نگاه کردن کارتون هاست چون هم آهسته تر صحبت می کنند و هم از کلمات ساده تر در آن استفاده می شود. ما با ارائه بهترین سریال ها برای یادگیری زبان انگلیسی به تدریس خصوصی زبان انگلیسی با توجه به فرهنگ و سبک زندگی در کشورهای انگلیسی زبان می پردازیم. ما همینطور به کلاس تدریس خصوصی زبان برای کودکان را نیز در مجموعه سخن برتر برگزار می کنیم.

گوش دادن به موزیک

یکی دیگر از روش های یادگیری زبان انگلیسی، گوش دادن به موزیک های معروف زبان انگلیسی و حتی زمزمه کردن آن با خواننده می باشد. بهتر است برای این کار ابتدا از آهنگ های محبوب تر و ساده تر شروع نمایید. گوش دادن به موزیک یکی از متدهایی است که در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی آموزشگاه زبان سخن برتر و همینطور آموزشگاه زبان کودکان، ما از آن ها برای آموزش زبان انگلیسی استفاده می کنیم. در این روش ما از آهنگ های ساده و محبوب برای آموزش استفاده می کنیم تا در کنار آموزش به کلاس های انگلیسی جذابیت بیشتری خصوصا برای کودکان ببخشیم.

خواندن مجلات انگلیسی

یکی دیگر از روش های جذاب یادگیری زبان انگلیسی، خواندن مقالات مختلف در مجلات و روزنامه های انگلیسی زبان می باشد. شما می توانید مجلات کاغذی را از کتاب فروشی ها تهیه کرده و یا آن ها را به صورت رایگان در اینترنت بیابید. پیشنهاد ما این است که با مجلات مربوط به رشته خودتان یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید تا هم به آن علاقه داشته باشید و هم اینکه مطالب جدیدی در مورد رشته خود بیاموزید. این روش مزایای فراوانی دارد. علاوه بر اینکه به یادگیری زبان انگلیسی کمک می کند باعث افزایش دانش شما و همینطور آگاهی بیشتر از مسائل دنیا و سبک زندگی و فرهنگ کشورهای دیگر می شود. ما از دانشجویان خود خصوصی دانشجویان دوره آیلتس می خواهیم تا با ارائه خلاصه ای از یک مقاله در مجله انگلیسی زبان، مفهوم درک شده از آن مقاله را بیان کند. این موضوع باعث می شود تا دانشجویان کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی به جای یادگیری طوطی وار زبان انگلیسی را به صورت مفهومی بیاموزند تا ماندگاری این زبان در ذهن آن ها بسیار طولانی تر باشد.

تاریخچه زبان انگلیسی

زبان انگلیسی یک زبان هندو اروپایی مانند فارسی است، گرچه شباهت چندانی به زبان فارسی ندارد. زبان انگلیسی از خانواده زبان های ژرمن یا همان آلمانی است که پس از فتح انگلستان در قرن 11 میلادی توسط فرانسوی ها تغییرات زیادی کرد. در واقع زبان انگلیسی امروزی ترکیبی از بان های آلمانی، انگلیسی و کمی از زبان های دیگر کشورهای همسایه مانند کشورهای اسکاندیناوی است. مثلا کلمه Cafe یک کلمه فرانسوی است که به زبان انگلیسی آمده است. و یا کلمه father از کلمه Vater در زبان آلمانی به معنای پدر آمده است. به علت نفوذ سیاسی ، نظامی و اقتصادی بریتانیای کبیر در قرن 18 و پس از آن حضور قدرتمند نظامی و سیاسی و اقتصادی آمریکا در قرن بیستم زبان انگلیسی به عنوان زبان اداری در سراسر جهان شناخته می شود. از این رو بسیاری زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود یاد می گیرند و از این رو ما به شما پیشنهاد شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی را می نماییم. زبان انگلیسی به عنوان زبان مادری در کشورهای انگلستان، آمریکا، کانادا، استرالیا، ایرلند، نیوزلند، آفریقای جنوبی شناخته می شود گه جمعیت آن ها حدود 400 میلیون نفر می باشد. برای اخذ اقامت کشور کانادا و یا اخذ اقامت کشور انگلیس شما معمولا نیاز به مدرک آیلتس دارید.

تدریس خصوصی 32 زبان زنده دنیا

به یادگیری هر زبانی که نیاز داشته باشید، می توانید آن را در موسسه زبان سخن برتر فراگیرید! ما با استفاده از مدرسین زبان با تجربه و Native شما را در این امر یاری خواهیم نمود. در آموزشگاه زبان سخن برتر شما می توانید 32 زبان زنده دنیا را بیاموزید. از جمله زبان هایی که ما در آموزشگاه زبان سخن برتر آموزش می دهیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • زبان اسپانیایی: زبان اسپانیایی سومین زبان دنیا از لحاظ جمعیت است که آن را به عنوان زبان مادری خود می شناسند. زبان اسپانیایی به غیر از اسپانیا در اکثر کشورهای آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی مانند آرژانتین، شیلی، مکزیک، اروگویه، پاراگوئه، اکوادور، پاناما و غیره گویش می شود. این زبان یکی از زیباترین و شاعرانه ترین زبان های دنیاست که آهنگ های معروف زیادی توسط خواننده های معروف در سراسر دنیا با این زبان خوانده شده است.
 • زبان روسی: زبان روسی به علت نزدیکی ایران به کشور روسیه و روابط زیاد تجاری و سیاسی این دو کشور بسیار مورد علاقع زبان آموزان بوده است. زبان روسی یکی از سخت ترین زبان های دنیا برای یادگیری است و حتی کاراکترهای آن با زبان های لاتین متفاوت است که سختی آن را دو چندان می کند. شما می تونید با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان روسی، یادگیری این زبان را راحت تر کنید.
 • زبان چینی: زبان چینی در سرتاسر دنیا به تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده است. این موضوع به این علت است که اقتصاد چین با سرعت زیادی در حال پیشروی است م بسیاری معتقدند که یادگیری زبان چینی با اینکه سخت ترین زبان دنیا برای یادگیری محسوب می شود بسیار ضروری است. حتی در کشورهای پیشرفته مانند آمریکا، اروپا و استرالیا، والدین از کودکی کودکان خود را به کلاس تدریس خصوصی زبان چینی می فرستند تا برای آن ها آینده ای روشن رقم بزنند. زبان چینی تنها زبان دنیاست که دارای کاراکتر نمی باشد و شما باید تمام کلمات زبان چینی را حفظ کنید. شما می توانید برای یادگیری سرع تر زبان چینی در کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی ثبت نام کنید.
 • زبان سوئدی: ایرانیان بسیار زیادی در سال های گدشته به سوئد مهاجرت کرده اند و برای همین یادگیری زبان سوئدی همیشه در ایران طرفداران زیادی داشته است. از این رو بسیاری از زبان آموزان با شرکت در کلاس های گروهی یا کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی به یادگیری آن می پردازند.

تمام شهریه پس از مکالمه روان

آموزشگاه زبان سخن برتر با سابقه 20 ساله در آموزش 32 زبان زنده دنیا و با برگزاری کلاس های تضمینی آموزش زبان به محبوبیت بسیار زیادی در بین علاقه مندان یادیگیری زبان کسب کرده است. در دوره های آموزشگاه زبان سخن برتر شما در ابتدای دوره هیچ مبلغی را پرداخت نمی کنید. تنها در صورت رضایت کامل از کلاس آموزش زبان و همینطور استاد خود شهریه کلاس خود را پرداخت خواهید کرد. ما در موسسه زبان سخن برتر بیش از 10 سال با این روش پیش رفته ایم و به دلیل اطمینان به اساتید و سیستم آموزشی خود، هر روز پر قدرت تر از گذشته با این روش به راه مان ادامه می دهیم.