با توجه به رشد صنعت توریسم ترکیه و همینطور گسترش حجم تجارت ایران و ترکیه و تحصیل بسیاری از دانشجویان ایرانی در دانشگاه های ترکیه، شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی برای یادگیری زبان ترکی استانبولی امری اجتناب ناپذیر برای افراد علاقه مند به یادگیری زبان ترکی استانبولی به نظر می رسد و به همین دلیل آموزشگاه زبان سخن برتر اقدام به برگزاری دوره های خصوصی زبان ترکی می نماید. اما دلایل بیشتری برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی وجود دارد. برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی با کارشناسان ما در آموزشگاه زبان سخن برتر تماس بگیرید تا از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی و مزایای آن آگاه شوید. همچنین هر کجای تهران مانند شمال، جنوب، شرق و غرب تهران یا کرج باشید، معلم های خصوصی زبان به منزل یا محل کار شما خواهند آمد. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از امکان تدریس خصوصی زبان ترکی در منزل توسط معلم خصوصی زبان ترکی خانم نیز بهره ببرید.

تدریس خصوصی زبان ترکی

 زبان ترکی آذری پس از زبان فارسی پرطرفدارترین زبان در ایران می باشد. ایرانیان زیادی به خاطر اشتراکات فراوان با مردم ترکیه و روابط خوب اقتصادی و فرهنگی بین ایرانیان و مردم ترکیه مشتاق یادگیری زبان ترکی استانبولی هستند. تاجران، مسافران و دانشجوهای فراوانی هر ساله بین ترکیه و ایران سفر می کنند و همین باعث اشتیاق فراوان به شرکت در کلاس های تضمینی تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در تهران شده است. شما می توانید از اساتید مجرب ما در یادگیری زبان ترکی استانبولی با شرکت در کلاس  تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی استفاده کنید. در موسسه زبان سخن برتر ما به برگزاری دوره های مختلف آموزش زبان از جمله تدریس خصوصی زبان انگلیسی و تدریس خصوصی زبان آلمانی می پردازیم.

 

هزینه جلسه در محل شما

(یک ساعت)+ پشتیبانی رایگان در طول روز

250هزار تومان

هزینه جلسه حضوری

(یک ساعت)+ پشتیبانی رایگان در طول روز

220هزار تومان

هزینه جلسه آنلاین

(یک ساعت)+ پشتیبانی رایگان در طول روز

200هزار تومان

مزایای دوره های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

  • دوره های کاملا تضمینی (در صورت عدم رضایت دانشجو پس از پایان دوره تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی تمام وجه دریافت شده به دانشجو بازگرداننده خواهد شد)
  • کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی کاملا متناسب با نیاز دانشجویان گرامی اعم از دانشجو، تاجر، مسافر و غیره
  • برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی توسط خانم در منزل
  • دوره های آمادگی آزمون های رسمی (TYS , TOMER , ALES)
  • برگزاری فشرده دوره های تدریس خصوصی زبان ترکی و حتی در روزهای تعطیل
  • تمرکز بر روی مکالمه زبان ترکی استانبولی

به علت اینکه افرادی که قصد یادگیری زبان ترکی استانبولی را دارند، معمولا دارای نیازهای متفاوتی هستند. مثلا کسی که به قصد ادامه تحصیل در ترکیه به یادگیری زبان ترکی می پردازد، بیشتر نیاز به یادگیری آکادمیک زبان ترکی دارد،  در حالیکه کسی که قصد تجارت و یا کار در ترکیه را دارد، بیشتر علاقه به یادگیری مکالمه های روزمره و کلمات مربوط به تجارت را دارد. از این رو ما به زبان آموزان گرامی پیشنهاد می کنیم تا با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی کاملا بر اساس نیازشان به یادگیری آن بپردازند. 

درباره زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی استانبولی شاخه اصلی زبان ترکی می باشد. زبان ترکی در حدود 20 کشور دنیا صحبت می شود و حدود 220 میلیون نفر آن را زبان مادری خود می دانند. اما زبان ترکی استانبولی عمدتا فقط در ترکیه استفاده می شود. این زبان ها هم خانواده محسوب شده و اشتراکات فراوانی با یکدیگر دارند. در سال 1928، آتاتورک رئیس جمهور وقت ترکیه، رسم الخط عربی را از زبان ترکی حذف نموذ و به جای آن از حروف لاتین برای نوشتن زبان ترکی استانبولی استفاده کرد. او همچنین کلمات زیادی از فارسی و عربی را از زبان ترکی حذف نمود.

تمام شهریه پس از مکالمه روان

آموزشگاه زبان سخن برتر با سابقه 20 ساله در آموزش 32 زبان زنده دنیا و با برگزاری کلاس های تضمینی آموزش زبان به محبوبیت بسیار زیادی در بین علاقه مندان یادیگیری زبان کسب کرده است. در دوره های آموزشگاه زبان سخن برتر شما در ابتدای دوره هیچ مبلغی را پرداخت نمی کنید. تنها در صورت رضایت کامل از کلاس آموزش زبان و همینطور استاد خود شهریه کلاس خود را پرداخت خواهید کرد. ما در موسسه زبان سخن برتر بیش از 10 سال با این روش پیش رفته ایم و به دلیل اطمینان به اساتید و سیستم آموزشی خود، هر روز پر قدرت تر از گذشته با این روش به راه مان ادامه می دهیم. کلاس های ما به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. هزینه کلاس های مجازی و اینترنتی پایین تر از کلاس حضوری است.