موسسه حقوقی

شرکت به معنای شریک شدن دو یا چند شخص(حقوقی یا حقیقی) با یکدیگر در یک فعالیت مشخص تجاری و بازرگانی، به منظور دستیابی به اهدافی خاص می باشد. اولین گام و شرط اولیه برای شروع یک تجارت و راه اندازی کسب و کار و سرمایه گذاری،  تشکیل یک شرکت و به ثبت رساندن آن است. با این تفاسیر صاحبان کسب و کارها پیش از هر اقدامی باید در درجه اول، اقدام به ثبت کردن شرکت خود نمایند. با ثبت شرکت،  کلیه فعالیت‌های شرکت جنبه قانونی و رسمی به خود می گیرد و قابل پیگیری خواهند بود. نقش اساسی این رسمیت، در اعتبار و موقعیت شرکت را نمی توان نادیده گرفت.

آنچه مسلم است ثبت شرکت همانند سایر امور اداری روند قانونی و مرحله ای دارد که باید گام به گام و با دقت بسیار انجام پذیرد. خوشبختانه امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و ایجاد سامانه ی اینترنتی ثبت شرکت ها و مؤسسات غیر تجاری، شما متقاضیان عزیز می توانید امور ثبت شرکت را به جای مراجعه ی حضوری به اداره کل ثبت شرکت ها و مؤسسات غیر تجاری و صرف وقت و انرژی،  از طریق سامانه ی اینترنتی  Http://Www.Sherkat.Ssaa.Ir به سادگی و در کمترین زمان انجام دهید.

در این زمینه مؤسسات ثبت شرکت ها جهت راحتی و آسایش شما مدیران گرامی راهی ساده تر برای شما عزیزان فراهم نموده اند، شما می توانید از طریق دفاتر ثبت شرکت‌ها در کمترین زمان، شرکت خود را بدون اتلاف وقت و هزینه به ثبت برسانید و امور خود را به این دفاتر بسپارید.

مؤسسه ثبت شرکت و علائم تجاری های ثبت یکی از معتبرترین و تخصصی ترین مؤسسات ارائه دهنده خدمات ثبتی در کشور بر اساس نظرات کاربران، کیفیت خدمات و رضایت مشتریان در مدت زمان فعالیتشان به شمار می رود. های ثبت، همواره در تلاش است مسیر پیشرفت و ترقی شما عزیزان را هموار نماید و پشتیبان و همیار شما در زمینه ثبت شرکت و تمامی موارد وابسته به آن باشد.

موسسه حقوقی های ثبت با بهره گیری از کارشناسان و وکلای مجرب و کارآزموده و هچنین 15 سال سابقه درخشان مفتخر است، با ارائه خدمات خود در بالاترین سطح کیفی شما عزیزان را در جهت رفع نیازهای ثبتی و حقوقی یاری نماید و از متخصص‌ترین و کارسازترین نیروهای انسانی برای ارایه‌ی خدمات استفاده می نماید. مهم نیست در تهران هستید یا هر نقطه دیگر از کشور عزیزمان، مؤسسه حقوقی های ثبت، در سریع ترین زمان به ارائه ی خدمات با رعایت کلیه اصول و موازین حقوقی، اخلاقی و قانونی، می پردازد.

چه شما از طریق سامانه ثبت شرکت ها اقدام به ثبت شرکت نمایید، چه کلیه امور را از صفر تا صد به وکلای پایه یک ما در مؤسسه حقوقی های ثبت واگذار نمایید، ما با مشاوره های رایگان وکلای حقوقی و زبده در کنار شما خواهیم بود. حتی شما می توانید جهت انتخاب نام مناسب برای شرکت از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.

تمامی هزینه های خدمات ثبتی مؤسسه های ثبت طبق تعرفه مصوب دولت می باشد. در انجام امور ثبتی شما، وکلای حرفه ای ما در مؤسسه حقوقی های ثبت با برخورداری از دانش و تجربه ی بالا در امور ثبتی به شما کمک می نمایند که این مجموعه هزینه ها را به حداقل رسانده و در این فرآیند متحمل هزینه های اضافی نگردید. بررسی هزینه های پیش رو از اقدامات مهمی است که متقاضیان ثبت شرکت باید به آن توجه داشته باشند که برآورد این هزینه ها در مؤسسه های ثبت به بهترین شکل انجام می پذیرد.

خدمات مؤسسه حقوقی های ثبت

سامانه تخصصی ثبت شرکت و ثبت علائم تجاری های ثبت نامی آشنا در زمینه ارائه خدمات ثبتی به صورت 100% تضمینی به می باشد. خدماتی که های ثبت ارائه می نماید به شرح زیر می باشد:

 • ثبت شرکت و خدمات وابسته به آن نظیر: ثبت تغییرات شرکت، تأسیس شعبه و نمایندگی خارجی، ثبت شرکت در منطقه آزاد، ثبت شرکت های پیمانکاری، ثبت شرکت های خارجی
 • ثبت برند و ثبت تغییرات برند در کوتاهترین زمان
 • ثبت طرح صنعتی درکوتاهترین زمان ممکن 
 • اخذ کد اقتصادی
 • اخذ مجوزهای ایزو و تمدید آن
 • اخذ کارت بازرگانی و تمدید آن
 • کلیه امور مرتبط با پلمپ دفاتر قانونی
 • رتبه بندی مدرک مهندسین در کمترین زمان ممکن
 • رتبه بندی و احراز صلاحیت و ارتقاء رتبه شرکت های پیمانکاری، مشاور، انبوه سازان و EPC

اصول عملکرد مؤسسه حقوقی های ثبت

وجه تمایز های ثبت از سایر مؤسسات ثبت شرکت شامل موارد بسیار است که البته برخی از آنها عبارتست از:

 • مشتری مدار بودن و جلب رضایت مشتریان
 • تعیین دقیق هزینه ها قبل از ارائه ی خدمات
 • پشتیبانی و ارائه تسهیلات برای مشتریان عزیز پس از انجام ثبت    
 • سرعت در ارائه ی خدمات در عین حال با حفظ کیفیت خدمات
 • تجربه و دانش کافی از تمام مراحل ثبت شرکت از اولین گام تا انتها
 • به روز بودن و بهره گیری از خلاقیت و ابتکار و تمامی روشهای جدید ثبتی
 • ارائه ی خدمات به بهترین شکل و در عالی ترین سطح از کیفیت و با کمترین هزینه
 • حفظ اطلاعات مشتریان، شفاف سازی در هر مرحله از کار و ارائه گزارش کاری دقیق به مشتریان عزیز
 • مشاوره رایگان و کاربردی به مدیران محترم شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری توسط کارشناسان مجرب جهت انجام امور ثبتی با بهره گیری از بهترین فناوری های اطلاعاتی، ارتباطی، اتوماسیون و نیروهای انسانی متخصص و کارآمد  

برای آشنایی بیشتر با های ثبت می توانید به آدرس اینترنتی Https://Www.Hisabt.Com مراجعه نمایید و همچنین از طریق شماره تلفن 45403-021  از مشاوره رایگان با مشاوران حرفه ای های ثبت بهره مند شوید.

آدرس دفتر مرکزی مؤسسه های ثبت: تهران، خیابان حقاني، خیابان آفريقا، به سمت میدان آرژانتين، نبش خیابان ٢٥، پلاک 62، واحد C1

تلفن تماس : 02145403

سایر شماره های تماس: 09129629488 – 09129631740 – 09129631750