موسسه سخن برتر از سال ۱۳۷۷ کار رسمی خود را توسط جناب آقای ابوالفضل سهرابی (مدیر و موسس ) آغاز نموده است و در این سال های متمادی با تلاش مستمر، همواره سعی نموده است که در جهت ارتقاء فرهنگی مردم شریف کشورمان ایران اسلامی سهمی هر چند اندک داشته باشد.

در طول این سالها زبان آموزان بی شماری از این موسسه با رضایت کامل فارغ التحصیل شده و همچنین توانسته ایم کار آفرینی واشتغال زایی بسیار برگی در کشور بدون هیچ گونه کمکی از هیچ نهاد و یا سازمانی ایجاد نماییم . در این سالیان این موسسه توانسته است بالای  10000000 نفر ساعت اشتغالزایی ایجاد نماید و همچنین با شرکتهای دولتی و خصوصی بسیاری در جهت آموزش پرسنل و کارمندان و همچنین اعزام مترجم همزمان همکاری نموده است که از جمله به برخی از این وزارت خانه ها یا شرکت های خصوصی و دولتی به شرح زیر میتوان اشاره نمود :

1- همکاری با وزارت نفت

2- همکاری با وزارت مسکن و شهر سازی

3- همکاری با بنیاد مستضعفان

4- همکاری با وزارت نیرو

5- همکاری با شهرداری تهران در جهت اعزام مترجم همزمان برای شرکت مترو

6- همکاری با شهرداری مشهد در جهت اعزام مترجم همزمان برای شرکت مترو

سازمانی

موسسه سخن برتر با بیش از 20 سال تجربه در زمینه آموزش مدیران و پرسنل محترم شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی آمادگی دارد با عقد قرارداد های رسمی در زمینه تمامی زبانهای دنیا و حتی آموزشهای تخصصی به غیر از زبان در خدمت آن عزیزان در سراسر ایران باشد . بدین منظور میتوانید با مدیر نزدیکترین شعبه این موسسه تماس حاصل فرمایید.

ضمنا در پایان دوره به تک تک مدیران و پرسنل محترم مدرک رسمی اعطا میگردد.

مترجم همزمان

موسسه سخن برتر آمادگی این را دارد که در زمینه اعزام مترجم همزمان برای تمامی زبانهای دنیا در سراسر ایران و جهان در خدمت موسسات نهادها شرکتهای حقیقی و حقوقی و کارخانه جات و دیگر قشر های خصوصی و دولتی باشد .

بدین منظور جهت دریافت مترجم همزمان به صورت ساعتی یا روزانه با مدیر آموزشگاه جناب آقای سهرابی تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09125506015