دوره آیلتس IELTS

دوره های آیلتس IELTS در سال های اخیر در ایران و دیگر کشورهای دنیا  و پس از کم شدن از محبوبیت آزمون تافل بسیار محبوب و پرطرفدار شده اند. یک دوره آیلتس شامل 4 مهارت مختلف زبان می باشد که همه جنبه های زبان انگلیسی را پوشش می دهد. کلاس آیلتس شامل 4 دوره Listening, Reading , Writing و Speaking است. ما در سخن برتر بهترین کلاس آیلتس IELTS را تضمین می کنیم. اساتید با تجربه دوره آیلتس ما، زبان آموزان را برای آزمون آیلتس کاملا آماده می کنند. شما می توانید با شرکت در دوره های آمادگی Pre IELTS و دوره های آمادگی آیلتس سخن برتر، با خیالی آسوده، سر جلسه امتحان آیلتس قدم بگذارید.  کلاس های آمادگی آیلتس و دوره آیلتس در تهران سخن برتر به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود. 

بهترین موسسه زبان تهران

دوره Pre ielts


برای شرکت در کلاس های آیلتس شما در ابتدا نیاز به شرکت در دوره های آمادگی و آموزشی Pre-IELTS دارید. آزمون آیلتس IELTS آزمونی نسبتا پیچیده و پر از نکته های گیج کننده فراوانی است که پاسخ دادن به سوالات آن نیاز به تبحر و بجربه فراوانی دارد. در کلاس Pre IELTS شما در ابتدا به صورت پایه ای 4 معرات اصلی امتحان آیلتس را که شامل دوره های Listening, Reading, Writing و Speaking هست را فرا می گیرید و پس از آن و پس از تایید مشاورین موسسه زبان سخن برتر مبنی بر کافی بودن دانش انگلیسی شما وارد دوره آیلتس می شوید.

دوره آیلتس ielts


برای شرکت در آزمون آیلتس IELTS، گذراندن دوره های آیلتس ضروری است. آزمون آیلتس دارای نکات و سوالات گیج کننده فراوانی است که دانش زبان انگلیسی به تنهایی نمی تواند سوالات را پاسخ گوید. در دوره ایلتس موسسه زبان سخن برتر شما در کنار افزایش دانش و مهارت خود در 4 مهارت امتحان آیلتس، روش های حل مسئله و پاسخگویی آزمون آیلتس را نیز فرا می گیرید. برای شرکت در کلاس آیلتس IELTS شما نیاز به گذراندن دوره های Pre IELTS دارید مگر آنکه مشاورین ما پس از تعیین سطح، شما را در حد وارد شدن به دوره های آمادگی آیلتس بدانند.

استاد زبان انگلیسی

کلاس خصوصی و نیمه خصوصی آیلتس ielts

شما می توانید بر حسب نیاز، بودجه ای که برای گذراندن کلاس های آیلتس در نظر گرفته اید و همین طور حداکثر زمانی که در اختیار دارید تا در آزمون آیلتس شرکت کنید یکی از دوره های خصوصی آیلتس IELTS و یا دوره های نیمه خصوصی آیلتس IELTS موسسه زبان سخن برتر شرکت کنید. کلاس گروهی آیلتس سخن برتر در کلاس های حداکثر 5 نفره تشکیل می شود، بنابراین یک کلاس نیمه خصوصی آیلتس محسوب می شود. همچنین شما می توانید در کلاس خصوصی Pre Ielts و یا کلاس نیمه خصوصی Pre IELTS ما شرکت کنید.

دوره های آمادگی آیلتس ielts

دوره IELTS LISTENING

آزمون آیلتس درای 4 بخش است که با Listening آغاز می شود. آزمون Listening در 40 دقیقه برگزار می شود که 30 دقیقه برای گوش دادن و 10 دقیقه به وارد کردن جواب ها در برگه پاسخ نامه اختصاص داده شده است. شما می توانید با شرکت در دوره Pre IELTS و دوره آیلتس موسسه زبان سخن برتر به مهارت کافی برای کسب نمره آیلتس دلخواه تان دست یابید. آزمون IELTS listening برای هر دو آزمون آکادمی . جنرال یکسان است. 

دوره ielts READING

بخش دوم آزمون آیلتس، Reading  می باشد که در 3 قسمت انجام می شود و مجموعا یک ساعت زمان می برد. آزمون Reading آیلتس برای 2 آزمون Academic و General متفاوت است. از این رو دو دوره آیلتس متفاوت برای هر دو آزمون برگزار می شود. دوره های Academic IELTS برای کسانی است که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند و یا اینکه قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا در ایران را دارند و دوره General IELTS برای کسانیست که قصد مهاجرت و زندگی دریک کشور انگلیسی زبان مانند، کانادا، انگلیس، آمریکا و یا استرالیا را دارند. شما همچنین می توانید از کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای ارتقا دانش ریدینگ خود استفاده نمایید.

دوره ielts WRITING

بخش سوم امتحان IELTS ، Writing است که یک ساعت است و دو 2 بخش انجام می شود. آزمون IELTS Writing همانند Reading به دو صورت آزمون جنرال و آکادمیک برگزار می شود و از این رو، دوره آیلتس IELTS برای Writing به دو صورت آکادمیک و جنرال جداگانه برگزار می شود. دوره آیلتس آکادمیک بیشتر در مورد نوشتن در مورد موضوعات آکادمیک و دانشگاهی است، در حالیکه کلاس آیلتس جنرال در مورد نوشتن نامه عمومی مانند نوشتن نامه به شهرداری یا شورای شهر است. شما می توانید برای آگاهی از هزینه دوره آیلتس IELTS با مشاوران موسسه سخن برتر تماس بگیرید.

دوره Ielts SPEAKING

مهارت اسپیکینگ Speaking به صورت مجزا ای دیگر مهارت ها امتحان گرفته می شود. آزمون Speaking از 3 بخش تشکیل شده است و حدود 12 دقیقه زمان می برد. دوره آیلتس Speaking موسسه زبان سخن برتر با شبیه سازی آزمون IELTS Speaking شما را یاری می کند تا بدون استرس در آزمون شرکت کنید. کلاس های اسپیکینگ آیلتس به دو صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود. پیشنهاد ما به شما شرکت در کلاس خصوصی آیلتس برای Speaking است چون استاد می تواند اشکالات شما را یک به یک متوجه و رفع کند. برای اطلاع از قیمت دوره آیلتس برای Speaking می توانید با مشاوران ما در موسسه سخن برتر تماس بگیرید.

دانشجویان ما چه می گویند

دوره های آیلتس موسسه زبان سخن برتر بسیار برای من مفید بودند. من توانستم پس از گذراندن دوره آیلتس IELTS در آموزشگاه سخن برتر، نمره 7.5 را دریافت کنم و به دیگران نیز شرکت در کلاس های خصوصی آیلتس موسسه سخن برتر را پیشنهاد می کنم.

فرزاد کریمی

بهترین موسسه زبان تهران

یکی از دوستانم موسسه زبان سخن برتر را به من معرفی کرد. من قبلا در 3 موسسه زبان دیگر ثبت نام کرده بودم اما از کیفیت تدریس در آن ها رضایت نداشتم. هم اکنون دوره IELTS خود را در موسسه زبان سخن برتر می گذارنم و از پیشرفت زبان انگلیسی خود بسیار راضی هستم.

فریبا رهبری

بهترین آموزشگاه زبان مختلط

من 3 بار قبلا در آزمون آیلتس شرکت کرده بودم اما به دلیل دست نیافتن به نمره مورد نظر دوباره مجبور به شرکت در کلاس های مختلف آیلتس می شدم. خوشبختانه پس از شرکت در کلاس آیلتس آموزشگاه زبان سخن برتر موفق به دریافت نمره دلخواهم در آزمون آیلتس شدم.

سارا نصرالله زاده

من برای مهاجرا نیاز به نمره 7 آیلتس جنرال داشتم. با اینکه در ابتدا سطح انگلیسی بالایی نداشتم اما با شرکت در دوره های Pre IELTS سخن برتر و سپس دوره آمادگی آیلتس IELTS توانستم نمره مورد نظر را کسب کنم و اکنون در آمریکا زندگی می کنم.

محسن شرفی

شعبه انقلاب

آدرس: میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، جنب سینما مرکزی، پلاک 6، ساختمان سپاهان، طبقه 3

تلفن: 66127003 (10 خط)

شعبه هفت تیر

آدرس:متروی هفت تیر، بالای میدان هفت تیر، جنب سینما پایتخت ( بین ملایری پور و آرام)، پلاک 341

تلفن: 88865148 (10 خط)

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
دوره آیلتس
Author Rating
51star1star1star1star1star
Close Menu