در سال های اخیر ایتالیا به یکی از مقاصد محبوب برای دانشجویان ایرانی تبدیل شده است و از این رو زبان آموزان زیادی به قصد یادگیری زبان ایتالیایی در کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی شرکت می کنند. به علاوه هر ساله ایرانیان زیادی به قصد سفر به ایتالیا می روند و همینطور روابط تجاری ایران و ایتالیا از دیرباز بسیار زیاد بوده است که همین موارد شرکت در دوره های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی را در ایران به خصوص در تهران بسیار فراگیر کرده است. در آموزشگاه زبان سخن برتر دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی و  نیز برگزار می شود. برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی با کارشناسان ما در آموزشگاه زبان سخن برتر تماس بگیرید تا از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی و مزایای آن آگاه شوید. همچنین هر کجای تهران مانند شمال، جنوب، شرق و غرب تهران یا کرج باشید، معلم های خصوصی زبان به منزل یا محل کار شما خواهند آمد. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از امکان تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در منزل توسط معلم خصوصی زبان ایتالیایی خانم نیز بهره ببرید.

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

کلاس تدریس خصوصی زبان ایتالیایی مانند همه کلاس های خصوصی دیگر دارای کیفیت به مراتب بیشتری نسبت به کلاس های گروهی زبان ایتالیایی می باشند چون تمام وقت استاد زبان ایتالیایی به یک زبان آموز تعلق می گیرد. همینطور شما می توانید زمان کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی خود را تعیین کنید که شما این امکان را در کلاس های گروهی ندارید. شما اگر خانم باشید می توانید از کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی توسط خانم در منزل استفاده کنید. در آموزشگاه زبان ایتالیایی سخن برتر ما از استادان زبان ایتالیایی استفاده می کنیم که یا Native بوده و یا در ایتالیا زندگی کرده و یا دانشگاه رفته باشند.

 

هزینه جلسه در محل شما

(یک ساعت)+ پشتیبانی رایگان در طول روز

250هزار تومان

هزینه جلسه حضوری

(یک ساعت)+ پشتیبانی رایگان در طول روز

220هزار تومان

هزینه جلسه آنلاین

(یک ساعت)+ پشتیبانی رایگان در طول روز

200هزار تومان

مزایای دوره های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

ایتالیا همیشه به عنوان یکی از مقاصد مسافرت و تحصیل در بین ایرانیان شناخته می شود. همه ساله دانشجویان فراوانی برای یادگیری زبان ایتالیایی در کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی اقدام میکنند. ما در سخن برتر از استادهای Native زبان ایتالیایی در تهران بهره می بریم که می توانند شما را در یادگیری این زبان پرطرفدار یاری کنند. دوره های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی موسسه زبان سخن برتر به صورت کاملا تضمین شده می باشد. در این دوره ها هیچگونه مبلغی از زبان آموز در ابتدای دریافت نمی شود و در پایان کلاس تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در تهران و تنها در صورتیکه دانشجو از کلاس رضایت کافی را داشته باشد، شهریه کلاس زبان ایتالیایی را می پردازد. در ایتالیا شما کمابیش قادر به استفاده از زبان انگلیسی هستید. بنابراین ما به برگزاری کلاس خصوصی زبان انگلیسی نیز می پردازیم.

تاریخچه زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی مانند بسیاری از زبان های اروپایی دیگر یک زبان هندو اروپایی است. زبان ایتالیایی نزدیک ترین زبان به زبان لاتین محسوب می شود. زبان لاتین که زمانی زبان رسمی اروپا بود و در دربارها و دانشگاه ها و متون علمی و هنری استفاده می شد، هم اکنون زبانی تقریبا کم کاربرد محسوب می شود. اگر به زبان لاتین علاقه دارید و نمی خواهید زبانی کم کاربرد را فراگیرید، می توانید بجای آن با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی، این زبان را یاد بگیرید. به علاوه زبان ایتالیای شباهت فراوانی به زبان های فرانسوی و اسپانیایی دارد که در صورت یادگیری یکی از آن ها، دیگر زبان ها را هم به راحتی می توانید بیاموزید. برای آگاهی از قیمت تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در تهران شما می توانید با واحد مشاوره موسسه زبان سخن برتر تماس بگیرید.

تمام شهریه پس از مکالمه روان

آموزشگاه زبان سخن برتر با سابقه 20 ساله در آموزش 32 زبان زنده دنیا و با برگزاری کلاس های تضمینی آموزش زبان به محبوبیت بسیار زیادی در بین علاقه مندان یادیگیری زبان کسب کرده است. در دوره های آموزشگاه زبان سخن برتر شما در ابتدای دوره هیچ مبلغی را پرداخت نمی کنید. تنها در صورت رضایت کامل از کلاس آموزش زبان و همینطور استاد خود شهریه کلاس خود را پرداخت خواهید کرد. ما در موسسه زبان سخن برتر بیش از 10 سال با این روش پیش رفته ایم و به دلیل اطمینان به اساتید و سیستم آموزشی خود، هر روز پر قدرت تر از گذشته با این روش به راه مان ادامه می دهیم. کلاس های ما به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. هزینه کلاس های مجازی و اینترنتی پایین تر از کلاس حضوری است.