موسسه زبان سخن برتر با اعتقاد به این اصل که سرمایه اصلی یک آموزشگاه مدرس های زبان آن هستند، به استخدام مدرس زبان دارای دانش بالا، باانگیزه و پرانرژی می پردازد. از آنجا که در موسسه زبان سخن برتر 32 زبان زنده دنیا تدریس می شود از همه مدرس های زبان های مختلف دنیا دعوت به عمل می آید تا با تماس با آموزشگاه زبان سخن برتر برای استخدام به عنوان مدرس زبان در تهران در این موسسه اقدام نمایند.

استخدام مدرس زبان

 

استخدام مدرس زبان (32 زنده دنیا)

استخدام مدرس زبان انگلیسی

زبان انگلیسی که پرطرفدارترین زبان در حال یادگیری در ایران و جهان می باشد دارای پتانسیل بالا برای جذب مدرس زبان می باشد. اگر شما مدرس زبان انگلیسی هستید با واحد مشاوره موسسه سخن برتر تماس گرفته تا مراحل استخدام مدرس زبان در آموزشگاه زبان سخن برتر به شما اعلام شود.

مدرس زبان آلمانی

در حال حاضر پس از زبان انگلیسی، زبان آلمانی پرطرفدارترین زبان برای یادگیری در ایران می باشد. ایرانیان زیادی هر ساله به آلمان برای تحصیل و یا زندگی مهاجرت می کنند. شما نیز اگر مدرس زبان آلمانی هستید با ما تماس گرفته تا از مراحل استخدام به عنوان مدرس زبان آلمانی آگاه شوید.

مدرس زبان ترکی

به علت همجواری ایران و ترکیه، متقاضیان زیادی جهت یادگیری زبان ترکی استانبولی به آموزشگاه زبان سخن برتر مراجعه می کنند. اگر شما نیز استاد زبان ترکی هستید برای استخدام مدرس زبان ترکی استانبولی با موسسه سخن برتر تماس بگیرید.

مدرس زبان فرانسه

زبان فرانسه از دیرباز بین ایرانیان محبوب بوده است و ورود آن به ایران به حدود 200 سال پیش برمیگردد. هم اکنون نیز به علت مهاجرت زیاد ایرانیان به ایالت کبک کانادا زبان فرانسه جز زبان های محبوب برای یادگیری بین ایرانیان است. موسسه سخن برتر در نظر دارد با استخدام مدرس زبان فرانسه، کادر مدرسین خود را افزایش دهد. اگر زبان فرانسوی تدریس می کنید با آموزشگاه زبان سخن برتر تماس بگیرید.

مدرس زبان عربی

ما از کودکی در ایران با زبان عربی همه آشنا شده ایم. اما متاسفانه به خاطر ناکارآمدی سیستم آموزشی در ایران هیچوقت نتوانستیم به صورت کاربردی از آن استفاده کنیم. زبان عربی که در کشورهای عربی مکالمه می شود بسیار متفاوت از زبان عربی است که ما در دوران مدرسه در ایران یاد گرفتیم. اگر شما مسلط به زبان عربی عراقی، لبنانی و یا مصری هستید با ما تماس بگیرید.

 

مدرس زبان های دیگر دنیا

از آنجا که در سخن برتر 32 زبان زنده دنیا در حال تدریس است، اگر شما مدرس زبان فرانسوی، عربی، ترکی، ایتالیایی یا هر زبان دیگر دنیا هستید برای استخدام مدرس زبان های بین المللی با ما تماس بگیرید.