تمرکز بر مکالمه در کلاس مکالمه زبان آلمانی سخن برتر

یکی از مشکلات بزرگ زبان آموزان آلمانی، اجبار به یادگیری گرامر زبان آلمانی است. زبان آلمانی دارای یکی از سخت ترین و پیچیده ترین گرامرها بین زبان های اروپایی است. در کلاس مکالمه زبان آلمانی سخن برتر شما نیاز زیادی به یادگیری گرامر زبان آلمانی را ندارید. ما با استفاده از جدیدترین متدهای آموزش آلمانی روز دنیا با به حداقل رساندن نیاز به یادگیری گرامر زبان آلمانی، کلاس مکالمه زبان آلمانی را برگزار می کنیم. کلاس های مکالمه زبان آلمانی به صورت مختلط در آموزشگاه زبان آلمانی سخن برتر برگزار می شود. کلاس های زبان آلمانی آموزشگاه سخن برتر به 2 نوع کلاس مکالمه زبان آلمانی نیمه خصوصی و کلاس مکالمه زبان آلمانی خصوصی تقسیم می شود.

بهترین آموزشگاه زبان تهران

آمادگی برای آزمون های زبان آلمانی

آزمون های زبان آلمانی برخلاف زبان انگلیسی در سطوح مختلف برگزار می شوند و در صورتیکه شما در یکی از آن آزمون ها نمره حداقلی 65 از 100 را دریافت کنید، مدرک آن آزمون را به دست خواهید آورد. در کلاسهای مکالمه زبان المانی آموزشگاه آلمانی سخن برتر شما می توانید برای همه سطح های آزمون زبان آلمانی آماده شوید. سطوح مختلف ازمون های زبان آلمانی به شکل زیر می باشند.

تدریس خصوصی زبان آلمانی

سطوح مقدماتی  A1 و A2

در این سطح زبان آموز می تواند مکالمات روزمره ابتدایی را انجام دهد، خود را معرفی نماید و سوالات مربوط به خانواده، آدرس، خرید و کار را بپرسد. آزمون های A1 و A2 ساده ترین آزمون های زبان آلمانی می باشند که در کلاس مکالمه زبان آلمانی سخن برتر شما آن ها را خواهید آموخت.

سطوح میانی  B1 و B2

زبان آموزان این سطح میتوانند با بکارگیری زبان آلمانی استاندارد و گفتگو در مورد مسائل و موضوعات مورد علاقه خود به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این خواندن آن ها در این سطوح بسیار بهتر شده است و می توانند متون مربوط به رشته خود را متوجه شوند.

سطوح پیشرفته  C1 و C2

در این سطوح زبان آموز می تواند، زبان آلمانی را به راحتی و تقریبا مانند یک المانی زبان صحبت کرده و متون سخت مانند روزنامه ها و مجلات خبری را بخواند و متوجه شود.

Summary
Review Date
Reviewed Item
کلاس مکالمه زبان آلمانی
Author Rating
51star1star1star1star1star
Close Menu