داشتن یک استاد خصوصی زبان که کاملا مسلط به متدهای تدریس خصوصی زبان باشد، یکی از موثرترین روش ها برای یادگیری زبان می باشد. تدریس خصوصی زبان مزایایی دارد که کلاس های گروهی معمولا از آن ها محروم هستند. وقتی که شما برای کلاس های تضمینی تدریس خصوصی زبان ثبت نام می کنید دیگر نیازی به آمدن به موسسه زبان برای شرکت در کلاس خصوصی زبان ندارید. شما می توانید کلاس های تدریس خصوصی زبان توسط خانم داشته باشید و یا استادان ما می توانند به محل کار یا منزل شما آمده و تدریس خصوصی زبان در منزل که کاملا به صورت تضمینی است انجام شود. شما می توانید با شرکت در کلاس های آموزش خصوصی زبان انگلیسی این زبان را سریع تر بیاموزید.

بهترین آموزشگاه زبان تهران

مزایای تدریس خصوصی زبان

علاوه بر آنکه نیازی نیست شما برای شرکت در کلاس زبان در ترافیک مانده و به آموزشگاه زبان بروید، آموزش خصوصی زبان مزایایی دیگر نیز دارد. یکی از مشکلات عمده کلاس های گروهی یک دست نبودن کلاس می باشد. تقریبا هیچوقت و در هیچ کلاسی همه زبان آموزان و دانشجویان در یک سطح نمی باشند و باعث می شود تا زبان آموزان قوی تر تمام وقت کلاس را به خود اختصاص داده و هر روز قوی تر شوند و همینظور زبان آموزان ضعیف تر از کلاس استفاده ای نبرده و پیشرفت نکنند. اما در کلاس های تدریس خصوصی زبان  انگلیسی این مشکل به صورت کامل رفع شده است. استاد خصوصی زبان، سطح زبان شما را با تست های مختلف ارزیابی کرده و تدریس خصوصی زبان را گام به گام بر اساس سطح زبان شما پیش می برد. برای آگاهی از قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان در تهران با سخن برتر تماس بگیرید.

تدریس خصوصی زبان

از دیگر معایب کلاس های گروهی، یکسان بودن آموزش ها برای همگان بدون توجه به کار، رشته تحصیلی و نیاز آن ها می باشد. به طور مثال دانشجویی که قصد رفتن به یک کشور خارجی مانند آمریکا، کانادا، انگلیس یا استرالیا و حتی قصد ادامه تحصیل در یک کشور غیر انگلیسی زبان مانند آلمان یا فرانسه را دارد باید آموزش های نامربوط به رشته و هدف خود را در کلاس مانند دیگران یاد بگیرد و یا اینکه یک تجار که قصد سفر تجاری و تجارت با دیگر کشورها مانند چین، دوبی، ترکیه یا اروپا را دارد باید اسم لباس ها و مواد غذایی را در کلاس یاد بگیرد که اصلا به آن نیازی نخواهد داشت. اما در کلاس خصوصی زبان این مشکل مرتفع شده است و کلاس زبان کاملا بر اساس هدف و نیازهای شما بازنگری می شود.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

هم اکنون زبان انگلیسی به عنوان پرطرفدارترین زبان دوم دنیا در سرتاسر جهان شناخته می شود. زبان انگلیسی در حال حاضر به عنوان زبان بین المللی دنیا (Lingua Franca) در همه ابعاد زندگی مردم دنیا رسوخ کرده است، از تجارت گرفته تا سفر، همه جا شما به زبان انگلیسی نیاز دارید. یکی از موثرترین روش های یادگیری زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی می باشد که شما می توانید با استفاده از اساتید مجرب موسسه زبان سخن برتر در تهران به یادگیری سریع زبان انگلیسی بپردازید. ما دوره های کلاس مکالمه زبان انگلیسی و کلاس فشرده زبان انگلیسی را نیز برگزار می کنیم.

استاد خصوصی زبان

تدریس خصوصی زبان آلمانی

در حال حاضر در ایران پس از زبان انگلیسی، زبان آلمانی پرطرفدارترین زبان اروپایی بین مردم ایران است و کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی در تهران بسیار پرطرفدار هستند. ما در آموزشگاه زبان سخن برتر از استادهای مجرب و Native زبان آلمانی بهره می بریم که کاملا مسلط به روش های تدریس خصوصی زبان آلمانی می باشند. شما می توانید با ثبت نام در کلاس های تضمینی خصوصی زبان آلمانی، یادگیری این زبان سخت را برای خود آسان نمایید. ما دوره های مکالمه زبان آلمانی را نیز برگزار می کنیم.

کلاس تدریس خصوصی زبان

تدریس خصوصی 32 زبان زنده دنیا

به یادگیری هر زبانی که نیاز داشته باشید، می توانید آن را در موسسه زبان سخن برتر فراگیرید! ما با استفاده از مدرسین زبان با تجربه و Native شما را در این امر یاری خواهیم نمود. در آموزشگاه زبان سخن برتر شما می توانید 32 زبان زنده دنیا را بیاموزید. از جمله زبان هایی که ما در آموزشگاه زبان سخن برتر آموزش می دهیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • زبان اسپانیایی: زبان اسپانیایی سومین زبان دنیا از لحاظ جمعیت است که آن را به عنوان زبان مادری خود می شناسند. زبان اسپانیایی به غیر از اسپانیا در اکثر کشورهای آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی مانند آرژانتین، شیلی، مکزیک، اروگویه، پاراگوئه، اکوادور، پاناما و غیره گویش می شود. این زبان یکی از زیباترین و شاعرانه ترین زبان های دنیاست که آهنگ های معروف زیادی توسط خواننده های معروف در سراسر دنیا با این زبان خوانده شده است.
  • زبان روسی: زبان روسی به علت نزدیکی ایران به کشور روسیه و روابط زیاد تجاری و سیاسی این دو کشور بسیار مورد علاقع زبان آموزان بوده است. زبان روسی یکی از سخت ترین زبان های دنیا برای یادگیری است و حتی کاراکترهای آن با زبان های لاتین متفاوت است که سختی آن را دو چندان می کند. شما می تونید با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان روسی، یادگیری این زبان را راحت تر کنید.
  • زبان چینی: زبان چینی در سرتاسر دنیا به تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده است. این موضوع به این علت است که اقتصاد چین با سرعت زیادی در حال پیشروی است م بسیاری معتقدند که یادگیری زبان چینی با اینکه سخت ترین زبان دنیا برای یادگیری محسوب می شود بسیار ضروری است. حتی در کشورهای پیشرفته مانند آمریکا، اروپا و استرالیا، والدین از کودکی کودکان خود را به کلاس تدریس خصوصی زبان چینی می فرستند تا برای آن ها آینده ای روشن رقم بزنند. زبان چینی تنها زبان دنیاست که دارای کاراکتر نمی باشد و شما باید تمام کلمات زبان چینی را حفظ کنید.
  • زبان سوئدی: ایرانیان بسیار زیادی در سال های گدشته به سوئد مهاجرت کرده اند و برای همین یادگیری زبان سوئدی همیشه در ایران طرفداران زیادی داشته است. از این رو بسیاری از زبان آموزان با شرکت در کلاس های گروهی یا کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی به یادگیری آن می پردازند.

بستن منو
Call Now Buttonتماس بگیرید