بسیاری از دانش آموزان به خاطر پیشرفت در درس فیزیک پیش دانشگاهی و آماده شدن برای کنکور در کلاس های تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم شرکت می کنند. دانش آموزان می توانند برای رفع اشکالات درسی فیزیک و مرور و مطالعه بیشتر و بهتر در کلاس های تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم شرکت کنند تا به نتیجه مطلوب برسند. یادداشت کردن فرمول ها و سپردن آنها به ذهن، نقش موثری در حل کردن مسائل فیزیک دارد و مدرسین در کلاس های تدریس خصوصی فیزیک پیش دانشگاهی بهترین روش را برای حل مسائل فیزیک به دانش آموزان، آموزش می دهند. برای آگاهی از قیمت کلاس تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم با موسسه سخن برتر تماس بگیرید. سعی ما بر این است که بهترین کیفیت آموزش فیزیک را ارائه دهیم. برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم با کارشناسان ما در آموزشگاه سخن برتر تماس بگیرید تا از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های تدریس خصوصی فیزیک و مزایای آن آگاه شوید. کلاس های ما در همه جای تهران شامل شرق، غرب، شمال و جنوب تهران برگزار می شود. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از امکان تدریس خصوصی فیزیک در منزل توسط خانم نیز بهره ببرید.

فیزیک دوازدهم در مقایسه با مقاطع پایین تر، درسی سخت و دشوار است و یادگیری آن به زمان زیادی نیاز دارد. مطالب آموزشی فیزیک پیش دانشگاهی بسیار مهم و حجیم بوده و برای تسلط یافتن به این مباحث، دانش آموز ملزم به حل تمرین های زیادی است. تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم بهترین روش برای یادگیری و تسلط یافتن به این درس مهم است و همچنین یکی از عوامل موفقیت در آزمون کنکور محسوب می شود زیرا دانش آموز در کلاس های تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم نکات کنوری را یاد می گیرد و می تواند به خوبی تست بزند. بعضی از بخش های فیزیک پیش دانشگاهی با مقاطع پایین تر فیزیک در ارتباط است و بدین ترتیب دانش آموز باید فیزیک را از پایه یاد بگیرد تا بتواند همه مسائل را حل کند. در کلاس های تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم، دانش آموز مباحث این درس را به صورت مفهومی یاد می گیرد و با آموزش فرمول ها به طور صحیح می تواند همه مسائه را به درستی حل کند. فیزیک پیش دانشگاهی از درس های مهم و مشکل در دوران دبیرستان بوده و تاثیر زیادی در آزمون کنکور دارد. اکثر دانش آموزان در درک و فهم این درس مشکل دارند ولی با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم می توانند این مشکل را حل کرده و درس فیزیک را به بهترین شکل و با بهترین متدهای آموزشی جدید یاد بگیرند.

تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم

مزیت های تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم

مهمترین مزیت تدریس خصوصی فیزیک پیش دانشگاهی، یادگیری این درس در محیطی آرام و به دور از دغدغه است. فیزیک از درس هایی است که یادگیری آن به تمرکز فراوانی نیاز دارد و از آن جایی که درسی مفهومی است، آموزش آن نسبت به سایر دروس زمان بیشتری لازم دارد. تدریس خصوصی فیزیک با یک برنامه ریزی دقیق و منظم انجام می شود، در کلاس های تدریس خصوصی دانش آموز به طور منظم در کلاس شرکت می کند و مدرس با توجه به سطح معلومات دانش آموز تدریس می کند و در نتیجه می تواند طبق یک برنامه ریزی منظم و در زمانی مشخص کلیه مطالب مهم را به دانش آموز تدریس کند.

موسسه آموزشی سخن برتر، کادری مجرب و ماهر دارد و اساتیدی حرفه ایی خانم و آقا برای تدریس خصوصی فیزیک استخدام کرده و کلاس های تدریس خصوصی فیزیک را در منزل یا آموزشگاه برای دانش آموزان برگزار می کند و بهترین اساتید را برای تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم به منزل دانش آموزان اعزام می کند. تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم به دانش آموزان کمک می کند تا با به روز ترین متدهای مفهومی و آموزشی، مفاهیم فیزیک را درک کرده و بتوانند به سادگی مسائل این درس را حل کنند. تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم نه تنها دانش آموزان را برای امتحانات نهایی آماده می کند بلکه تاثیر مثبتی در آزمون کنکور داشته و درصد قبولی دانش آموز را در کنکور بالا می برد.  یکی از بزرگترین چالش های دانش آموزان در زمان آزمون کنکور، به دست آوردن درصد بالا در درس فیزیک است و این امر به تلاش و مطالعه مکرر دانش آموز بستگی دارد. یادگیری درس فیزیک بسیار مهم و ضروری است و طبق نظر مدرسین با سابقه، تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم بهترین شیوه برای یادگیری این درس است. شرکت در کلاس های تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم با حضور مدرسینی با تجربه، آموزش این درس را برای دانش آموزان ساده تر کرده و دانش آموزان می توانند خیلی خوب این درس را یاد بگیرند.

درس فیزیک از درس های تخصصی و سخت است و دانش آموز همراه با مدرس باید به طور مداوم این درس را مرور کنند تا مطالب و فرمول های درسی به خوبی در ذهنش باقی بماند. مدرس در کلاس تدریس خصوصی فیزیک پیش دانشگاهی، تمام اشکالات درسی دانش آموز را رفع می کند تا دانش آموز به خوبی فیزیک را یاد بگیرد و هیچ ابهاهی در مورد این درس برایش باقی نماند. متاسفانه در کلاس های گروهی به خاطر کمبود وقت، تعداد زیاد دانش آموزان و حجم بالای مطالب آموزشی امکان رفع تمام اشکالات درسی برای مدرس وجود ندارد و ممکن است دانش آموزانی که در این درس ضعف دارند به طور کامل مطالب جدید را یاد نگیرند. یکی دیگر از مزایای تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم این است که مدرس با یک روند آموزشی پیش می رود و با توجه به پیشرفت دانش آموز کلاس را اداره می کند. در کلاس های عمومی اگر دانش آموز به هر دلیلی از درس عقب بیفتد و یا این که درسی را خوب یاد نگیرد، امکان جبران خیلی کم است زیرا مدرس به اندازه کافی وقت ندارد تا مطالب جلسه پیش را برای یک نفر مرور کند و این امر شانس یادگیری دانش آموز را کاهش می دهد.

تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم برای کنکور

در کلاس های تدریس خصوصی دوازدهم که ویژه کنکور است، مدرسین با جمع آوری کردن سئوال های کنکور سال قبل رشته فیزیک، دانش آموزان را با سئوال های کنکور آشنا می کنند و نحوه تست زنی و همچنین برنامه ریزی برای جواب دادن به هر سئوال را به آنها آموزش می دهند. در کلاس های آمادگی برای کنکور، مدرس می تواند در پایان هر جلسه آزمونی از دانش آموز بگیرد و سطح پیشرفت او را ارزیابی کند. در کلاس های تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم، معلم تدریس فیزیک را از پایه شروع می کند و با مرور و یاد آوری مباحث فیزیک در مقاطع پایین تر، تدریس فیزیک را آسان تر می کند. مباحث فیزیک به طرز عجیبی با یکدیگیردر ارتباط هستند و مرور مکرر آنها موجب پیشرفت و بالا رفتن سطح علمی دانش آموز می شود.

تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم این امکان را به مدرس می دهد تا شیوه تدریسش را مطابق با سطح یادگیری و میزان توانایی دانش آموز تنظیم کند و همچنین می تواند سرعت تدریسش را با توجه به توانایی دانش آموز پیش ببرد. برای موفق شدن و کسب رتبه خوب در آزمون کنکور، دانش آموز باید به درس های تخصصی از جمله فیزیک پیش دانشگاهی تسلط کامل داشته باشد و علاوه بر مطالعه فیزیک پیش دانشگاهی، درس فیزیک سال های پیش را به طور کامل مرور و تمرین کند.

تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم در منزل

بزرگ ترین مزیت تدریس خصوصی فیزیک در منزل هدر نرفتن وقت دانش آموز به خاطر رفت و آمد است و در نتیجه زمان بیشتری برای مطالعه و یادگیری مطالب جدید دارد. زمانی که کلاس تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم در منزل انجام می شود، امکان پرسش و پاسخ زیادی برای دانش آموز وجود دارد و دانش آموز می تواند هر سئوالی در ذهن دارد از مدرس بپرسد. تعداد جلسات تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم با توجه به درخواست دانش آموز و همچنین سطح درسی او مشخص می شود و در صورت نیاز دانش آموز به جلسات بیشتر، مدرس و دانش آموز می توانند برنامه کلاسی را تمدید کنند. به طور کلی می توان گفت کلاس های تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم بازدهی بالایی دارند و دانش آموز بعد از تمام شدن این دوره پیشرفت قابل توجهی می کند و از مدرس رضایت کامل دارد. درس فیزیک شامل فرمول های متعدد و مباحث زیادی بوده و یادگیری این مطالب به زمان مشخصی نیاز دارد. مدرس در کلاس تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم با روشی مناسب تمام مطالب کاربردی و مهم فیزیک را تدریس می کند. یادگیری فیزیک نیاز به مطالعه و تمرین فراوان با روش های دقیق و علمی دارد زیرا حجم بالایی از مطالب مهم در این درس نهفته است و در صورتی که دانش آموز تمرین کافی نداشته باشد، نمی تواند به خوبی به این درس تسلط پیدا کند.   

مدرس تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم باید ویژگی های خاصی داشته باشد تا بتواند به عنوان یک مدرس تدریس خصوصی انتخاب شود. یکی از مهمترین این ویژگی ها، سابقه تدریس و تجربه علمی مدرس است و داشتن این ویژگی ها، امتیازی مثبت برای معلم محسوب می شود و در رزومه کاری او نقش خوبی ایفا می کند. معمولاً مدرسانی برای تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم انتخاب می شوند که سابقه زیادی در تدریس فیزیک دارند و به طور کامل به این درس مسلط هستند. مدرس باید در هر جلسه نمونه سئوالاتی را به عنوان تکلیف به دانش آموزان بدهد و از آنها بخواهد در جلسه بعدی پاسخ آنها را به دست آورند. مدرس خصوصی فیزیک باید هر جلسه از دانش آموزان تکلیف بخواهد زیرا این تکالیف موجب پیشرفت و ارتقای دانش آموز خواهد شد و نقش فوق العاده ایی در روند یادگیری دانش آموز دارند.

بهترین روش ها برای تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم

بهترین روش برای تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم، تشریح مسائل فیزیک برای دانش آموز است. مدرس می تواند با استفاده از مثال های زیادی، مسائل و فرمول های فیزیک را به طور مفهومی به دانش آموز تدریس کند و رابطه بین فرمول ها و راه حل مسائه را برای دانش آموز توضیح دهد. در این مقاله بعضی از بهترین روش های تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم را به اختصار شرح می دهیم:

  • فیزیک پیش دانشگاهی از درس هایی است که یادگیری آن به تمرین و تکرار زیادی نیاز دارد و مدرس باید به گونه ایی تدریس کند که دانش آموز بتواند بعد از پایان آن مبحث، مسائل مربوط به آن را به طور دقیق و کامل حل کند. با این روش مباحث جدید درسی برای همیشه و به طور دقیق در ذهن دانش آموز باقی می ماند.
  • مدرس بعد از به پایان رساندن هر فصل می تواند در جلسه بعدی از دانش آموز، آزمونی بگیرد تا میزان یادگیری و توانایی او را بسنجد. با این روش دانش آموز موظف می شود که هر جلسه مطالعه مفید داشته باشد و با آمادگی کامل در کلاس درس حضور پیدا می کند.
  • یاد داشت برداری در کلاس درس تاثیر خاصی در یادگیری مطالب درسی دارد و به دانش آموز کمک می کند تا نکاتی که در طول کلاس یاد گرفته را همیشه به همراه داشته باشد. دانش آموزانی که جزوه ایی از یاد داشت های مدرس دارند می توانند  زمانی که با مشکلی در درس فیزیک مواجه می شوند، با مراجعه به جزوه و مرور یاد داشت های خود، جواب سئوال های خود را پیدا کنند.
  • دانش آموزان با شرکت در آزمون های کلاسی، با روش تست زنی آشنا می شوند و در تست زنی مهارت کافی پیدا می کنند و این امر موجب بالا رفتن اعتماد به نفس آنها و همچنین آمادگی آنها برای شرکت در آزمون کنکور می شود.
  • به طور کلی می توان گفت تدریس خصوصی فیزیک کار نسبتاً پر درآمدی است و اگر مدرس تجربه ایی طولانی در زمینه تدریس خصوصی داشته باشد، تقاضای بیشتری برای ثبت نام در کلاس هایش وجود خواهد داشت.

هزینه تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم

مهمترین معیار برای انتخاب مدرس خصوصی فیزیک، مهارت و سطح علمی مدرس است و معمولاً دانش آموزان مدرسینی را برای تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم انتخاب می کنند که سابقه درخشانی در تدریس داشته باشند. مدرسین با تجربه و شناخته شده، معمولاً هزینه بیشتری برای تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم دریافت می کنند ولی کلاس های آنها تضمینی بوده و درصد قبولی دانش آموزان بالا می رود. هزینه تدریس خصوصی فیزیک به عوامل خاصی بستگی دارد و معمولاً هزینه تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم در مقایسه با مقاطع پایین تر بیشتر است زیرا در مقطع دوازدهم که مقطعی حساس است، مدرس باید درس های مقاطع قبلی را نیز مرور کند. معمولاً مدرسانی که در کلاس های کنکور تدریس می کنند، هزینه بیشتری از دانش آموز دریافت می کنند زیرا علاوه بر تدریس فیزیک، شیوه های تست زنی را نیز به دانش آموز، آموزش می دهند و از کتاب هایی غیر از کتاب های درسی برای آموزش فیزیک استفاده می کنند. در نهایت هزینه تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم نباید ملاکی برای انتخاب مدرس باشد و الویت باید با شیوه تدریس و سابقه آموزش مدرس باشد.

دیگر دوره های تدریس خصوصی فیزیک