در سال های اخیر ایتالیا به یکی از مقاصد محبوب برای دانشجویان ایرانی تبدیل شده است و از این رو زبان آموزان زیادی به قصد یادگیری زبان ایتالیایی در کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی شرکت می کنند. به علاوه هر ساله ایرانیان زیادی به قصد سفر به ایتالیا می روند و همینطور روابط تجاری ایران و ایتالیا از دیرباز بسیار زیاد بوده است که همین موارد شرکت در دوره های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی را در ایران به خصوص در تهران بسیار فراگیر کرده است.

کلاس تدریس خصوصی زبان ایتالیایی مانند همه کلاس های خصوصی دیگر دارای کیفیت به مراتب بیشتری نسبت به کلاس های گروهی زبان ایتالیایی می باشند چون تمام وقت استاد زبان ایتالیایی به یک زبان آموز تعلق می گیرد. همینطور شما می توانید زمان کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی خود را تعیین کنید که شما این امکان را در کلاس های گروهی ندارید. شما اگر خانم باشید می توانید از کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی توسط خانم در منزل استفاده کنید. در آموزشگاه زبان ایتالیایی سخن برتر ما از استادان زبان ایتالیایی استفاده می کنیم که یا Native بوده و یا در ایتالیا زندگی کرده و یا دانشگاه رفته باشند.

 

بهترین آموزشگاه زبان تهران

مزایای دوره های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

ایتالیا همیشه به عنوان یکی از مقاصد مسافرت و تحصیل در بین ایرانیان شناخته می شود. همه ساله دانشجویان فراوانی برای یادگیری زبان ایتالیایی در کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی اقدام میکنند. ما در سخن برتر از استادهای Native زبان ایتالیایی در تهران بهره می بریم که می توانند شما را در یادگیری این زبان پرطرفدار یاری کنند. دوره های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی موسسه زبان سخن برتر به صورت کاملا تضمین شده می باشد. در این دوره ها هیچگونه مبلغی از زبان آموز در ابتدای دریافت نمی شود و در پایان کلاس تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در تهران و تنها در صورتیکه دانشجو از کلاس رضایت کافی را داشته باشد، شهریه کلاس زبان ایتالیایی را می پردازد.

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

تاریخچه زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی مانند بسیاری از زبان های اروپایی دیگر یک زبان هندو اروپایی است. زبان ایتالیایی نزدیک ترین زبان به زبان لاتین محسوب می شود. زبان لاتین که زمانی زبان رسمی اروپا بود و در دربارها و دانشگاه ها و متون علمی و هنری استفاده می شد، هم اکنون زبانی تقریبا کم کاربرد محسوب می شود. اگر به زبان لاتین علاقه دارید و نمی خواهید زبانی کم کاربرد را فراگیرید، می توانید بجای آن با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی، این زبان را یاد بگیرید. به علاوه زبان ایتالیای شباهت فراوانی به زبان های فرانسوی و اسپانیایی دارد که در صورت یادگیری یکی از آن ها، دیگر زبان ها را هم به راحتی می توانید بیاموزید. برای آگاهی از قیمت تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در تهران شما می توانید با واحد مشاوره موسسه زبان سخن برتر تماس بگیرید.

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
تدریس خصوصی زبان ایتالیایی
Author Rating
51star1star1star1star1star
Close Menu