با توجه به رشد صنعت توریسم ترکیه و همینطور گسترش حجم تجارت ایران و ترکیه و تحصیل بسیاری از دانشجویان ایرانی در دانشگاه های ترکیه، شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی برای یادگیری زبان ترکی استانبولی امری اجتناب ناپذیر برای افراد علاقه مند به یادگیری زبان ترکی استانبولی به نظر می رسد. اما دلایل بیشتری برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی وجود دارد. زبان ترکی آذری پس از زبان فارسی پرطرفدارترین زبان در ایران می باشد. ایرانیان زیادی به خاطر اشتراکات فراوان با مردم ترکیه و روابط خوب اقتصادی و فرهنگی بین ایرانیان و مردم ترکیه مشتاق یادگیری زبان ترکی استانبولی هستند. تاجران، مسافران و دانشجوهای فراوانی هر ساله بین ترکیه و ایران سفر می کنند و همین باعث اشتیاق فراوان به شرکت در کلاس های تضمینی تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در تهران شده است. شما می توانید از اساتید مجرب ما در یادگیری زبان ترکی استانبولی با شرکت در کلاس  تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی استفاده کنید.

بهترین آموزشگاه زبان تهران

مزایای دوره های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

  • دوره های کاملا تضمینی (در صورت عدم رضایت دانشجو پس از پایان دوره تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی تمام وجه دریافت شده به دانشجو بازگرداننده خواهد شد)
  • کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی کاملا متناسب با نیاز دانشجویان گرامی اعم از دانشجو، تاجر، مسافر و غیره
  • برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی توسط خانم در منزل
  • دوره های آمادگی آزمون های رسمی (TYS , TOMER , ALES)
  • برگزاری فشرده دوره های تدریس خصوصی زبان ترکی و حتی در روزهای تعطیل
  • تمرکز بر روی مکالمه زبان ترکی استانبولی

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

به علت اینکه افرادی که قصد یادگیری زبان ترکی استانبولی را دارند، معمولا دارای نیازهای متفاوتی هستند. مثلا کسی که به قصد ادامه تحصیل در ترکیه به یادگیری زبان ترکی می پردازد، بیشتر نیاز به یادگیری آکادمیک زبان ترکی دارد،  در حالیکه کسی که قصد تجارت و یا کار در ترکیه را دارد، بیشتر علاقه به یادگیری مکالمه های روزمره و کلمات مربوط به تجارت را دارد. از این رو ما به زبان آموزان گرامی پیشنهاد می کنیم تا با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی کاملا بر اساس نیازشان به یادگیری آن بپردازند. در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی سخن برتر، کلاس مکالمه زبان ترکی استانبولی نیز برگزار می شود. شما می توانید برای آگاهی از قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در تهران با واحد مشاوره موسسه زبان سخن برتر تماس بگیرید.

زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی استانبولی شاخه اصلی زبان ترکی می باشد. زبان ترکی در حدود 20 کشور دنیا صحبت می شود و حدود 220 میلیون نفر آن را زبان مادری خود می دانند. اما زبان ترکی استانبولی عمدتا فقط در ترکیه استفاده می شود. این زبان ها هم خانواده محسوب شده و اشتراکات فراوانی با یکدیگر دارند.

در سال 1928، آتاتورک رئیس جمهور وقت ترکیه، رسم الخط عربی را از زبان ترکی حذف نموذ و به جای آن از حروف لاتین برای نوشتن زبان ترکی استانبولی استفاده کرد. او همچنین کلمات زیادی از فارسی و عربی را از زبان ترکی حذف نمود.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
تدریس خصوصی زبان ترکی
Author Rating
51star1star1star1star1star
Close Menu