بهترین آموزشگاه زبان کودکان

ادعای بهترین آموزشگاه زبان کودکان بودن، بسیار سخت و پرمسئولیت است. اما ما این را ثابت کرده ایم! در آموزشگاه زبان کودکان سخن برتر شما هیچ هزینه ای در ابتدا پرداخت نمی کنید. در آموزشگاه زبان ما، شما پس از پایان دوره در صورت رضایت از کلاس زبان می توانید شهریه خود را پرداخت نمایید. این اثباتیست بر ادعای ما که آموزشگاه زبان سخن برتر، بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران است.

آموزش زبان به کودکان

آموزشگاه زبان کودکان یکی از بهترین مکان ها برای آموزش زبان به کودکان بین 7 تا 12 ساله است. بسیاری از متخصصان و روانشناسان اعتقاد دارند که بهترین سن یادگیری زبان دوم، حداقل از 7 سالگی است؛ یعنی زمانی که کودک به مدرسه رفته و با الفبای اصلی زبان مادری خودش آشنا شده است و از این رو با یادگیری یک زبان دیگر و آن هم به طور همزمان می تواند فعالیت ذهنی خود را بیشتر کند. از این رو در بیشتر موسسه زبان کودکان هدف بر این است که با یاد دادن زبان دوم به بچه‌های کم سن و سال، علاوه بر آموزش به فعالیت ذهنی و روانی آن‌ها کمک بیشتری کنند. یادگیری زبان دوم برای کودکان مزیت‌های زیادی را می تواند به همراه داشته باشد. اولین مزیت افزایش سطح دانش کودک و تجزیه و تحلیل ذهن او برای تفکیک الفبا و لغات با زبان مادری است. دومین مزیت اینکه سطح ارتباط اجتماعی را افزایش می‌دهد. کودک هر چه دایره لغاتش نسبت به دیگران زیاد شود، راغب است که ارتباط بیشتری را با دیگران برقرار کند؛ همچنین از آنجا که زبان دومی را هم یاد می‌گیرد، به دنبال این است تا توانایی خود را به دیگران نشان دهد. سومین مزیت اینکه اعتماد به نفس کودکان را به شدت افزایش می‌دهد. در واقع این‌ها نمونه‌های مزیت‌هایی است که در برنامه آموزشگاه زبان کودکان دنبال می‌شود. دوره آموزشگاه زبان کودکان از سن 7 تا 12 است و علت شروع شدن آن از 7 سالگی، به خاطر این است که کودکان از قبل باید با الفبای زبان مادری خود آشنایی کامل داشته باشند. دوره‌های آموزش زبان به سه دوره مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم می‌شود که البته در بعضی از آموزشگاه‌ها فقط دوره مبتدی و پیشرفته وجود دارد و دوره متوسط را بین دو دوره دیگر تقسیم کرده‌اند. در دوره آموزشگاه زبان کودکان علاوه بر آموزش کتاب اصلی از منابع دیگری مانند کتاب کار در منزل، آهنگ، کتاب لغات مخصوص کودکان و فیلم‌های کارتونی استفاده می‌شود. تمامی این منابع آموزشی بر اساس درک کودک تهیه شده است و هیچ خبری از اطلاعات سخت و پیچیده نیست تا کودک از یادگیری زبان سرخورده نشود. همچنین سعی شده است تا در آموزشگاه زبان کودکان از واژگان و دستورزبان‌ ساده برای آموزش استفاده شود و همچنین به کودکان جملات کاربردی در موقعیت‌های مختلف را در این 5 سال و به آرامی بیان شود تا در نهایت آن‌ها بتوانند حداقل یک ارتباط ساده و عامیانه را با یک فرد خارجی به راحتی و سریع برقرار کنند. برای شرکت در کلاس زبان انگلیسی کودکان با کارشناسان ما در آموزشگاه زبان تهران تماس بگیرید تا از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های مکالمه گروهی و خصوصی زبان انگلیسی کودکان 3، 4، 5، 6، 7 ساله و مزایای آن آگاه شوید. کلاس های ما در همه جای تهران شامل شرق، غرب، شمال و جنوب تهران برگزار می شود. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از امکان برگزاری دوره مکالمه زبان انگلیسی در منزل توسط خانم نیز بهره ببرید.

چرا باید کودکان خود را به آموزشگاه زبان کودکان بفرستیم؟

در دنیایی که امروزه زندگی می‌کنیم، ارتباط با دیگر کشورها حرف اول را می‌زند و افرادی می‌توانند به راحتی با مردم سراسر دنیا صحبت کنند که زبان آن‌ها را بدانند. انگلیسی زبان مشترکی است که بیشتر مردم تمامی کشورها قادر به صحبت کردن آن هستند. همچنین بسیاری از منابعی که در دنیا وجود دارد، همه به زبان انگلیسی است که بعضی از آن‌ها به زبان‌های دیگری هم نوشته شده است. از این رو یادگیری زبان اهمیت زیادی پیدا کرده است. اگر می خواهید کودکتان زودتر زبان انگلیسی را بیاموزد می توانید، او را در کلاس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان ثبت نام کنید. در آموزشگاه زبان سخن برتر کلاس های تدریس خصوصی زبان کودکان نیز برگزار می شود.

در گذشته در ایران افرادی که فقط یک زبان را می‌دانستند، جایگاه و شغل بسیاری خوبی می‌توانستند در جامعه پیدا کنند. برای همین بسیاری از افراد در بزرگسالی و بعد از دانشگاه به فکر تقویت زبان خود می‌افتند؛ اما هرچه که سن بالاتر می‌رود، به دلیل کم حوصله تر شدن و کمبود وقت، اشخاص به خوبی نمی‌توانند زبان خود را تقویت کنند و برای همین است که همیشه توصیه می‌کنیم تا از همان 7 سالگی به یک آموزشگاه زبان کودکان بروید تا ذهن خود را برای یادگیری زبان بیشتر از قبل آماده کنید. برای اینکه کودک شما زبان انگلیسی را سریع تر بیاموزد شما می توایند کودک خود را در دوره های خصوصی زبان انگلیسی ثبت نام کنید.

آیا در آموزشگاه زبان کودکان واقعاً زبان آموزش داده می‌شود؟

بله. البته هدف اصلی در موسسه زبان کودکان فقط آموزش زبان نیست. از آنجا که کودک حساسیت عاطفی بیشتری نسبت به بزرگسالان دارد، باید در کنار آموزش به مسائل روانشناسی کودکان هم پرداخته شود؛ یعنی استراتژی آموزشی نیز بر این اساس تعیین شود. برای همین است که شیوه آموزشی در آموزشگاه زبان کودکان نسبت به بزرگسالان کاملاً متفاوت است و سعی می‌شود تا اشکال فانتزی بیشتری برای آموزش استفاده شود و از این رو افراد بزرگسال فکر می‌کنند که هیچ گونه آموزشی به کودکان آن‌ها داده نمی‌شود. 

مزایای آموزشگاه زبان کودکان چیست؟

 • استفاده از کتاب‌های آموزشی مخصوص کودکان
 • استفاده از مربیان آموزش دیده برای کودکان
 • استفاده از ویدئو و آهنگ برای تثبیت بهتر کلمات و جمله‌ها در ذهن کودکان
 • چیدمان کلاس بر اساس سن کودکان
 • انجام فعالیت‌های روانشناسی در کنار آموزش برای کودکان
 • استفاده از متد و وسایل کمک آموزشی به خصوص اسباب بازی برای آموزش بهتر
 • طراحی و چیدمان کلاس بر اساس روحیات کودکان
 • آموزش جملات کاربردی برای کودکان به منظور برقراری ارتباط اولیه با افراد خارجی
 • برگزاری آزمون‌های متناسب با سن کودکان

چگونه یک آموزشگاه زبان کودکان خوب پیدا کنیم؟

مهم‌ترین دغدغه والدین این است که چگونه یک آموزشگاه زبان خوب برای کودکان خود پیدا کنند. علاوه بر کیفیت آموزش، محیط آموزشگاه عامل دیگری است که برای والدین اهمیت زیادی دارد. در واقع والدین ترجیح می‌دهند تا کودکان خود را بیشتر به آموزشگاه‌هایی ببرند که بیشتر جنبه تفریحی تا آموزشی داشته باشند که بتواند ذهن آن‌ها را برای یادگیری بیشتر آماده کنند. معیارهای زیر را می‌توانید برای پیدا کردن یک آموزشگاه زبان کودکان خود در نظر بگیرید:

 • کیفیت آموزشی به کودکان
 • تحصیلات مربی
 • فضای داخلی آموزشگاه
 • مکان جغرافیایی آموزشگاه
 • منابع آموزشی مورد استفاده
 • میانگین سنی کودکان
 • تعداد کودکان در یک کلاس
 • شهریه کلاس

آموزشگاه زبان کودکان خود را جدی بگیرید

همانطور که گفتیم، کودکی سن حساسی است. متأسفانه بسیاری از والدین به این مسئله توجهی نداشته و کودکان خود را وقتی که 9 می‌شوند به آموزشگاه بزرگسال می‌برند. البته بسیاری از این آموزشگاه کودکان را قبول نمی‌کنند؛ اما اصرار بعضی از والدین برای ثبت نام بیشتر به خود کودک و روحیه او لطمه می‌زند. اگر واقعاً قصد این را دارید که کودک شما زبان یاد بگیرد، حتماً او را به در آموزشگاه زبان کودکان مخصوص و با کیفیت ثبت نام کنید و در غیر اینصورت صبر کنید تا او بزرگ شود و به سپس به یک آموزشگاه بزرگسال برود. اگر می خواهید کودک شما زبان انگلیسی را سریع تر بیاموزد می توانید از کلاس فشرده زبان بهره ببرید.

شعبه هفت تیر

آدرس:متروی هفت تیر، بالای میدان هفت تیر، جنب سینما پایتخت ( بین ملایری پور و آرام)، پلاک 341

تلفن: 88865148 (10 خط)

 

شعبه انقلاب

آدرس: میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، جنب سینما مرکزی، پلاک 6، ساختمان سپاهان، طبقه 3

تلفن: 66127003 (10 خط)