زبان فرانسوی یکی از پرکاربردترین زبان های دنیا و به اعتقاد بسیاری، زیباترین زبان دنیاست. هرساله عده زیادی به قصد مهاجرت به فرانسه یا ایالت کبک کانادا که فرانسوی زبان است به یادگیری زبان فرانسه می پردازند و در کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه شرکت می کنند. برای آگاهی بیشتر از ویژگی های کلاس تدریس خصوصی زبان فرانسه و یا اطلاع از قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان فرانسه در تهران می توانید با واحد مشاوره موسسه زبان سخن برتر تماس بگیرید.

 

بهترین آموزشگاه زبان تهران

مزایای دوره های تدریس خصوصی زبان فرانسه

زبان فرانسوی که زمانی، زبان بین المللی دنیا (Lingua Franca) به شمار می رفت، حتی هم اکنون زبانی پرطرفدار در سرتاسر دنیا است. هر ساله توریست های زیادی به فرانسه می روند و در سال های اخیر ایرانی های زیادی برای مهاجرت به ایالت کبک کانادا اقدام کرده اند ه همه آن ها به یادگیری زبان فرانسه نیاز دارند. اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که هرچه سریع تر باید زبان فرانسوی را یاد بگیرید می توانید با شرکت در دوره های تضمینی تدریس خصوصی زبان فرانسوی به این امر نائل آیید. موسسه زبان سخن برتر با برگزاری کلاس های خصوصی زبان فرانسوی به شما کمک می کند تا هرچه زودتر این زبان زیبا را فراگیرید.

در کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه در تهران برخلاف کلاس های گروهی، تمام وقت استاد زبان فرانسه به شما اختصاص می یابد. در کلاس های گروهی به علت تعداد بالای زبان آموزان در کلاس، وقت استاد زبان فرانسوی بین دانشجویان تقسیم می شود. حتی متاسفانه در کلاس های گروهی زبان فرانسه، بسیار دیده شده است که استاد وقت خود را صرف دانشجویانی می کند که بهتر از دیگران هستند و مکالمه روان تری دارند و وقت کلاس را از آن خود می کنند. برای همین ما به شما شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه را پیشنهاد می کنیم. علاوه بر این کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه آموزشگاه زبان فرانسه سخن برتر کاملا تضمینی می باشند و شما در ابتدا هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید. در پایان دوره و در صورت رضایت از کلاس خود شما می توانید شهریه کلاس تدریس خصوصی زبان فرانسوی را پرداخت کنید.

از دیگر مزایای کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه، متغیر بودن ساعت کلاسی شما بر اساس شرایط کاری تان است. شما می توانید برخلاف کلاس های گروهی زبان فرانسه، ساعت کلاس زبان فرانسه خود را انتخاب کنید که می تواند حتی پنج شنبه و جمعه ها باشد. اگر خانم هستید می توانید از کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه در منزل توسط خانم هم بهره ببرید.

تدریس خصوصی زبان فرانسه

تاریخچه زبان فرانسوی

زبان قرانسه یک زبان هندو اروپایی از شاخه رومی است. این زبان شباهت زیادی به زبان های ایتالیایی و اسپانیایی دارد چون هر 3 از خانواده زبان های رومی هستند. زبان فرانسه به علت تاثیرات فراوانی فرهنگی و علمی فرانسه و همینطور قدرت اقتصادی و سیاسی فرانسه در قرن 17 و 18 بر بسیاری از زبان های دیگر تاثیر گذاشت و تا مدت ها به عنوان زبان میانجی بین المللی شناخته می شد. بسیاری از کلمات زبان انگلیسی ریشه فرانسوی دارند و حتی بسیاری از کلمات انگلیسی امروزی، همان کلمه ای هست که در زبان فرانسه استفاده می شود. مانند chic که در واقع در فارسی هم استفاده می شود و به معنای شیک است.

تاثیرات زبان فرانسه بر فارسی

از انجا که در قرن 18 و زمانی که ایران به سوی مدرنیته پیش می رفت، زبان فرانسه زبان میانجی بین المللی محسوب میشد، بسیاری از کلمات فرانسوی به زبان فارسی راه یافتند. امیرکبیر با تاسیس دارالفنون و فرستادن دانشجویان ایرانی به فرانسه برای یادگیری علوم و همچنین ترجمه کتب فرانسوی به فراسی ایران را به سوی مدرنیته شدن سوق داد. کلمات فرانسوی چنان در فارسی عجین شده اند که معمولا افراد نمی دانند که اینها کلمات فرانسوی هستند. کلماتی مانند: مغازه، دوش، املت، آژانس، مانتو و غیره.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
تدریس خصوصی زبان فرانسه
Author Rating
51star1star1star1star1star
Close Menu