در دوره آموزش انگلیسی تجاری ما به آموزش اصطلاحات و مکالماتی که در یک جلسه تجاری بین بازرگانان رد و بدل می شود و همینطور آموزش مکاتبات بازرگانی به زبان انگلیسیمی پردازیم. در این مقاله ما به آموزش بخشی از جملات و مکالمه هایی که مورد نیاز بازرگانان و تجار هست می پردازیم. مطالب کامل تر در این زمینه در دوره آموزش انگلیسی تجاری در موسسه زبان سخن برتر ارائه می شود. به علاوه ما مفتخر به برگزاری دوره های آموزش فشرده زبان انگلیسی و کلاس مکالمه زبان انگلیسی هستیم. برای آگاهی بیشتر در مورد دوره آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی و یا اطلاع از قیمت دوره آموزش انگلیسی تجاری با ما تماس بگیرید.

دوره آموزش انگلیسی تجاری

انگلیسی تنها زبان رایجی می باشد که متکلمین زبانهای مختلف را به یکدیگر پیوند می دهد  و نباید اهمیت انگلیسی تجاری را  برای باز کردن راه کسب و کار برای تعدادی زیادی از بازارهای بالقوه و مشتریان دست کم شمرد. ما در دوره آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی به آموزش مکالمه ها و مکاتبات بازرگانی مورد نیاز تجار و بازرگانان عزیز می پردازیم. در آموزشگاه زبان سخن برتر علاوه بر آموزش انگلیسی تجاری، دوره های دیگر مانند  آموزش انگلیسی کودکان و کلاس خصوصی آیلتس نیز برگزار می شود.

چرا شرکت در دوره آموزش انگلیسی تجاری؟

شرکت ها هر سال ملیون ها پوند ضرر می کنند . این ضرر ممکن است به خاطر عدم شناخت کارمندان در مورد نقش جدیدشان  یا به خاطر عدم ارتباط مناسب بین دو بخش از شرکت های جهانی باشد . راه حل این مشکل می تواند به سادگی با آموزش  زبان انگلیسی تجاری به نمایندگان از طریق یک برنامه انگلیسی عمومی استاندارد حل شود . همچنین شرکت کنندگان باید در زمینه انگلیسی فنی یا انگلیسی صنعتی با توجه به شغلشان آموزش ببینند که ما به آموزش این موارد در دوره آموزش زبان انگلیسی تجاری و بازرگانی می پردازیم.

چرا برای برقرای ارتباط بامشاوران و کارشناسان زبان باید انگلیسی تجاری آموزش داده شود ؟

بازده سرمایه گذاری از یک دوره آموزش انگلیسی تجاری نباید دست کم گرفته شود . با آموزش انگلیسی تجاری به کارکنان متوجه می شوید که کارایی و ارتباطات آنها به طرز چشمگیری افزایش پیدا می کند . با یادگیری انگلیسی تجاری زمان و پول بیشتری خواهید داشت و می توانید به روی تصمیات مهم تمرکز بیشتری داشته باشید .

موسسه زبان سخن برتر، آموزش انگلیسی تجاری را با کیفیتی مطلوب به افراد و همچنین به کسب و کارهای تجاری مختلف در تهران و کرج با برگزاری دوره آموزش انگلیسی تجاری ارائه می دهد. موسسه زبان ما دارای یک شبکه ارتباطی ثابت و مستقل متشکل از مربیان انگلیسی حرفه ایی و بومی می باشد که این مربیان در ارائه دوره های انگلیسی تجاری برای امور صنعتی عمومی و خصوصی بسیار ماهر می باشند . ما با توجه با نیازهای شما و همچنین با توجه به موضوعات درسی ، اهداف مورد نظر ، زمان موجود ،سطح یادگیری و سطح و بودجه شما  انگلیسی تجاری را به خوبی به شما در آموزشگاه زبان مان آموزش می دهیم.

ویژگی های دوره آموزش انگلیسی تجاری

 • نحوه آموزش زبان انگلیسی تجاری : رو در رو به صورت هفتگی یا به صورت دوره های فشرده یا از طریق اسکایپ
 • نوع دوره: تدریس خصوصی زبان و یا شرکت در کلاس های گروهی
 • محتوای دوره : انگلیسی عمومی ، انگلیسی تجاری ، انگلیسی فنی و انگلیسی صنعتی
 • محل تشکیل کلاس : کلاس ها در دفتر کار شما و یا در خانه شما برگزار می شوند
 • جدول زمانی : شما انخاب می کنید که کلاس هایتان چه موقع و به چه صورت تشکیل شود
 • نظارت بر دوره : ما به طور مداوم این دوره را ارزیابی می کنیم تا مطمئن شویم شما به نتایج مطلوب و دلخواه خود رسیده ایید .
 • آموزش زبان برای اهدافی خاص : از آموزش انگلیسی برای دوره هواپیمایی تا آموزش برای دوره IT

دلایل انتخاب آموزشگاه زبان سخن برتر

 • پشتیبانی فردی از حساب مدیریت اصلی شما
 • در نظر گرفتن نیازهای مشتری و همچنین توجه به اهداف یادگیری و نتایج یادگیری هر کدام از مشتریان
 • ترکیب آموزش رو در رو با آموزش آن لاین و همچنین ترکیب راه حل های یادگیری
 • وجود کارشناسان حرفه ایی زبان برای کارآموزان مبتدی تا پیشرفته
 • تخصص و تجربه در ارائه دوره های زبان انگلیسی در سراسر جهان
 • صنایع خاص و دوره های سفارشی که مشکلات را مورد توجه قرار می دهد و منجر به یک کسب و کار موفق می شود .

چگونه انگلیسی تجاری را یاد بگیریم

برای بسیاری از افراد نشستن در کلاس درس کاری دشوار می باشد  . دیگر این که ما افراد پرمشغله ایی هستیم . ما کارهای زیادی برای انجام دادن و جاهای زیادی برای رفتن داریم . به همین دلیل برنامه ریزی برای شرکت در کلاس زبان تا حدی برای ما سخت است . پس بهتر است  که در محیط خانه یا هر جایی که می خواهیم زبان انگلیسی را یاد بگیریم . شما چه یک فرد مبتدی باشید چه یک دانش آموز پیشرفته ، تمایل دارید که به طور حرفه ایی به زبان انگلیسی صحبت کنید . حتی اگر می خواهید در زمینه انگلیسی تجاری عالی باشید ، گاهی اوقات تنبلی می کنید و حاضر نیستید حتی برای یادگیری انگلیسی تجاری از خانه خارج شوید .

خوشبختانه کلاس درس تنها مکان برای یادگیری انگلیسی تجاری نیست . شما می توانید انگلیسی تجاری را در هر زمان یا هر مکان یاد بگیرید . فقط مواردی وجود دارد که شما باید در این زمینه بدانید و ما این موراد را به شما خواهیم گفت. گرچه شما میتوانید زبان انگلیسی تجاری را در خانه خودتان نیز بیاموزید اما پیشنهاد ما این است که با شرکت در دوره آموزش زبان انگلیسی تجاری در آموزشگاه ما توسط اساتید خبره زودتر به این امر نائل آیید.

برای یادگیری انگلیسی تجاری چهار نوع مهارت وجود دارد :

 •   درک مطلب از طریق گوش دادن
 •  صحبت کردن
 •  درک مطلب
 •  نوشتن

اگر زمان زیادی را صرف تمرکز به روی این چهار دوره بکنید ، می توانید مهارت های انگلیسی تجاری خود را بدون اتلاف وقت و بدون حضور در کلاس درس ارتقا دهید . این نکات به شما کمک می کند تا بتوانید انگلیسی تجاری خود را در محیطی که دوست دارید بهبود ببخشید .

1 ) درک مطلب از طریق گوش دادن

هر زمان که به اینترنت یا رسانه های دیگر دسترسی دارید به مکالمات رادیویی در مورد تجارت گوش کنید . مکالمات رادیویی زیادی در مورد انگلیسی تجاری وجود دارد . برنامه ایی را انتخاب کنید که از گوش دادن به آن لذت می برید و  شامل مطالبی در ارتباط با انگلیسی تجاری باشد .

2 ) صحبت کردن

جلوی آیینه بایستید و با خود صحبت کنید. می توانید این کار را با تکرار عبارت های جدید در زمینه انگلیسی تجاری که به تازگی یاد گرفته اید ، انجام دهید . سعی کنید به طور روان این واژه های تجاری را به کار ببرید . برای ارتقای انگلیسی تجاری می توانید این کارها را انجام دهید :

 • متن های انگلیسی تجاری را با صدای بلند بخوانید و خلاصه ایی از آن را برای خود تکرار کنید.
 • تا آخر روز این کار را چند مرتبه تکرار کنید .
 • وقتی در تعطیلات هستید هم این تمرین را انجام دهید.

تمام شهریه پس از مکالمه روان

آموزشگاه زبان سخن برتر با سابقه 20 ساله در آموزش 32 زبان زنده دنیا و با برگزاری کلاس های تضمینی آموزش زبان به محبوبیت بسیار زیادی در بین علاقه مندان یادیگیری زبان کسب کرده است. در دوره های آموزشگاه زبان سخن برتر شما در ابتدای دوره هیچ مبلغی را پرداخت نمی کنید. تنها در صورت رضایت کامل از کلاس آموزش زبان و همینطور استاد خود شهریه کلاس خود را پرداخت خواهید کرد. ما در موسسه زبان سخن برتر بیش از 10 سال با این روش پیش رفته ایم و به دلیل اطمینان به اساتید و سیستم آموزشی خود، هر روز پر قدرت تر از گذشته با این روش به راه مان ادامه می دهیم. همچنین در آموزشگاه زبان کودکان سخن برتر، آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان برگزار می شود و همینطور دوره آیلتس برای بزرگسالان برگزار می شود.