کشور آلمان در دهه های گذشته پیشرفت های بسیار زیادی در زمینه های اقتصادی و علمی نموده است و هم اکنون به یکی از قطب های مهاجرپذیر دنیا تبدیل شده است. از این رو بسیاری از دانشجویان و تاجران و کسانی که قصد ادامه زندگی در آلمان را دارند، برای یادگیری زبان آلمانی به کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی در تهران سخن برتر روی آورده اند. برای آگاهی از قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان آلمانی با موسسه زبان سخن برتر تماس بگیرید. سعی ما بر این است که بهترین کیفیت آموزش آنلاین زبان آلمانی و همچنین آموزش زبان آلمانی در کلاس های خصوصی و گروهی ارائه دهیم. برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی با کارشناسان ما در آموزشگاه زبان سخن برتر تماس بگیرید تا از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی و مزایای آن آگاه شوید. همچنین هر کجای تهران مانند شمال، جنوب، شرق و غرب تهران یا کرج باشید، معلم های خصوصی زبان به منزل یا محل کار شما خواهند آمد. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از امکان تدریس خصوصی زبان آلمانی در منزل توسط معلم خصوصی زبان آلمانی خانم نیز بهره ببرید. اگر قصد مهاجرت دارید، یکی از بهترین روشهای سریع یادگیری زبان آلمانی، استخدام معلم خصوصی زبان آلمانی برای مهاجرت است.

تدریس خصوصی زبان آلمانی

کلاس خصوصی زبان آلمانی

در کلاس خصوصی و دوره فشرده زبان آلمانی استاد با توجه به نقاط قوت و نقاط ضعف زبان آموز به رفع ایرادات میپردازد و زیان آموز میتواند کلاس را خود انخاب کند که مکالمه محور باشد یا نه اگر تاکید بر مکالمه است استاد بیشتر وقت آموزش را برای مکالمه صرف میکند و از طرفی دایره لغات فرد را نیز بالا میبرد

معلم خصوصی  زبان آلمانی

ما در آموزشگاه سخن برتر با بهترین اساتید همکاری داریم و در کلاس های زبان آلمانی با اساتیدی همکاری داریم که مدارک بین المللی زبان آلمانی را نیز دارند و با جدید ترین روشهای یادگیری و یادگیری راحت و اسان شما بتوانید در کمترین زمان ممکن بر زبان آلمانی مسلط شوید.

مزایای دوره های تدریس خصوصی زبان آلمانی

  • دوره های 100% تضمینی:  در صورتی که زبان آموز از کلاس تدریس خصوصی زبان آلمانی خود رضایت نداشته باشد، هیچ شهریه ای از او دریافت نخواهد شد.
  • دوره متناسب با نیاز دانشجو: مزیت دوره تدریس خصوصی زبان آلمانی در این است که شما بر اساس نیازتان زبان آلمانی را فرا خواهید گرفت. مثلا اگر دانشجو باشید، تمرکز بر روی زبان آلمانی آکادمیک و دانشگاهی خواهد بود.
  • استاد خانم: در صورتی که شما خانم یا زوج باشید، کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی توسط معلم خصوصی زبان آلمانی خانم در منزل یا محل کار شما انجام می شود.
  • آمادگی برای آزمون های آلمانی: برگزاری دوره های آمادگی آزمون های رسمی زبان آلمانی (A1, A2, B1, B2, C1, C2) توسط اساتید نیتیو زبان آلمانی
  • کلاس های منعطف: متغیر بودن زمان کلاس خصوصی زبان آلمانی بر اساس نیاز دانشجو. این کلاس ها حتی در روزهای پنج شنبه و جمعه نیز می توانند برگزار شوند.
  • تمرکز بر مکالمه: در اکثر کلاس های آلمانی که برگزار می شود، تاکید بر روی گرامر است، اما در کلاس های خصوصی مکالمه زبان آلمانی سخن برتر تاکید بر روی مکالمه زبان آلمانی است.

هزینه کلاس تدریس خصوصی زبان آلمانی

هزینه و قیمت کلاس خصوصی زبان آلمانی به چند عامل بستگی دارد. قیمت کلاس معلم خصوصی زبان آلمانی نیتیو بیشتر از دیگر استادان است. اگر کلاس در منزل یا محل کار شما برگزار شود، هزینه ایاب و ذهاب استاد به عهده دانشجوی زبان خواهد بود. در چند سال گذشته در ایران، تعداد افرادی که در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی ثبت نام کرده اند بسیار افزایش پیدا کرده است.  کلاس های ما به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. پیشنهاد ما به شما این است که بجای کلاس های حضوری در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی آنلاین شرکت کنید. هزینه دورهای آنلاین معمولا کمتر از دوره های حضوری است. در آموزشگاه زبان آلمانی سخن برتر، کلاس مکالمه زبان آلمانی نیز برگزار می شود. در کلاس مکالمه زبان آلمانی معمولا چند زبان آموز حضور دارند که شما می توانید با آن ها مکالمه خود را تقویت کنید.

 

هزینه جلسه در محل شما

(یک ساعت)+ پشتیبانی رایگان در طول روز

250هزار تومان

هزینه جلسه حضوری

(یک ساعت)+ پشتیبانی رایگان در طول روز

220هزار تومان

هزینه جلسه آنلاین

(یک ساعت)+ پشتیبانی رایگان در طول روز

200هزار تومان

تاریخچه زبان آلمانی

زبان آلمانی از خانواده زبان های هندو اروپایی است. زبان آلمانی یکی از زبان های سخت اروپایی برای یادگیری است. این زبان دارای گرامری پیچیده می باشد که حتی یادگیری کامل آن برای خود آلمانی ها کاری بسیار دشوار می باشد. اما به علت پیشرفت های اقتصادی و علمی آلمان در دهه های گذشته به تعداد متقاضیان یادگیری آن هر روز افزوده می شود. زبان آلمانی یکی از محبوب ترین زبان های دنیاست که 95 میلیون نفر آن را به عنوان زبان مادری خود استفاده می کنند. زبان آلمانی، زبان رسمی کشورهای آلمان، اتریش و لیختن اشتاین است و مردم غرب سوئیس، شرق بلژیک و جنوب دانمارک نیز از آن  به عنوان زبان اول خود استفاده می کنند. پس از انگلیسی، زبان آلمانی بالاترین تعداد مقالات نوشته شده به آن زبان را به خود اختصاص داده است. در زمینه تعداد وب سایت ها، رتبه سوم در دنیا را پس از زبان انگلیسی و روسی دارد. همین طور یک دهم کتاب هایی که هر ساله در دنیا نوشته می شوند به زبان آلمانی هستند. نکات بالا کافیست تا اهمیت یادگیری زبان آلمانی و شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی را نشان دهد. موضوعی جالب در مورد زبان آلمانی این است که در واقع زبان انگلیسی از خانواده زبان های ژرمن یا همان آلمانی است و بخاطر همین کلمات زیادی از زبان آلمانی به زبان انگلیسی راه یافته اند. مثلا کلمه daughter در زبان انگلیسی از کلمه Tochter در زبان آلمانی آمده است.

تمام شهریه پس از مکالمه روان

آموزشگاه زبان سخن برتر با سابقه 20 ساله در آموزش 32 زبان زنده دنیا و با برگزاری کلاس های تضمینی آموزش زبان به محبوبیت بسیار زیادی در بین علاقه مندان یادیگیری زبان کسب کرده است. در دوره های آموزشگاه زبان سخن برتر شما در ابتدای دوره هیچ مبلغی را پرداخت نمی کنید. تنها در صورت رضایت کامل از کلاس آموزش زبان و همینطور استاد خود شهریه کلاس خود را پرداخت خواهید کرد. ما در موسسه زبان سخن برتر بیش از 10 سال با این روش پیش رفته ایم و به دلیل اطمینان به اساتید و سیستم آموزشی خود، هر روز پر قدرت تر از گذشته با این روش به راه خود ادامه می دهیم.