زبان چینی یکی از زبان های محبوب در بین مردم است زیرا افراد زیادی در کل دنیا در حال تجارت با کشور چین هستند یا به قصد تفریح و گردشگری به شهرهای مختلف چین سفر می کنند. یادگیری زبان چینی برای افرادی که با شرکت های چینی تجارت می کنند امری مهم محسوب می شود. کشور چین یکی از کشورهای توریستی است و موقعیت اقتصادی و تجاری بسیار خوبی دارد. زبان چینی شاخه های مختلفی از جمله زبان تبتی دارد و تقریباً یک پنجم مردم دنیا به یکی از شاخه های زبان چینی حرف می زنند و همین امر موجب اهمیت یادگیری زبان چینی شده است. برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی با کارشناسان ما در آموزشگاه زبان سخن برتر تماس بگیرید تا از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی و مزایای آن آگاه شوید. همچنین هر کجای تهران مانند شمال، جنوب، شرق و غرب تهران یا کرج باشید، معلم های خصوصی زبان به منزل یا محل کار شما خواهند آمد. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از امکان تدریس خصوصی زبان چینی در منزل توسط معلم خصوصی زبان چینی خانم نیز بهره ببرید.

تدریس خصوصی زبان چینی

یکی از بهترین و موثرترین روش ها برای یادگیری زبان چینی، تدریس خصوصی این زبان است. در کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی، استاد با بهترین روش ها و متدهای جدید، زبان چینی را به زبان آموزان یاد می دهد. از آن جایی که سطح یادگیری زبان آموزان با یکدیگر متفاوت است، بهتر است هر زبان آموز با توجه به سطح و استعداد خود زبان چینی را یاد بگیرد. تدریس خصوصی زبان چینی باعث می شود زبان آموز سریع تر و راحت تر و بدون اتلاف وقت، زبان چینی را یاد بگیرد.

هزینه جلسه در محل شما

(یک ساعت)+ پشتیبانی رایگان در طول روز

250هزار تومان

هزینه جلسه حضوری

(یک ساعت)+ پشتیبانی رایگان در طول روز

220هزار تومان

هزینه جلسه آنلاین

(یک ساعت)+ پشتیبانی رایگان در طول روز

200هزار تومان

بهترین روش برای افرادی که قصد یادگیری زبان چینی را دارند، تدریس خصوصی زبان چینی و شرکت در کلاس به صورت حضوری است. در کلاس هایی که به صورت عمومی تشکیل می شوند، به خاطر کمبود زمان و تعداد زیاد زبان آموزان در کلاس، زبان آموزان فرصت کافی برای یادگیری و تمرین ندارند  و به همیم دلیل بازده یادگیری آنها کم است. در کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی، زبان آموز و استاد وقت بیشتری دارند و در نتیجه سطح کیفیت یادگیری زبان آموز بالا می رود. با یادگیری زبان چینی به صورت خصوصی، می توانید در منزل یا محل کارتان بدون نیاز به رفت و آمد و با آرامش کافی، زبان چینی را یاد بگیرید. کلاس های ما به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. هزینه کلاس های مجازی و اینترنتی پایین تر از کلاس حضوری است.

 

 

دوره های کاربردی یکی از پرطرفدارترین دوره ها برای تدریس خصوصی زبان چینی هستند و اکثر افرادی که قصد یادگیری زبان چینی را دارند، در این دوره ها ثبت نام می کنند. در این دوره ها، زبان آموز به طور فشرده کلیه مطالب مفید را یاد می گیرد و افرادی که قصد مهاجرت، ادامه تحصیل یا کسب و کار در کشور چین را دارند، با شرکت در این دوره ها می توانند در مدت زمان کوتاهی با افراد چینی زبان ارتباط برقرار کرده و مکالمه های اولیه و روزمره را به خوبی یاد بگیرند.

کلیه آموزشگاه هایی که به تدریس خصوصی زبان چینی مشغول هستند، قوانین و برنامه های مخصوص به خود را دارند و زبان آموزان برای یادگیری زبان چینی باید از این برنامه ها اطلاع داشته باشند. قبل از شروع کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی، زبان آموز باید در آزمون تعیین سطحی که آموزشگاه برگزار می کند، شرکت کند. با این آزمون سطح یادگیری و قدرت یادگیری زبان آموز کاملاً مشخص می شود. بعد از تمام شدن آزمون، مشاورین آموزشگاه مناسب ترین سطح را برای زبان آموز تعیین می کنند و با توجه به برنامه های کاری و شخصی زبان آموز، روز و ساعت کلاس را مشخص می کنند. تدریس خصوصی زبان چینی با توجه به موقعیت و خواسته زبان آموز می تواند در محل کار، منزل، آموزشگاه برگزار شود و هیچ محدودیتی برای محل تشکیل کلاس درس وجود ندارد. هزینه کلاس برای تدریس خصوصی زبان چینی در تمامی این مکان ها یکسان است. کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی به صورت کلاس های گرامر چینی، مکالمه های روزمره، کلاس های تخصصی برای تحصیل و کار در چین، کلاس های مخصوص به یادگیری اصطلاحات سفر برگزار می شود. تمامی کلاس هایی که برای تدریس خصوصی زبان چینی برگزار می شود، به منظور تقویت چهار مهارت اصلی یعنی صحبت کردن، شنیدن، خواندن و نوشتن است. هزینه ایی که برای تدریس خصوصی زبان چینی پرداخت می شود، ملاک مهمی برای انتخاب آموزشگاه است. هزینه تدریس خصوصی زبان چینی بیشتر به تجربه و سابقه مدرس، مدرک تحصیلی و روش تدریسش بستگی دارد.

نقش کشور چین در تجارت جهانی

چند سالی است که مشور چین سریع ترین رشد اقتصادی جهان را داشته است. کشور چین به غیر از حوضه تجارت و اقتصاد، در حوزه های دیگر مثل تکنولوژی نیز به قدرت رسیده است. چین نقش مهمی در تجارت جهانی دارد و اقتصاد قوی این کشور باعث شده بسیاری از شرکت های تجاری از سراسر دنیا تمایل به همکاری با شرکت های چینی داشته باشند. افرادی که به قصد تجارت و امور بازرگانی زبان چینی را یاد می گیرند، می توانند در کلاس های مخصوص مکالمه شرکت کنند و لزومی ندارد که حتماً مهارت نوشتاری را به خوبی مکالمه یاد بگیرند. با تدریس خصوصی زبان چینی می توانید فرصت های شغلی خوبی در زمینه امور تجاری و بازرگانی به دست بیاورید. تعداد افرادی که به منظور امر تجاری، اقدام به یادگیری زبان چینی می کنند بسیار محدود و ناچیز است و به همین دلیل فرصت های کاری بیشتری برای شما وجود خواهد داشت. یادگیری زبان چینی شما را با دنیای تجارت چین آشنا می کند. به طور کلی اگر خواهان تجارت های بزرگ و پرسود هستید، با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی، زودتر به هدف خود می رسید.

ساختار و نماد زبان چینی

یادگیری زبان چینی کار نسبتاً سختی است ولی غیر ممکن هم نیست و با تلاش و شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی، بعد از مدتی این زبان را یاد می گیرید. بر خلاف زبان انگلیسی و بسیاری از زبان های دیگر، در زبان چینی حروف الفبا وجود ندارد و به جای آن از نماد استفاده می شود. هر کدام از نمادها معنای خاص خود را دارند و لزومی ندارد تا برای پیدا کردن معنا، این نمادها کنار هم قرار بگیرند. برای ساده تر کردن ارتباط در کشور چین، زبان چینی ماندرین به عنوان زبان رسمی و استاندار این کشور شناخته شده است. 70 درصد از مردم چین به زبان چینی ماندرین صحبت می کنند. پس زمانی که در مورد تدریس خصوصی زبان چینی حرف می زنیم، هدفمان یادگیری چینی ماندرین است. در طی سال های 1950 تا 1960 دولت چین، اقدام به ساده سازی زبان چینی به ویژه خط چینی نمود. با این کار یادگیری و درک زبان چینی راحت تر شد و افراد بیشتری به یادگیری زبان چینی علاقه مند شدند و تصمیم گرفتند زبان چینی را به طور خصوصی یاد بگیرند.

بیشتر افرادی که تصمیم به یادگیری زبان چینی می کنند، به هیچ عنوان با زبان چینی آشنا نیستند و به همین دلیل بهتر است در کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی شرکت کنند تا تمرکز و وقت بیشتری برای یادگیری این زبان داشته باشند.

فواید تدریس خصوصی زبان چینی

به طور کلی یادگیری زبان چینی دلایل زیادی دارد و ممکن است زبان آموزان از یادگیری این زبان هدف خاصی داشته باشند. در این مقاله به مهمترین فواید زبان چینی اشاره می کنیم.

 • کشور چین  از شرکای پرقدرت بسیاری از کشورهای قدرتمند جهان از جمله آمریکا است و به همین دلیل افرادی که در زمینه بازرگانی فعالیت می کنند بهتر است قبل از شروع فعالیت خود در دوره تدریس خصوصی زبان چینی شرکت کنند و اصطلاحات بازرگانی را یاد بگیرند. یاد گرفتن اصطلاحات تجاری و بازرگانی یکی از دلایل موفقیت افرادی است که با تاجران و بازرگانان چینی همکاری می کنند.
 • زبان چینی بعد از زبان انگلیسی و اسپانیایی به عنوان سومین زبان دنیا شناخته شده است و همین امر دلیل محکمی برای یادگیری این زبان است.
 • شرکت های زیادی از کشورهای مختلف در کشور چین در حال فعالیت هستند یا این که در کشور چین شعبه دارند. مشتری های چینی در حال رفت و آمد به این شرکت ها هستند و به همین دلیل افرادی که در این شرکت ها کار می کنند باید راه برقراری ارتباط با افراد چینی زبان را یاد بگیرند. مدیران این شرکت های تجاری موظف هستند برای کارمندانی که به طور مستقیم با مشتریان چینی در ارتباط هستند،  کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی برگزار کنند تا کارمندان در ارتباط با مشتریان چینی زبان دچار مشکل نشوند.
 • زبان چینی ماندرینی در بسیاری از کشورها از جمله کشورهای جمهوری چین، مالزی، تایوان، اندونزی و سنگاپور صحبت می شود و همین امر می تواند دلیل خوبی برای یادگیری زبان چینی به ویژه برای افرادی که به این کشورها سفر می کنند، باشد.
 • یادگیری زبان چینی می تواند موجب قدرت ذهن و تقویت مهارت های شما می شود. از آن جایی که ساختار زبان چینی به طور کلی با زبان های دیگر متفاوت است، یادگیری آن موجب به چالش کشیدن ذهن شما می شود. با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی، تجربه های زیادی در بسیاری از زمینه ها به ویژه زمینه کاری به دست می آورید.
 • با یادگیری زبان چینی موقعیت های شغلی زیادی برای شما پیش خواهد آمد و شما وارد بازار تجارت جهانی می شوید.

این روزها بازار چین در تمام دنیا توسعه پیدا کرده است به طوری که می توان گفت کشور چین اجناس خود را به تمام دنیا صادر می کند. بیشتر لوازم الکترونیکی از جمله موبایل و تبلت ساخت کشور چین است حتی دفترچه های راهنما و کاتولوگ این اجناس به زبان چینی نوشته شده است. این امر نشان دهنده قدرتمند بودن کشور چین در سطح جهان است.

یکی دیگر از دلایل یادگیری زبان چینی آشنا شدن با فرهنگ و تاریخ این کشور بزرگ است. کشور چین یکی از کهن ترین تاریخ ها را دارد و آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم این کشور خالی از لطف نیست. اگر می خواهید با فرهنگ زبان چینی به درستی آشنا شوید، باید این زبان را اصولی یاد بگیرید. یادگیری زبان چینی از چیزی که همه فکر می کنند، ساده تر است زیرا فعل، زمان، جمع، صرف فعل و تطابق فعل و فاعل وجود ندارد و همین امر باعث می شود زبان آموز گیج نشود. نمادهای زیادی برای زبان چینی وجود دارد ولی فقط تعداد محدودی از آنها استفاده می شود. اگر استادی که برای تدریس انتخاب می کنید توانایی کافی برای یاد دادن زبان چینی به شما را داشته باشد، با شرکت در کلاس های خصوصی تدریس زبان چینی و با وجود یک استاد ماهر یادگیری این زبان برای شما دلچسب و لذت بخش می شود.

اهمیت یادگیری زبان چینی برای پیدا کردن فرصت های شغلی جدید

یادگیری یک زبان دوم مثل زبان چینی، فرصت های شغلی زیادی برای افرادی که علاقه مند به کار کردن در کشورهایی مثل مالزی و سنگاپور هستند، ایجاد می کند. یادگیری زبان چینی این امکان را برای شما فراهم می کند که از طریق سازمان های مختلف به عنوان یک مترجم شفاهی استخدام شوید. افرادی که توانایی مکالمه به زبان چینی را دارند، می توانند در شرکت های چند ملیتی کار کنند و دانستن این زبان یک مزیت بزرگ برای استخدام در شرکت های بزرگ محسوب می شود.

روش های یادگیری زبان چینی

 • بهترین روش برای یادگیری زبان چینی، کار کردن روی تلفظ کلمات است. با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی، استاد فایل های صوتی آموزشی در اختیار شما قرار می دهد. با گوش دادن به این فایل ها و تکرار آنها، تلفظ شما تقویت می شود.
 • در ادامه پروسه یادگیری زبان چینی، مطمئن باشید که همه اصول اولیه مربوط به این زبان را یاد گرفته اید.
 • این روزها اپلیکیشن های زیادی برای یادگیری زبان های مختلف از جمله زبان چینی وجود دارد و این نرم افزار کمک زیادی به تقویت مهارت شنیداری شما می کند. می توانید زمانی که در کلاس تدریس خصوصی زبان چینی هستید، به یک موزیک چینی گوش کنید و هر چیزی که شنیده اید را یادداشت کنید.
 • بهتر است برای یادگیری زبان چینی یک هدف واقعی و مهم داشته باشید. اگر بدون هیچ هدفی شروع به آموزش این زبان کنید، بعد از مدت کوتاهی خسته و دلسرد می شوید.
 • برای یادگیری زبان چینی به خودتان فرصت کافی بدهید. چون زبان چینی جزء زبان هایی است که فقط در مدارس کشور چین تدریس می شود و از آن جایی که زبان آموز از قبل با این زبان آشنا نبوده، یادگیری آن زمان زیادی می برد. با شرکت در کلاس هایی که به طور خصوصی این زبان را تدریس می کنند، فرصت کافی برای یادگیری زبان چینی خواهید داشت.