تمرکز بر مکالمه در کلاس مکالمه زبان ترکی

همیشه یکی از مشکلات بزرگ زبان آموزان در یادگیری زبان ترکی استانبولی، یادگیری گرامر آن بوده است. در کلاس مکالمه زبان ترکی استانبولی آموزشگاه زبان سخن برتر، تمرکز ما بر یادگیری مکالمه بجای ایدگیری گرامر پیچیده و مشکل زبان ترکی است. در کلاس مکالمه زبان ترکی استانبولی شما تنها به اندازه مورد نیاز و حداقلی گرامر زبان ترکی را خواهید آموخت. در کلاس زبان ترکی سخن برتر ما شما را مرحله به مرحله و به شیوه ای که کودکان زبان مادری خود را می آموزند، زبان ترکی استانبولی را به شما خواهیم آموخت. کلاس های زبان ترکی استانبولی آموزشگاه سخن برتر به 2 نوع کلاس مکالمه زبان ترکی استانبولی در تهران به صورت نیمه خصوصی و کلاس مکالمه زبان ترکی استانبولی خصوصی تقسیم می شود.

بهترین آموزشگاه زبان تهران

آمادگی برای آزمون زبان ترکی استانبولی (تومر)

شما اگر قصد ادامه تحصیل در ترکیه را داشته باشید باید در آزمون سفارت ترکیه شرکت کنید. معروف ترین آزمون زبان ترکی استانبولی یا همان آزممون سفارت ترکیه، آزمون تومر Tomer است. مدرک این آزمون هرگز منقضی نمی شود ( برخلاف مدارک تافل و ایلتس که بعد از 2 سال منقضی می شوند) و در صورتیکه شما آن را دریافت کنید برای همیشه می توانید از آن برای ثبت نام در دانشگاه های کشور ترکیه استفاده کنید. شما همچنین می توانید در ترکیه از زبان انگلیسی استفاده نمایید. بنابریان در کنار کلاس های ترکی ما به برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی نیز می پردازیم. شما در کلاس مکالمه زبان ترکی استانبولی به صورت کامل برای شرکت در آزمون تومر کاملا توسط استادان باتجربه ما آماده خواهید شد. آزمون تومر دارای 5 بخش است:

  1. مهارت شنیداری
  2. مهارت گفتاری یا مکالمه
  3. مهارت نوشتاری
  4. مهارت خواندن متن
  5. دانش گرامر

همین طور آزمون تور در 3 سطح A1 , B1 , C1  برگزار می شود.

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

منابع اصلی که در آزمون تومر استفاده می شوند شامل کتاب های Hitit و Tomer است که در کلاس مکالمه زبان ترکی استانبولی آموزشگاه زبان ترکی سخن برتر از آن ها استفاده می شود.

تمام شهریه پس از مکالمه روان

آموزشگاه زبان سخن برتر با سابقه 20 ساله در آموزش 32 زبان زنده دنیا و با برگزاری کلاس های تضمینی آموزش زبان به محبوبیت بسیار زیادی در بین علاقه مندان یادیگیری زبان کسب کرده است. در دوره های آموزشگاه زبان سخن برتر شما در ابتدای دوره هیچ مبلغی را پرداخت نمی کنید. تنها در صورت رضایت کامل از کلاس آموزش زبان و همینطور استاد خود شهریه کلاس خود را پرداخت خواهید کرد. ما در موسسه زبان سخن برتر بیش از 10 سال با این روش پیش رفته ایم و به دلیل اطمینان به اساتید و سیستم آموزشی خود، هر روز پر قدرت تر از گذشته با این روش به راه مان ادامه می دهیم.