You are currently viewing تدریس خصوصی زبان انگلیسی در غرب تهران

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در غرب تهران

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در غرب تهران به صورت آنلاین و حضوری در آموزشگاه سخن برتر با اساتید برجسته برگزار می‌شود .در غرب تهران به دلیل دانشگاه های بیشتر دانشجویان بیشتری در این منطقه در رفت و آمد هستند که برای آنها آموختن زبان انگلیسی در اولویت قرار دارد .

تدریس خصوصی زبان انگلیسی پیشرفته در غرب تهران

در دوره فشرده تدریس زبان انگلیسی زبان آموز می‌تواند همزمان هم بر قواعد نوشتاری و هم مکالمه تسلط پیدا کند همچنین دایره لغات فرد افزایش پیدا می‌کند .

زبان آموز در این دوره با تمام قواعد زبان آشنا می‌شود و میتواند خود مقاله های علمی بنویسد یا مطالعه کند همچنین برای کنفرانس ها و کنگره های علمی آماده می‌شود و این خود باعث می‌شود که فرد اطلاعات به روز داشته باشد .

در این دوره زبان آموز می‌تواند در آزمونهای علمی از جماه آیلتس و تافل شرکت کند چون این آموزشها با سطح بین المللی پیش می‌رود .

در آموزشگاه سخن برتر این دوره به صورت خصوصی با اساتید برجسته و کاملا متنوع و در سطوح مختلف و با تنوع ساعات متنوع برگزار می‌گردد که کل دوره از صفر تا صد هست در فضای کاملا آموزشی . اساتید در این دوره بیشتر مکالمه محور با زبان آموز کار می‌کنند که اگر فرد به کشور دیگر مهاجرت ی سفر کرد بتواند با افراد آن منطقه ارتباط برقرار کند. این دوره برای اقشار زیر مناسب می‌باشد :

دانشجویان

افرادی که قصد مهاجرت دارند

داوطلبین آزمون آیلتس

داوطلبین آزمون تافل

افرادی که دوست دارند زبان انگلیسی را تخصصی یاد بگیرند

پزشکان

اساتید

به طور کلی علاقه مندانی که فراگیری زبان انگلیسی در زندگی برای آنها در اولویت قرار دارد.

از مزایای این دوره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

پیوستگی و مستمر بودن

تخصصی بودن

اصولی یادگرفتن

مهارت های گفتاری و شنیداری و تلفظ و ارتباطی

معیار برای تدریس این دوره با دوره های بین المللی مطابقت دارد

در کوتاه ترین زمان مسلط شدن به زبان انگلیسی

نتیجه حیرت انگیز از پیشرفت در زبان انگلیسی

آموزش با اساتید خبره و برجسته

بهره مندی از آخرین و بروز ترین منابع آموزشی زبان

معلم خصوصی زبان انگلیسی در غرب تهران

معلم خصوصی در غرب تهران با توجه به اینکه شما در چه سطحی از زبان میخواهید آموزش ببنید و آیا در کلاس آنلاین یا حضوری میخواهید شرکت کنید متفاوت است .ما در سخن برتر در غرب تهران به شما کمک میکنیم تا بتوانید با بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی آموزش ببینید و در کوتاهترین زمان ممکن به مدارک بالای زبان دست یابید .معلم خصوصی زبان انگلیسی در غرب تهران با توجه به ساکنین این منطقه که مهاجر پذیر هستند یا بیشتر سفرهای خارجی میروند این امکان را میدهند تا بتوانند بر مکالمه خود تسلط پیدا کنند و برای شرکت در آزمونهای بین المللی شرکت کنند یا برای مهاجرت اقدام کنند ما در آموزشگاه سخن برتر بستر را برای شما که در غرب تران هستید فراهم آورده ایم تا بتوانید به صورت آنلاین یا حضوری در این کلاسها شرکت کنید ما در سخن برتر با جدیدترین روشهای آموزشی و اساتید برجسته به شما کمک میکنیم که در کمترین زمان ممکن زبان انگلیسی را فراگیرید ما حتی برای کودکان کلاس با معلم خصوصی برگزار میکنیم تا کودک شما از پایه کاملا ب قواعد و مکالمه زبان با روشهای آموزشی هیجان انگیز تسلط پیدا کند و به صورت فشرده یا به صورت نیمه فشرده این کلاسها را برگزار میکنم تا کودک بتواند با زبان انگلیسی ارتباط برقرار کند

تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین درغرب تهران

زبان آموز در هر منطقه ای از تهران باشد می‌تواند با اساتید سخن برتر در ارتباط باشد چون در این آموزشگاه تاکید به بروز بودن اساتید و سطح علمی بالا می‌باشد  این امر به شما کمک می‌کند تا به صورت آنلاین با این اساتید در ارتباط باشید و بتوانید آموزش ببینید .

در آموزش آنلاین زبان انگلیسی فرد در هر مکان که خواست می‌تواند با استاد خود هماهنگ شود و آموزش ببیند که این خود باعث صرفه جویی در وقت وهزینه می‌باشد و چون شما اجبار ندارید که درمکان مشخص باشد یا در زمان مشخص می‌تواند باعث پیشرفت شما باشد .

آموزش آنلاین مزایا و معایبی نیز دارد از جمله مزایا میتوان موارد زیر را نام برد :

هزینه کمتر

دسترسی بیشتر به منابع یادگیری

رشد و توسعه فردی

آموزش در مکان دلخواه

آموزش در زمان دلخواه

سفارشی کردن آموزش

انعطاف پذیر بودن امر آموزش

پشتیبان آنلاین

ذخیره اطلاعات برای مرور و ممارست

مهارت ارتباطی

اعتبار علمی

کاهش اضطراب

اما این دوره نیز دارای معایبی می‌باشد از جمله:

سرعت اینترنت

تعامل ضعیف اجتماعی

کاهش انگیزه و رقابت

هزینه های جانبی

غیر قابل دسترس بودن برای بعضی افراد

اما در کل آموزش آنلاین دارای مزایای بیشتری می‌باشد چون عصر دیجیتال هست و افراد به راحتی می‌توانند به این گونه آموزش ها دسترسی داشته باشند.

مدت زمان تدریس خصوصی زبان انگلیسی در غرب تهران

متناسب با اینکه فرد چقدر به فراگیری زبان انگلیسی دارد و از چه روش و در چه سطحی می‌خواهد آموزش ببیند زمان متفاوت است .

اصولا دوره های فشرده در مدت زمان کمتری فرد می‌تواند بر زبان انگلیسی تسلط پیدا کند اما نیاز به وقت بیتری هشت تا این نتیجه دست پیدا کند .

آموزش آنلاین مدت کمتری فرد لازم دارد نسبت به حضوری که زبان را یاد بگیرد یعنی فرد اتلاف وقت ندارد برای فراگیری زبان .

در دوره کودکان چ.ن باید از روشهای سرگرمی و آموزشی همزمان استفاده شود نیاز به حوصله بیتری هست و به خاطر اینکه کودک علاقه پیدا کند نباید این دوره ها فشرده باشند .

اگر کسی قصد مهاجرت یا سفر دارد می‌تواند در کمترین زمان بر زبان انگلیسی مکسلط شود

آموزشگاه سخن برتر …

در اموزشگاه سخن برتر با توجه به ارزشمند بودن زمان برای افرادو صرفه جویی در وقت و زمان داشتن نتیجه قابل قبول زبان آموز با در اختیار گذاشتن بهترین اساتید و اجرایی شدن تمام متد های آموزشی یاری رسان شما عزیزان می‌باشد .