12 تا از بهترین آموزشگاه های زبان تهران را بشناسید!

این روزها یادگیری زبان انگلیسی برای بسیاری از افراد امری مهم و ضروری است و افراد برای یادگیری زبان در جستجوی موسسه زبان معتبر هستند. در این مقاله بهترین آموزشگاه های زبان در تهران در سال 1401 را معرفی می کنیم.

آموزشگاه سخن برتر

آموزشگاه زبان سخن برتر یکی از بهترین و معتبرترین موسسات آموزشی در تهران است. این آموزشگاه برگزار کننده دوره های مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی برای افراد می باشد. زبان آموزان می توانند در موسسه سخن برتر مهارت های چهار گانه زبان انگلیسی را با بهترین روش های آموزشی یاد بگیرند. در حقیقت سخن برتر برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی از جدید ترین روش های آموزشی استفاده می کند. این آموزشگاه  کلاس هایی ویژه مکالمه زبان انگلیسی تشکیل می دهد و افراد با ثبت نام در این دوره ها ، می توانند به زبان انگلیسی مسلط شوند زیرا هدف اصلی بسیاری از افراد از یادگیری زبان، یادگیری مکالمه است. آموزشگاه سخن برتر، تمام نکات گرامری را به بهترین روش به زبان آموزان آموزش می دهد و در نتیجه افراد از یادگیری گرامر خسته نمی شوند.

بهترین آموزشگاه زبان تهران

در حقیقت می توان گفت یادگیری زبان انگلیسی اهمیت زیادی دارد و این روزها بسیاری از شرکت های تجاری و بین المللی، مسلط بودن به زبان انگلیسی را ملاک مهمی برای استخدام کارمندان می دانند. افرادی که به خاطر کار، ادامه تحصیل و زندگی به کشورهای انگلیسی زبان مهاجرت می کنند، می توانند با شرکت در کلاس های این آموزشگاه، زبان انگلیسی را به طور کامل یاد بگیرند. اساتیدی که در آموزشگاه سخن برتر تدریس می کنند، تاکید زیادی بر مکالمه زبان انگلیسی دارند و کلیه مهارت های مکالمه را  به طور دقیق به افراد آموزش می دهند.

آموزشگاه زبان تهران زبان

آموزشگاه زبان تهران زبان یکی از موسسات برتر آموزشی در تهران بوده و سابقه ایی درخشان در زمینه تدریس دارد. یکی از مهمترین مزیت های این  آموزشگاه این است که اساتید آن بر طبق آخرین استانداردهای روز دنیا تدریس می کنند و علاوه بر این دارای مدارک بین المللی معتبری می باشند.

یکی از دوره هایی که در این آموزشگاه تشکیل می شود، تدریس زبان به صورت فشرده است. افرادی که می خواهند در کم ترین زمان ممکن، زبان انگلیسی را یاد بگیرند می توانند با شرکت در این دوره ها خیلی سریع زبان انگلیسی را یاد بگیرند.

در کلاس های فشرده ایی که در موسسه تهران زبان برگزار می شود، زبان آموزان مهارت های مختلف از جمله مهارت های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و مکالمه را به خوبی یاد می گیرند و علاوه بر این دایره لغات و و اصطلاحات آنها افزایش پیدا می کند.

مدت زمان دوره های فشرده ایی در موسسه تهران زبان، معمولاً بین 10 تا 15 ساعت در هفته می باشد  و افراد بعد از پایان این دوره ها می توانند به راحتی به زبان انگلیسی صحبت کنند. موسسه تهران زبان یکی از بهترین موسسات زبان برای دوره های آیلتس و تافل بوده و به افراد این فرصت را می دهد با شرکت در دوره های ویژه آیلتس، نمره خوبی در آزمون آیلتس کسب کنند.

معیارهای ما برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی باید معیارهایی در نظر گرفته شود که ما در آموزشگاه سخن برتر با توجه به این معیار ها بهترین متد آموزشی و بهترین اساتید را در اختیار شما قرار میدهیم تا بتوانید در امن ترین و با کمترین هزینه زبان انگلیسی را فرا بگیرید

کیفیت تدریس اساتید: ما در آموزشگاه سخن برتر از بهترین اساتید دعوت به همکاری میکنیم تا شما با به روزترین اطلاعات و با برجسته ترین اساتید آموزش ببینید .

  تجهیزات و محیط با کیفیت (سرگرمی همراه با یادگیری، روش های نوین و ..): ما در آموزشگاه سخن برتر با جدید ترین روشهای تدریس و با هیجان انگیز ترین متد های تدریس به شما زبان را یاد میدهیم تا در محیطی شاد بتوانید زیان رافراگیرید و محیطی خسته کننده نباشد

 کیفیت امتحاناتی که در موسسه برگزار می شود :ما در آموزشگاه سخن برتر با برگزاری امتحانات سطح به شما این امکان را میدهیم تا بر اساس استانداردهای بین المللی در سطح زبان مورد نظر آموزش بینید

نحوه کار کردن writing و Reading (چون Listening و Speaking در همه کلاس های اموزش زبان تدریس می شود): ما از پایه به شما آموزش میدهیم تا بتوانید در پایان دوره هم بر قواعد و هم بر مکالمه زبان انگلیسی تسلط داشته باشید

 سنجش هزینه ها نسبت که کیفیت تدریس : ما بر اساس زمان و مکان برای زبان اموز این امکانم را فراهم آورده یام تا به صورت آنلاین با اساتید ما کلاس د اشته باشند تا در هزینه ها نیز صرفه جویی شود .

اعتبار موسسه آموزشی در مجامع ملی و بین المللی: اموزشگاه سخن برتر با بیش از چند دهه و فارغ التحصیلان زیاد و همکاری اساتید برجسته توانسته اعتباری در بین جامعه پیدا کند تا زیان آموزان بعد از دوره آموزشی بتوانند در آزمون های بین المللی نیز شرکت کنند

بهترین موسسه زبان در تهران

بهترین موسسه زبان در تهران موسسه ای هس که زبان آموز در پایان دوره بر مکالمه و قواعد نیز مسلط باشد و با آموزشهایی که دیده بتواند در آزمونهای بین المللی شرکت کند همچنین رزومه وسطح علمی اساتید نیز خود باعث اعتبار موسسه هست

آموزشگاه زبان برتر

آموزشگاه زبان برتر یکی دیگر از معتبرترین موسسات آموزشی محسوب می شود. این آموزشگاه یکی از بهترین آموزشگاه ها برای تدریس آیلتس بوده و برای تدریس آیلتس از بهترین کتاب ها و جزوه های آموزشی استفاده می کند. در حقیقت می توان گفت این آموزشگاه کیفیت آموزشی بالایی داشته و برای تدریس تمام دوره هایی که دارد، بهترین و با تجربه ترین اساتید را استخدام می کند.

آموزشگاه زبان برتر تمرکز زیادی بر دوره های آنلاین دارد و با تشکیل این دوره ها به افرادی که امکان شرکت در دوره های حضوری را ندارند، کمک بزرگی می کند. این آموزشگاه با به کار گیری اساتیدی که برای تدریس آنلاین تجربه کافی دارند، موجب می شود زبان آموزان پیشرفت قابل توجهی د اشته باشند.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج

موسسه زبان ایران کمبریج بیش از یک دهه در زمینه تدریس زبان انگلیسی سابقه دارد. این موسسه به خاطر سیستم آموزشی منحصر به فردی که دارد، به عنوان یکی از برترین موسسات آموزشی زبان در تهران شناخته شده است و افراد زیادی در این موسسه در حال یادگیری زبان هستند.  دوره های آموزشی موسسه ایران کمبریج کاملاً آکادمیک بوده و تمامی این دوره ها مطابق آخرین متدهای آموزشی روز دنیا تشکیل می شود.

موسسه زبان ایران کمبریج علاوه بر کلاس های حضوری، دوره هایی نیز به صورت آنلاین تشکیل می دهد و به این ترتیب افرادی که زمان کافی برای شرکت در کلاس های حضوری ندارند، می توانند به راحتی در این دوره های آنلاین ثبت نام کنند. یکی دیگر مزیت های مهم این آموزشگاه، ارائه مدرک معتبر به زبان آموزان است. در حقیقت می توان گفت کلیه دوره ها و آزمون هایی که در آموزشگاه ایران کمبریج تشکیل می شود، در کل دنیا اعتبار دارد. این مدارک نیازی به ترجمه ندارند و می توان آن را به همه مراکز داخلی، خارجی و همچنین سفارت ها ارائه نمود.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج با ارائه دادن تکنیک های جدید آموزشی، این فرصت را به افراد می دهد تا با شرکت در دوره های فشرده، در مدت زمانی کمتر از 6 ماه، در زبان انگلیسی پیشرفت کرده و برای شرکت در آزمون های بین المللی از جمله آیلتس آماده می شوند .

آموزشگاه زبان ایران اروپا

آموزشگاه زبان ایران اروپا یکی از معتبرترین موسسات برای آموزش زبان در تهران است. این آموزشگاه بعد از پایان هر دوره، مدرک معتبری به زبان آموزان ارائه می دهد و این امر مزیت بزرگی برای این آموزشگاه محسوب می شود.

یکی از دوره هایی که در آموزشگاه زبان ایران اروپا تشکیل می شود، دوره های ترمیک ویژه افراد بزرگسال است. زبان آموزان در این دوره ها، علاوه بر یادگیری مهارت های 4 گانه زبان انگلیسی، گرامر و مکالمه را نیز به خوبی آموزش می بینند. آموزش های این موسسه بسیار حرفه ایی است و افراد می توانند بعد از مدتی تمامی لغات و اصطلاحات جدید را در مکالمات خود به کار ببرند. از مزیت های مهم این دوره های آموزشی این است که افراد را برای شرکت در آزمون های مهم بین المللی از جمله آیلتس و آی بی تی آماده می کند. در نتیجه زبان آموزان بعد از گذراندن این دوره ها می توانند نمره قبولی در این آزمون ها را به دست آورند.

یکی از مهمترین اهداف اصلی آموزشگاه زبان ایران اروپا، این است که افرادی که در این آموزشگاه آموزش می بینند، بتوانند در آینده در این آموزشگاه تدریس کنند. در آموزشگاه زبان ایران اروپا، افراد با به روزترین متدها و عالی ترین استانداردهای دنیا آشنا می شوند.

کانون زبان ایران

کانون زبان ایران یکی از قدیمی ترین و بهترین موسسات آموزشی بوده و سابقه ایی طولانی در زمینه آموزش زبان انگلیسی در سطوح مختلف از مقدماتی تا پیشرفته دارد. کانون زبان ایران یکی از قدیمی ترین و برترین آموزشگاه های زبان محسوب می شود. این آموزشگاه بر یادگیری گرامر و لغات جدید تاکید خاصی دارد و در نتیجه افرادی که از این موسسه فارغ التحصیل می شوند، بر نکات گرامری تسلط کافی دارند.

به طور کلی می توان گفت کانون زبان ایران آموزشگاه مناسبی برای یادگیری زبان بوده و اعتبار خاصی بین افراد دارد. کانون زبان ایران، برای آموزش در تمام سطوح دوره های مختلفی  تشکیل می دهد.

کانون زبان ایران یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین موسسات آموزشی در ایران است و سال های زیادی است که به فعالیت مشغول است. این موسسه از سال 1388 اقدام به برگزاری دوره های آنلاین زبان انگلیسی کرده است. محتواهای آموزشی کانون زبان در دوره های آنلاین، مشابه کتاب های آموزشی دوره های حضوری بوده و از نظر نکات آموزشی تفاوتی بین کلاس های آنلاین و حضوری وجود ندارد. در این آموزشگاه مهارت های 4 گانه با روش های اصولی به افراد تدریس می شود و زبان آموزان بعد از تمام شدن این دوره ها به کلیه مهارت های زبان انگلیسی مسلط می شوند.

آموزشگاه زبان گات

موسسه زبان گات یکی دیگر از بهترین آموزشگاه های زبان در شهر تهران است و بیش از ده سال سابقه تدریس زبان انگلیسی دارد. از آن جایی که سیستم آموزشی موسسه گات بسیار پیشرفته است، این آموزشگاه به یکی از برترین مراکز آموزشی تبدیل شده است. آموزشگاه گات با استفاده از یک سیستم آموزشی جدید و همچنین بهره گیری از به روز ترین تکنیک های آموزشی، فضای آموزشی بسیار مناسبی برای افراد به وجود آورده است.

این موسسه قبل از استخدام اساتید آنها را به وسیله کادر مدیریت مجربی که دارد، مورد ارزیابی قرار می دهد  و در نتیجه بهترین و با تجربه ترین اساتید در این آموزشگاه به تدریس زبان مشغول می باشند. به طور کلی اساتید برای استخدام و تدریس در آموزشگاه گات، باید در مواردی مانند سابقه تدریس، نحوه تدریس، تحصیلات و میزان آشنایی آنها با روش های جدید آموزشی به دقت ارزیابی شوند. این آموزشگاه قبل از استخدام اساتید، آزمون هایی برای آنها برگزار می کند و به این ترتیب سطح علمی آن ها سنجیده می شود. اسایتد آموزشگاه گات باید مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا، اطلاعات خود را افزایش دهند.

یکی از مهمترین ویژگی های آموزشگاه زبان گات، تشکیل آزمون های شفاهی برای تست Speaking است.  این موسسه با توجه به هدف افراد از یادگیری زبان انگلیسی، برنامه ریزی مخصوصی برای آموزش آنها در نظر می گیرد و با استفاده از جدید ترین متدهای آموزشی دنیا، زبان انگلیسی را به بهترین شکل به زبان آموزان آموزش می دهد.

آموزشگاه زبان اسپیکان

آموزشگاه زبان اسپیکان با دارا بودن ده سال سابقه تدریس در زمینه زبان انگلیسی، یکی از بهترین موسسات زبان در تهران محسوب می شود. یکی از مهمترین خدمات آموزشی این آموزشگاه استفاده از سیستم آموزش بین المللی ESA و همچنین استخدام اساتید تحصیل کرده ایی است که مدارک بین المللی دارند.

آموزشگاه زبان اسپیکان به خاطر برنامه ریزی های فردی و آزمون های پیشرفته ایی که برای زبان آموزان برگزار می کند، به عنوان یکی از موسسات معتبر و پیشرفته شناخته می شود. این آموزشگاه با تشکیل کلاس هایی به طور رایگان برای رفع اشکال زبان آموزان، کمک بزرگی به پیشرفت زبان آموزان می کند زیرا این کلاس ها نتیجه مطلوبی در پیشرفت علمی زبان آموزان ایفا می کنند. اساتید این موسسه با استفاده از جدید ترین کتاب ها و نرم افزارهای آموزشی، موجب پیشرفت زبان آموزان می شوند.

آموزشگاه زبان اسپیکان کلاس های فشرده مکالمه به صورت آنلاین و حضوری برگزار می کند که مدت زمان این کلاس ها بین 4 الی 6 ماه می باشد. این دوره، برای زبان آموزان بسیار کاربردی و مفید است و تسلط آنها را بر مکالمه تا حد زیادی افزایش می دهد.

آموزشگاه سفیر

آموزشگاه زبان سفیر یکی دیگر از بهترین آموزشگاه های زبان در تهران و کشور بوده و شعبه های مختلفی در شهر تهران دارد. آموزشگاه زبان سفیر دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش بوده و همچنین دارای گواهی نامه بین المللی در مدیریت کیفیت، کیفیت مراکز آموزشی و مدیریت کیفیت خدمات آموشی است و به همین دلیل یکی از برترین موسسات آموزشی می باشد.

اساتید این آموزشگاه با استفاده از موسیقی و فیلم در کلاس های آموزشی بر روی مکالمه زبان انگلیسی تمرکز می کنند. زبان آموزانی که در این موسسه آموزش می بینند، این امکان را دارند که بعد از دریافت مدرک معتبر و گذراندن دوره های TTC کار تدریس را انجام دهند.

تمامی کلاس هایی که در آموزشگاه زبان سفیر تشکیل می شود، با کمترین  تعداد افراد تشکیل می شود و به همین دلیل زبان آموزان برای یادگیری مطالب درسی تمرکز کافی دارند و در نتیجه نکات آموزشی را بهتر یاد می گیرند. اساتید نیز در این کلاس ها وقت بیشتری برای آموزش دارند و بنابراین می توانند بر روی مشکلات زبان آموزان تمرکز کنند. زبان آموزانی که در مقاطع پیشرفته این موسسه آموزش می بینند، این فرصت را دارند که در این آموزشگاه تدریس کنند و به این ترتیب می توانند خیلی سریع پیشرفت کنند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یکی از بهترین آموزشگاه های زبان در تهران و کشور و در زمینه آموزش آیلتس و بقیه آزمون های معتبر دارای اعتبار زیادی است.

موسسه زبان ایران آکسفورد به خاطر تجربه و سابقه ایی که در زمینه تدریس آیلتس دارد، به عنوان یکی از آموزشگاه های برتر تهران معروف است. اساتیدی که در این موسسه تدریس می کنند، با کار کردن بر روی مهارت های 4 گانه زبان آموزان، آنها را برای شرکت در آزمون های بین المللی آماده می کنند. موسسه زبان ایران آکسفورد تنها موسسه ایی در تهران است که عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد و همچنین Oxford University Press در ایران می باشد.

موسسه زبان ایران آکسفورد به خاطر داشتن استانداردهای بالای آموزشی به عنوان یکی از بهترین موسسات انتخاب شده است و به همین دلیل زبان آموزان می توانند زبان انگلیسی را در این موسسه به بهترین روش یاد بگیرند.

آموزشگاه زبان اکسیر

آموزشگاه زبان اکسیر به عنوان یکی بهترین آموزشگاه های زبان در تهران ، بر کیفیت آموزشی و برنامه ریزی درسی تاکید زیادی دارد و به همین دلیل به یکی از موسسات برتر تبدیل شده است. این آموزشگاه تمرکز زیادی بر آموزش لغات و اصطلاحات کاربردی داردو در هر جلسه از کلاس نکات زیادی به افراد آموزش می دهد.

از آن جایی که این آموزشگاه به یکی از برترین موسسات آموزشی معتبر است و افراد زیادی در این آموزشگاه ثبت نام می کنند، این موسسه اقدام به برگزرای دوره های مختلفی از جمله دوره های عمومی، خصوصی، فشره و نیمه فشرده کرده است. آموزشگاه زبان اکسیر کیفیت آموزشی بالایی دارد و بهترین و با تجربه ترین اساتید را برای تدریس در تمام دوره ها، استخدام می کند.

آموزشگاه اکسیر کلاس هایی به صورت خصوصی ویژه مکالمه زبان انگلیسی برگزار می کند و افرادی که قصد یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را دارند، می توانند با شرکت در این دوره های خصوصی زبان انگلیسی خود را تا حد زیادی تقویت کنند. زبان آموزان در این کلاس ها از طریق دیدن فیلم و اخبار این امکان را دارند تا  در مهارت های اصلی زبان انگلیسی پیشرفت کنند.

آموزشگاه زبان کیش

موسسه زبان کیش، سابقه ایی طولانی در زمینه تدریس زبان انگلیسی داشته و دارای شعبه های مختلفی در سراسر ایران است. موسسه کیش دوره های مختلفی برای کودکان و بزرگسالان به صورت آنلاین و حضوری برگزار می کند. زبان آموزان با ثبت نام در این دوره ها می توانند دانش زبان انگلیسی خود را تا حد زیادی ارتقا دهند.

این آموزشگاه قبل از ثبت نام افراد، آزمون تعیین سطحی از آنها می گیرد و به این ترتیب زبان آموزان در سطحی که برای آنها تعیین شده، آموزش می بینند. زبان آموزان با ثبت نام در این موسسه، می توانند سطح زبان انگلیسی خود را تا حد زیادی ارتقا دهند.

یکی از پربازده ترین دوره هایی که در موسسه کیش برای زبان آموزان تشکیل می شود، دوره فشرده آموزش زبان انگلیسی است. در این دوره ها مهارت های 4 گانه زبان انگلیسی افراد پیشرفت قابل توجهی می کند.

آموزشگاه زبان ایران کانادا

آموزشگاه زبان ایران کانادا یکی از بهترین آموزشگاه های زبان تهران و کشور است برای تدریس زبان انگلیسی از منابع آموزشی مطرح دنیا که مورد تایید متخصصین است، استفاده می کند.

سیستم آموزشی موسسه آموزشی ایران کانادا بر هر 4 مهارت اصلی تاکید دارد. سیستم آموزشی این آموزشگاه به صورت ترمیک، فشرده و نیمه فشرده می باشد. دوره ترمیک 3 روز در هفته تشکیل می شود و زبان انگلیسی را مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا به افراد آموزش می دهد. اساتیدی که در این آموزشگاه تدریس می کنند، در حوزه زبان انگلیسی تخصص دارند و در نتیجه افرادی که از آموزشگاه ایران کانادا فارغ التحصیل می شوند، سطح علمی بالایی دارند.

افرادی که قصد دارند در کوتاه ترین زمان، زبان انگلیسی را یاد بگیرند با ثبت نام در دورهه های خصوصی این امکان را دارند که بعد از آزمون تعیین سطح و دریافت مشاوره لازم، در آموزشگاه ایران کانادا ثبت نام کنند. مزیت دوره های خصوصی این است که روز و ساعت کلاس طبق زمان خالی زبان آموز تشگیل می شود و در صورتی که زبان آموز از استاد رضایت نداشته باشد، موسسه اقدام به تغییر استاد می کند.