تمرکز بر مکالمه در کلاس مکالمه زبان آلمانی سخن برتر

یکی از مشکلات بزرگ زبان آموزان آلمانی، اجبار به یادگیری گرامر زبان آلمانی است. زبان آلمانی دارای یکی از سخت ترین و پیچیده ترین گرامرها بین زبان های اروپایی است. در کلاس مکالمه زبان آلمانی در تهران سخن برتر شما نیاز زیادی به یادگیری گرامر زبان آلمانی را ندارید. ما با استفاده از جدیدترین متدهای آموزش آلمانی روز دنیا با به حداقل رساندن نیاز به یادگیری گرامر زبان آلمانی، کلاس مکالمه زبان آلمانی را برگزار می کنیم. کلاس های مکالمه زبان آلمانی به صورت مختلط در آموزشگاه زبان آلمانی سخن برتر برگزار می شود. کلاس های زبان آلمانی موسسه زبان سخن برتر به 2 نوع کلاس مکالمه زبان آلمانی نیمه خصوصی و کلاس مکالمه زبان آلمانی خصوصی تقسیم می شود.

بهترین آموزشگاه زبان تهران

آمادگی برای آزمون های زبان آلمانی

آزمون های زبان آلمانی برخلاف زبان انگلیسی در سطوح مختلف برگزار می شوند و در صورتیکه شما در یکی از آن آزمون ها نمره حداقلی 65 از 100 را دریافت کنید، مدرک آن آزمون را به دست خواهید آورد. در کلاسهای مکالمه زبان المانی آموزشگاه آلمانی سخن برتر شما می توانید برای همه سطح های آزمون زبان آلمانی آماده شوید. سطوح مختلف ازمون های زبان آلمانی به شکل زیر می باشند. شما می توانید در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی نیز شرکت نمایید.

تدریس خصوصی زبان آلمانی

سطوح مقدماتی  A1 و A2

در این سطح زبان آموز می تواند مکالمات روزمره ابتدایی را انجام دهد، خود را معرفی نماید و سوالات مربوط به خانواده، آدرس، خرید و کار را بپرسد. آزمون های A1 و A2 ساده ترین آزمون های زبان آلمانی می باشند که در کلاس مکالمه زبان آلمانی سخن برتر شما آن ها را خواهید آموخت.

سطوح میانی  B1 و B2

زبان آموزان این سطح میتوانند با بکارگیری زبان آلمانی استاندارد و گفتگو در مورد مسائل و موضوعات مورد علاقه خود به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این خواندن آن ها در این سطوح بسیار بهتر شده است و می توانند متون مربوط به رشته خود را متوجه شوند.

سطوح پیشرفته  C1 و C2

در این سطوح زبان آموز می تواند، زبان آلمانی را به راحتی و تقریبا مانند یک المانی زبان صحبت کرده و متون سخت مانند روزنامه ها و مجلات خبری را بخواند و متوجه شود.

دوره کلاس آلمانی ما بر مکالمه های آلمانی  به سبک جدید تاکید دارد . از جلسه اول کلاس ، دانش آموزان و استادان تا جایی که امکان دارد، به زبان آلمانی صحبت می کنند . گرامر به عنوان یک سیستم جداگانه مورد مطالعه قرار نمی گیرد بلکه به عنوان یک  مرجع اصلی برای یادگیری زبان استفاده می شود . بیشتر وقت کلاس به مکالمه زبان آلمانی اختصاص داده می شود ، مثلاً در مورد افراد آلمانی در انگلیس صحبت می شود . فرهنگ همچنین یک جزء جدایی ناپذیر از تمام دوره های کلاس زبان ما می باشد و هنگامی که دانش آموزان در حال یادگیری زبان در موقعیت های ارتباطی می باشند ، از طریق نقش بازی و فعالیت ها ارائه می شود . در نهایت ، هدف ما این است که تا جایی که امکان دارد  تجربه یادگیری زبان آلمانی برای شما تجربه ایی سرگرم کننده ، جذاب و به یاد ماندنی شود .برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش ما یا مطالب بعدی از برقرای تماس با ما یا فرستادن ایمیل دریغ نکنید .

دوره گرامر کلاس آلمانی

بعضی از افراد می توانند به خوبی به زبان آلمانی صحبت کنند اما هدف آنها این است که گرامر این زبان را تقویت کنند و یا توانایی خود را برای روان صحبت کردن افزایش بدهند . تمام دانشجویان خارجی ما با گذراندن دوره های کلاس های سخن برتر ، منافع و مزایایی برای یادگیری زبان آلمانی به دست آورده اند. این دوره ،بهترین دوره کلاس آلمانی برای دانشجویان خارجی می باشد که زبان آلمانیشان در سطح B1 است  و می خواهند گرامر زبان آلمانیشان را بهبود ببخشند . در این دوره تمرین های زیادی درباره نوشتن و صحبت کردن از طریق بازی های متنوع و ارتباط های روزمره انجام می شود . ما در این دوره به روی مهمترین نکات گرامری زبان آلمانی فعالیت خواهیم داشت .

دوره مکالمه کلاس آلمانی

اگر زبان آلمانی شما در سطح B2 و یا بالاتر باشد اما مدت کمی از یادگیری آن گذشته باشد ، این دوره به شما کمک می کند به روال یادگیری زبان آلمانی برگردید . از طریق مکالمه زبان آلمانی ، گفتگو و همچنین از طریق روابط روزره ، می توانید مهارت های ارتباطی خود را به روز کنید .

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
کلاس مکالمه زبان آلمانی
Author Rating
31star1star1stargraygray
Close Menu