سوئد یکی از کشورهای محبوب اروپایی بین مردم است و چون گرفتن اقامت کشور سوئد به سختی سایر کشورهای اروپایی نیست، سالیانه افراد زیادی به این کشور مهاجرت می کنند. برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان سویدی با کارشناسان ما در آموزشگاه زبان سخن برتر تماس بگیرید تا از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی و مزایای آن آگاه شوید. همچنین هر کجای تهران مانند شمال، جنوب، شرق و غرب تهران یا کرج باشید، معلم های خصوصی زبان به منزل یا محل کار شما خواهند آمد. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از امکان تدریس خصوصی زبان سوئدی در منزل توسط معلم خصوصی زبان سوئدی خانم نیز بهره ببرید.

تدریس خصوصی زبان سوئدی

چرا یادگیری زبان سوئدی؟

زبان یکی از مهمترین راه های ارتباطی در میان انسان ها است و با یادگیری زبان های مختلف می توانید در همه جای دنیا با مردم ارتباط برقرار کنید. افرادی که قصد سفر یا کار در کشور سوئد یا کشورهای سوئدی زبان را دارند، با گذراندن دوره های تدریس خصوصی زبان سوئدی می توانند بعد از مدتی به این زبان صحبت کنند و از یادگیری این زبان لذت ببرند. زبان سویدی جزء زبان های هندواروپایی است و ساختار زبانی و دستوری خاصی دارد. این زبان، زبان رسمی کشور سوئد و قسمت هایی از کشور فنلاند بوده و افراد زیادی در این دو کشور با لهجه های مختلف به زبان سوئدی صحبت می کنند. زبان های اسکاندیناوی و نروژی شباهت زیادی به زبان سوئدی دارند و به همین دلیل یادگیری زبان سوئدی برای مردم نروژ و اسکاندیناوی خیلی راحت است.

یکی از دلایل پذیرش مهاجر از طرف کشور سوئد، رشد پایین جمعیت در این کشور است و به همین دلیل مهاجرت به این کشور در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی آسان تر است. افراد زیادی برای ادامه تحصیل در دانشگاه های سوئد اقدام به دریافت ویزای تحصیلی می کنند چون دانشگاه های سوئد از دانشگاه های معتبر اروپا است و به همین دلایل یادگیری زبان سوئدی اهمیت زیادی دارد و افرادی که به منظور مهاجرت یا ادامه تحصیل به این کشور می روند، باید به زبان سوئدی مسلط باشند. تدریس خصوصی زبان سوئدی کمک بزرگی به یادگیری این زبان می کند و از آن جایی که تمرکز زبان آموز در کلاس های خصوصی بیشتر از کلاس های عمومی است، افرادی که می خواهند در مدت زمان معینی زبان سوئدی را یاد بگیرند بهتر است در کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی ثبت نام کنند.

هزینه جلسه در محل شما

(یک ساعت)+ پشتیبانی رایگان در طول روز

250هزار تومان

هزینه جلسه حضوری

(یک ساعت)+ پشتیبانی رایگان در طول روز

220هزار تومان

هزینه جلسه آنلاین

(یک ساعت)+ پشتیبانی رایگان در طول روز

200هزار تومان

برای یادگیری زبان سوئدی روش های مختلفی وجود دارد. مراحل یادگیری زبان سوئدی شامل یادگیری الفبا و گرامر زبان سوئدی، ساختار جملات و یادگیری مکالمه زبان سوئدی است و هر کدام از این موارد باید طبق اصول خود تدریس شود تا زبان آموز به بهترین نحو آنها را یاد بگیرد. بهترین و موثر ترین روش برای یادگیری زبان سوئدی شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی است. با این روش زبان آموز، با توجه به برنامه درسی که استاد با توجه به سطح یادگیری او تعیین کرده و تحت نظر استاد، زبان سوئدی را یاد می گیرد. در کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی، استاد می تواند با توجه به سطح یادگیری زبان آموز روش های مختلف آموزشی را استفاده کند و بهترین روش تدریس خصوصی زبان سوئدی را برای زبان آموزش به کار ببرد. این روش در یادگیری زبان آموز تاثیر زیادی دارد و بعد از مدتی می تواند با توجه به سطح یادگیری و استعدادی که در یادگیری زبان دارد، به زبان سوئدی صحبت کند و بخواند.  یکی از مزیت های مهم کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی این است که زبان آموز می تواند با توجه به برنام های ماری خود ساعات کلاس را انتخاب کند. تدریس خصوصی زبان سوئدی با توجه به خواسته زبان آموز به صورت فشرده یا عادی برگزار می شود و زبان آموز به اندازه کافی وقت دارد تا سئوال ها و اشکالات درسی خود را از استاد بپرسد.  به طور کلی می توان گفت تدریس خصوصی زبان سوئدی بهترین روش یادگیری برای افرادی است که می خواهد در مدت زمان معینی این زبان را یاد بگیرند و وقت کافی برای شرکت در کلاس های عمومی را ندارند. در کلاس های گروهی به خاطر شلوغ بودن کلاس، استاد وقت کافی برای تمام زبان آموزان ندارد و ممکن است بعضی از شاگردان به درستی این زبان را یاد نگیرند. افرادی که قصد مهاجرت یا سفر به کشور سوئد را دارند با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی، اصطلاحات و لغات مربوط به سفر و مکالمات روزمره را به خوبی یاد می گیرند و در برقراری ارتباط با افراد سوئدی زبان دچار مشکل نمی شوند.

افرادی که به کشور سوئد مهاجرت می کنند اگر قبل از وارد شدن به این کشور با زبان آن آشنایی نداشته باشند، قطعاً با مشکلات زیادی مواجه می شوند. در نتیجه بهتر است قبل از اقدام به مهاجرت به کشور سوئد، این زبان را یاد بگیرند. موسسات و آموزشگاه های زیادی برای تدریس زبان سوئدی وجود دارد ولی بهترین نحوه آموزش برای یادگیری یک زبان کاملاً جدید، شرکت در کلاس هایی است که به صورت خصوصی برگزار می شوند. کلاس های خصوصی تدریس زبان سوئدی هزینه بیشتری نسبت به کلاس های عمومی دارند ولی در عوض بازدهی یادگیری زبان آموزان در کلاس های خصوصی بیشتر است. بیشتر متقاضیان کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی با هدف زندگی و یا ادامه تحصیل در این کلاس ها ثبت نام می کنند، پس بهتر است در آموزشگاهی ثبت نام کنند که بتواند به بهترین نحو زبان سوئدی را به آنها آموزش دهد.

منابع آموزشی برای تدریس خصوصی زبان سوئدی اغلب اوقات با توجه به انتخاب استاد است. در برخی موارد ممکن است منابع درسی مشخصی برای تدریس خصوصی زبان سوئدی وجود داشته باشد. افرادی که در آزمون های خاص زبان سوئدی شرکت می کنند، باید منابعی برای آزمون انتخاب کنند که مطابق با شیوه آموزشی آنها باشد. منبع درسی با روش تدریس خصوصی زبان سوئدی کاملاً متفاوت است.

 

برای تدریس خصوصی زبان سوئدی دوره های مختلفی وجود دارد و زبان آموز بعد از گدراندن این دوره ها در جلسات خصوصی، زبان سوئدی را یاد می گیرد. در این مقاله بعضی از روش ها و دوره های تدریس خصوصی زبان سوئدی را شرح می دهیم.

  • دوره هایی که برای تدریس مکالمه فشرده برگزار می شود و این دوره برای مصاحبه، سفر، تحصیل و مهاجرت کاربرد زیادی دارد.
  • دوره های مکالمه های عادی که برای تجار، مدیران، شرکت ها و مسافرین برگزار می شود. با شرکت در کلاس های مکالمه تدریس خصوصی زبان سوئدی، زبان آموزان مکالمات روزمره و کاری را به خوبی یاد می گیرند.
  • دوره هایی هم برای آمادگی پیدا کردن برای آزمون سفارت تشکیل می شود. در این دوره های خصوصی، زبان آموز سئوال ها و جواب های مربوط به آزمون سفارت را یاد می گیرد و همین امر احتمال قبول شدن در آزمون سفارت را دو برابر می کند.
  • کلاس های خصوصی برای درک بهتر شنیداری، تاثیر زیادی در فهم مکالمات سوئدی دارد و با شرکت در در این دوره ها سطح شنیداری زبان آموز تقویت می شود.
  • برای کارکنان شرکت های اداری و تجاری که قصد همکاری با شرکت های سوئدی را دارند، دوره های خاصی برگزار می شود. در این دوره ها زبان آموز با اصطلاحات تجاری و کاری زبان سوئدی آشنا می شود. این دوره از روش تدریس خصوصی زبان سوئدی برای افرادی که قصد تجارت و همکاری با شرکت های سوئدی را دارند، بسیار مفید و پرکاربرد است.   
  • دوره هایی برای دانشجویان پزشکی و مهندسی که قصد ادامه تحصیل در کشور سوئد را دارند، وجود دارد و در این دوره ها زبان آموزان با واژگان جدید سوئدی آشنا می شوند. شرکت در این دوره های خصوصی برای دانشجویان قبل از وارد شدن به کشور سوئد امرس ضروری محسوب می شود.

شرایط تدریس خصوصی زبان سوئدی

در کلاس های خصوصی زبان آموز می تواند روز و ساعت کلاس را خودش انتخاب کند، حتی تعداد جلساتی که در طول هفته برگزار می شود، می تواند توسط زبان آموز تعیین شود. به طور کلی و از نظر استاندارد آموزشی، هفته ایی 2 الی 3 جلسه برای تدریس خصوصی زبان سوئدی کافی است. اگر تعداد جلسات تدریس بیشتر شود، ممکن است زبان آموز از یادگیری زبان سوئدی خسته شود و سطح یادگیری اش کاهش پیدا کند. ولی افرادی که قصد دارند در مدت زمان کوتاهی زبان سوئدی را یاد بگیرند و وقت کافی ندارند، باید در کلاس های فشرده تدریس خصوصی زبان سوئدی شرکت کنند. کلاس های ما به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. هزینه کلاس های مجازی و اینترنتی پایین تر از کلاس حضوری است.

استادی که برای تدریس خصوصی زبان سوئدی انتخاب می کنید، باید سابقه آکادمیک آموزش زبان سوئدی را داشته باشد. اساتیدی که زبان مادری آنها زبان سوئدی است بهترین گزینه برای تدریس خصوصی زبان سوئدی هستند ولی بیشتر مواقع امکان یادگیری زبان از این اساتید بعد از مهاجرت امکان پذیر می شود چون ممکن است در کشوری که زندگی می کنید استاد بومی وجود نداشته باشد.

از مهمترین مزیت های تدریس خصوصی زبان سوئدی برای افراد شاغل و محصل این است که می توانند در روزهای آخر هفته در کلاس درس شرکت کنند.

ساختار زبان سوئدی

در زبان سوئدی کلمات از نظر جنسیت به دو دسته خنثی و معمول تقسیم می شوند در حالی که در بیشتر زبان های اروپایی کلمات به سه بخش مونث، مذکر و خنثی طبقه بندی می شوند. زبان سوئدی از زبان های دیگری مانند زبان آلمانی لغت برداری کرده است ولی در سال های اخیر لغات زیادی از زبان های انگلیسی و فرانسوی وارد زبان سوئدی شده اند و مقدار لغاتی که از این دو زبان، وارد زبان سوئدی شده اند افزایش پیدا کرده است. 

هزینه های تدریس خصوصی زبان سوئدی، قطعاً یکی از مهمترین بخش های یادگیری این زبان است. افرادی که برای یادگیری زبان سوئدی هزینه بیشتری پرداخت می کنند و در کلاس های خصوصی ثبت نام می کنند، مسلماً بهتر و سریع تر این زبان را یاد می گیرند. زبان سوئدی از زبان هایی است که در دوران تحصیل، در اکثر مدارس دنیا تدریس نمی شود و به همین دلیل یادگیری آن نسبت به زبان های دیگر از جمله انگلیسی و فرانسوی سخت تر است. بیشتر زبان آموزان در شروع یادگیری زبان سوئدی،  اصلاً با این زبان آشنایی ندارند و به همین دلیل ممکن است دیرتر از زمانی که انتظار دارند زبان سوئدی را یاد بگیرند. با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی، مشکلاتی مانند عدم آشنایی با زبان سوئدی، سریع تر حل می شود زیرا تمام وقت کلاس متعلق به یک نفر است و در نتیجه استاد وقت کافی برای یاد دادن تمام نکات گرامری و چهار مهارت اصلی زبان را به زبان آموز دارد. چون کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی تاثیر بیشتری در یادگیری زبان آموز دارند پس ارزش دریافت هزینه بیشتر را نیز دارند. در کلاس های خصوصی که در خانه زبان آموز تشکیل می شود، وقت و انرژی زبان آموز به خاطر خستگی راه و عواملی چون ترافیک، به هدر نمی رود.

برای شروع یادگیری زبان سوئدی به هیچ وجه دچار نگرانی و تردید نشوید. بهتر است از یادگیری زبان سوئدی یک هدف مشخص و واضح داشته باشید به این ترتیب سریع تر و بهتر این زبان را یاد می گیرید. برای تدریس خصوصی زبان سوئدی آموزشگاه ها و موسسات معتبری در سطح کشور وجود دارد و شما می توانید با کمک مشاورین آموزشی که در این موسسات فعالیت می کنند، بهترین روش را برای تدریس خصوصی زبان سوئدی انتخاب کنید.

آیا زبان سوئدی زبان سختی برای یادگیری است؟

بیشتر افرادی که اقدام به شروع یادگیری زبان سوئدی می کنند، اولین سئوالی که در مورد این زبان به ذهنشان می رسد این است که آیا یادگیری این زبان سخت است؟  اگر دارای اراده قوی و هدف مشخصی باشید می توانید هر زبانی که می خواهید را به خوبی یاد بگیرید. افرادی که فکر می کنند یادگیری زبان سوئدی خیلی سخت است، هیچ گونه شناختی نسبت به این زبان ندارند. زبان سوئدی برای بسیاری از مردم دنیا به خصوص برای ایرانیان زبانی بیگانه و سخت است و ممکن است در ابتدای آموزش یادگیری زبان سوئدی برای زبان آموز غیر ممکن به نظر برسد ولی با گذشت زمان و آشنایی با لغات و واژگان زبان سوئدی این مشکلات از بین می رود.

برای یادگیری بهتر و بیشتر زبان سوئدی، علاوه بر شرکت در کلاس های خصوصی، می توانید از نرم افزارهای آموزشی موجود که بر روی گوشی همراه نصب می شود، استفاده کنید. این نرم افزارها از پایه زبان سوئدی را آموزش می دهند و کمک بزرگی به یادگیری زبان سوئدی می کنند. بهتر است بعد از گذشتن چند جلسه از کلاس تدریس خصوصی زبان سوئدی، به اخبار سوئدی گوش کنید و در جلسات بعدی در مورد موضوع اخبار با استاد خود، بحث و گفتگو کنید.