یکی از مشکلات بزرگ زبان آموزان آلمانی، اجبار به یادگیری گرامر زبان آلمانی است. زبان آلمانی دارای یکی از سخت ترین و پیچیده ترین گرامرها بین زبان های اروپایی است. در کلاس مکالمه زبان آلمانی در تهران سخن برتر شما نیاز زیادی به یادگیری گرامر زبان آلمانی را ندارید. ما با استفاده از جدیدترین متدهای آموزش آلمانی روز دنیا با به حداقل رساندن نیاز به یادگیری گرامر زبان آلمانی، کلاس مکالمه زبان آلمانی را برگزار می کنیم. کلاس های زبان آلمانی موسسه زبان سخن برتر به 2 نوع کلاس مکالمه زبان آلمانی نیمه خصوصی و کلاس مکالمه زبان آلمانی خصوصی تقسیم می شود.

بهترین آموزشگاه زبان تهران

آزمون های زبان آلمانی برخلاف زبان انگلیسی در سطوح مختلف برگزار می شوند و در صورتیکه شما در یکی از آن آزمون ها نمره حداقلی 65 از 100 را دریافت کنید، مدرک آن آزمون را به دست خواهید آورد. در کلاسهای مکالمه زبان المانی آموزشگاه آلمانی سخن برتر شما می توانید برای همه سطح های آزمون زبان آلمانی آماده شوید. سطوح مختلف ازمون های زبان آلمانی به شکل زیر می باشند.

تدریس خصوصی زبان آلمانی

آمادگی برای آزمون در کلاس مکالمه زبان آلمانی

آزمون های زبان آلمانی برخلاف آزمون های زبان انگلیسی مانند آیلتس و تافل در سطح های مختلف برگزار میشوند. مثلا در آزمون آیلتس شما در امتحان آیلتس شرکت می کنید و یک نمره بین 1 تا 9 دریافت می کنید اما آزمون های زبان آلمانی به شش آزمون مختلف تقسیم می شود که در زیر آمده است و شما پس از شرکت در آن آزمون و کسب حداقل نمره 65 از 100 مدرک قبولی در آن آزمون را دریافت می کنید. در آموزشگاه زبان سخن برتر شما می توانید همه دوره های مربوط به آزمون های مختلف را در کلاس مکالمه زبان آلمانی بگذرانید. دوره های زبان آلمانی به سطوح زیر تقسیم می شوند:

  • سطوح مقدماتی  A1 و A2
  • سطوح میانی  B1 و B2
  • سطوح پیشرفته  C1 و C2

سطح A1 : یاد می گیرید سئوال های ساده ایی در مورد نوشتن و صحبت کردن مطرح کنید و همچنین دستور العمل هایی در این مورد ارائه می دهید . مهارت های گرامری شما توسعه پیدا می کند و سطح لغات شما افزایش پیدا می کند .

سطح A2 : یاد می گیرید که چگونه به طور کامل در موقعیت های آشنا و روزمره برای خواندن و فهمیدن یک متن ساده ، خودتان را ابراز کنید .

سطح B1 : در این سطح ، ساختارهای گرامری پایه برای شما تثبیت و تجدید نظر می شود و یاد می گیرید در مورد موضوعات جالب بحث کنید .

سطح B2 : شما در این سطح در حد ضرورت بر زبان آلمانی تسلط دارید . می توانید بخوانید و بنویسید و در مورد موضوعات سخت  و مسائل مربوط به کار  بحث کنید .

سطح C : در این سطح می توانید درباره موضوعات زیادی بنویسید و تقریباً معنای تمام متون را می فهمید .

سطوح مقدماتی  A1 و A2

در این سطح زبان آموز می تواند مکالمات روزمره ابتدایی را انجام دهد، خود را معرفی نماید و سوالات مربوط به خانواده، آدرس، خرید و کار را بپرسد. آزمون های A1 و A2 ساده ترین آزمون های زبان آلمانی می باشند که در کلاس مکالمه زبان آلمانی سخن برتر شما آن ها را خواهید آموخت.

سطوح میانی  B1 و B2

زبان آموزان این سطح میتوانند با بکارگیری زبان آلمانی استاندارد و گفتگو در مورد مسائل و موضوعات مورد علاقه خود به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این خواندن آن ها در این سطوح بسیار بهتر شده است و می توانند متون مربوط به رشته خود را متوجه شوند.

سطوح پیشرفته  C1 و C2

در این سطوح زبان آموز می تواند، زبان آلمانی را به راحتی و تقریبا مانند یک المانی زبان صحبت کرده و متون سخت مانند روزنامه ها و مجلات خبری را بخواند و متوجه شود.

دوره کلاس آلمانی ما بر مکالمه های آلمانی  به سبک جدید تاکید دارد . از جلسه اول کلاس ، دانش آموزان و استادان تا جایی که امکان دارد، به زبان آلمانی صحبت می کنند . گرامر به عنوان یک سیستم جداگانه مورد مطالعه قرار نمی گیرد بلکه به عنوان یک  مرجع اصلی برای یادگیری زبان استفاده می شود . بیشتر وقت کلاس به مکالمه زبان آلمانی اختصاص داده می شود ، مثلاً در مورد افراد آلمانی در انگلیس صحبت می شود . فرهنگ همچنین یک جزء جدایی ناپذیر از تمام دوره های کلاس زبان ما می باشد و هنگامی که دانش آموزان در حال یادگیری زبان در موقعیت های ارتباطی می باشند ، از طریق نقش بازی و فعالیت ها ارائه می شود . در نهایت ، هدف ما این است که تا جایی که امکان دارد  تجربه یادگیری زبان آلمانی برای شما تجربه ایی سرگرم کننده ، جذاب و به یاد ماندنی شود .برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش ما یا مطالب بعدی از برقرای تماس با ما یا فرستادن ایمیل دریغ نکنید .

تمرکز بر مکالمه در کلاس مکالمه زبان آلمانی سخن برتر

اگر زبان آلمانی شما در سطح B2 و یا بالاتر باشد اما مدت کمی از یادگیری آن گذشته باشد ، کلاس مکالمه زبان آلمانی به شما کمک می کند به روال یادگیری زبان آلمانی برگردید . از طریق مکالمه زبان آلمانی ، گفتگو و همچنین از طریق روابط روزره ، می توانید مهارت های ارتباطی خود را به روز کنید . برای آگاهی بیشتر از دوره مکلامه زبان آلمانی با کارشناسان ما در موسسه زبان سخن برتر تماس بگیرید.

دوره گرامر زبان آلمانی

بعضی از افراد می توانند به خوبی به زبان آلمانی صحبت کنند اما هدف آنها این است که گرامر این زبان را تقویت کنند و یا توانایی خود را برای روان صحبت کردن افزایش بدهند . تمام دانشجویان خارجی ما با گذراندن دوره های کلاس های سخن برتر ، منافع و مزایایی برای یادگیری زبان آلمانی به دست آورده اند. این دوره ،بهترین دوره کلاس آلمانی برای دانشجویان آلمانی می باشد که زبان آلمانیشان در سطح B1 است  و می خواهند گرامر زبان آلمانیشان را بهبود ببخشند . در کلاس مکالمه زبان آلمانی علاوه بر مکالمه ما به تدریس گرامر زبان آلمانی نیز می پردازیم. در این دوره تمرین های زیادی درباره نوشتن و صحبت کردن از طریق بازی های متنوع و ارتباط های روزمره انجام می شود و بر روی مهمترین نکات گرامری زبان آلمانی فعالیت خواهیم داشت .

تمام شهریه پس از مکالمه روان

آموزشگاه زبان سخن برتر با سابقه 20 ساله در آموزش 32 زبان زنده دنیا و با برگزاری کلاس های تضمینی آموزش زبان به محبوبیت بسیار زیادی در بین علاقه مندان یادیگیری زبان کسب کرده است. در دوره های آموزشگاه زبان سخن برتر شما در ابتدای دوره هیچ مبلغی را پرداخت نمی کنید. تنها در صورت رضایت کامل از کلاس آموزش زبان و همینطور استاد خود شهریه کلاس خود را پرداخت خواهید کرد. ما در موسسه زبان سخن برتر بیش از 10 سال با این روش پیش رفته ایم و به دلیل اطمینان به اساتید و سیستم آموزشی خود، هر روز پر قدرت تر از گذشته با این روش به راه مان ادامه می دهیم.