در موسسه زبان سخن برتر، در ابتدای دوره آموزش زبان آلمانی ما هیچ شهریه ای دریافت نمی کنیم چون معتقدیم که بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران هستیم. شما در پایان دوره آموزش زبان آلمانی و پس از رضایت کامل شما از آموزشگاه زبان آلمانی ما و همینطور رضایت تمام از استاد زبان آلمانی شما شهریه کلاس را پرداخت خواهید کرد.

بهترین آموزشگاه زبان تهران

بهترین مدرسین زبان آلمانی

از آنجا که تمام تلاش ما این است که بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران باشیم، سعی ما همیشه بر این بوده است که از بهترین استادان زبان آلمانی در تهران استفاده کنیم. ما از بین متقاضیان فراوان تدریس زبان آلمانی در آموزشگاه زبان آلمانی سخن برتر، تنها تعداد معدودی از آنها را به عنوان استاد زبان آلمانی استخدام می کنیم تا با بالا نگهداشتن کیفیت آموزش، بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران باشیم. استادان ما می توانند به منزل یا محل کار شما برای تدریس آمده و اگر شما خانم باشید می توانید از امکان تدریس خصوصی زبان آلمانی توسط خانم در منزل استفاده نمایید.

تدریس خصوصی زبان آلمانی

تمرکز بر مکالمه در آموزشگاه زبان آلمانی سخن برتر

برای بهترین آموزشگاه زبان آلمانی بودن کارای زیادی لازم بود انجام شود. ما در آموزشگاه زبان آلمانی سخن برتر با استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی روز به آموزش زبان آلمانی میپردازیم و با حذف گرامر در حد ممکن به تدریس مکالمه زبان آلمانی می پردازیم. در آموزشگاه زبان آلمانی سخن برتر کلاس ها به صورت مختلط برگزار می شود.

آمادگی برای آزمون های زبان آلمانی

آزمون های زبان آلمانی برخلاف آزمون های زبان انگلیسی مانند آیلتس و تافل در سطح های مختلف برگزار میشوند. مثلا در آزمون آیلتس شما در امتحان آیلتس شرکت می کنید و یک نمره بین 1 تا 9 دریافت می کنید اما آزمون های زبان آلمانی به شش آزمون مختلف تقسیم می شود که در زیر آمده است و شما پس از شرکت در آن آزمون و کسب حداقل نمره 65 از 100 مدرک قبولی در آن آزمون را دریافت می کنید. در آموزشگاه زبان سخن برتر شما می توانید همه دوره های مربوط به آزمون های مختلف را بگذرانید. دوره های زبان آلمانی به سطوح زیر تقسیم می شوند:

  • سطوح مقدماتی  A1 و A2
  • سطوح میانی  B1 و B2
  • سطوح پیشرفته  C1 و C2

سطح A1 : یاد می گیرید سئوال های ساده ایی در مورد نوشتن و صحبت کردن مطرح کنید و همچنین دستور العمل هایی در این مورد ارائه می دهید . مهارت های گرامری شما توسعه پیدا می کند و سطح لغات شما افزایش پیدا می کند .

سطح A2 : یاد می گیرید که چگونه به طور کامل در موقعیت های آشنا و روزمره برای خواندن و فهمیدن یک متن ساده ، خودتان را ابراز کنید .

سطح B1 : در این سطح ، ساختارهای گرامری پایه برای شما تثبیت و تجدید نظر می شود و یاد می گیرید در مورد موضوعات جالب بحث کنید .

سطح B2 : شما در این سطح در حد ضرورت بر زبان آلمانی تسلط دارید . می توانید بخوانید و بنویسید و در مورد موضوعات سخت  و مسائل مربوط به کار  بحث کنید .

سطح C : در این سطح می توانید درباره موضوعات زیادی بنویسید و تقریباً معنای تمام متون را می فهمید .

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
آموزشگاه زبان آلمانی
Author Rating
51star1star1star1star1star
Close Menu