دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی سخن برتر خیلی سریع ین امکان را به شما می دهد که به آسانی و با اطمینان با دیگران انگلیسی صحبت کنید . ما از سبک های آموزشی جدید و موثر برای دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی در تهران استفاده می کنیم تا در یادگیری سریع زبان به شما کمک کنیم ، به ویژه اگر زمان شما محدود باشد یا بخواهید به سرعت انگلیسی تان را بهبود ببخشید . کلاس های انگلیسی فشرده ما در تهران با توجه به پیشرفت شما برنامه ریزی می شود ، بنابراین به شما اطمینان می دهیم که در سطحی که مناسب شماست این زبان را یاد می گیرید. تلاش ما بر این است که بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران باشیم. برای شرکت در کلاس های فشرده انگلیسی با کارشناسان ما در آموزشگاه زبان سخن برتر تماس بگیرید تا از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های فشرده زبان انگلیسی و مزایای آن آگاه شوید. کلاس های ما در همه جای تهران شامل شرق، غرب، شمال و جنوب تهران برگزار می شود. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از امکان برگزاری دوره فشرده زبان انگلیسی در منزل توسط خانم نیز بهره ببرید.

دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی

انواع دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی

دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی ویژه مسافرین

هرساله به تعداد ایرانیانی که به خارج از کشور سفر می کنند بیشتر می شود. اما مشکل اصلی همه آن ها به اعتراف خودشان نداشتن دانش کافی زبان انگلیسی می باشد که باعث می شود از مسافرت خود لذت کافی را نبرده و حتی مشکلات فراوانی در حین سفر مانند از دست دادن پروازشان بوجود آید. آموزشگاه زبان سخن برتر با برگزاری دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی در تهران برای مسافرین کشورهای خارجی سعی در حل مشکل این عزیزان می نماید. ما بهترین دوره های آموزش انگیسی برای سفر را برگزار می کنیم. شما می توانید با شرکت در کلاس های آموزش خصوصی زبان انگلیسی این زبان را سریع تر بیاموزید.

کلاس فشرده زبان انگلیسی ویژه مهاجرین

هر ساله تعداد زیادی از ایرانیان به کشورهای دیگر مخصوصا کشورهای انگلیسی زبان مانند کانادا، آمریکا، استرالیا، انگلیس و نیوزلند مهارجت می کنند. اغلب این افراد از کمبود دانش زبان انگلیسی رنج برده و پس از مهاجرت به آن کشور به مشکلات زیادی برمیخورند. در دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی ویژه مهاجرین، ما با تمرکز بر مکالمات روزمره زندگی در خانه، خیابان، خرید و محل کار که یک مهاجر به آنها نیاز دارد، به آن ها کمک می کنیم که دچار مشکلات روزمره ناشی از کمبود دانش زبان انگلیسی در کشورهای خارجی نشوند. ما بهترین دوره های آموزش انگلیسی برای مهاجرت را برگزار می کنیم.

کلاس آموزش فشرده زبان انگلیسی ویژه تجار

یکی از مشکلات بزرگی که گریبانگیر تاجران ایرانی همیشه بوده است، عدم تسلط به مکالمه زبان انگلیسی است که باعث شده در بسیاری از مذاکرات و معاملات نتوانند از منافع خود دفاع نمایند. در کلاس های فشرده مکالمه زبان انگلیسی مخصوصی تجار، ما کوشیده ایم تا با تمرکز بر مکالمه تجاری، به آموزش زبان انگلیسی تجاری در کلاس فشرده زبان انگلیسی به تجار عزیز بپردازیم و قدرت آن ها را در معاملات و چانه زنی افزایش دهیم. ما بهترین دوره های آموزش انگلیسی تجاری در تهران را برگزار می کنیم.

دوره آموزش فشرده آیلتس

یکی از بزرگترین مشکلات دانشجویان کمبود وقت برای یادگیری زبان و شرکت در کلاس های یادگیری ایلتس و تافل است. در کلاس فشرده زبان انگلیسی که برای شرکت در آزمون آیلتس و تافل برگزار می شود، شما می توانید در حداقل زمان ممکن به یادگیری روش های پاسخگویی در امتحان های آیلتس و تافل بپردازید و در امتحان های آن شرکت کنید.

ویژگی های دوره فشرده زبان انگلیسی

دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی برای موارد زیر بهترین دوره می باشد :
 یادگیری سریع زبان انگلیسی در دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی
 افرادی که در زمان محدوی دارند بهتر است در دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی ثبت نام کنند.
 انتخاب دوره های فشرده 25 یا 30 ساعت در هفته برای یادگیری زبان
 اگر می خواهید به سرعت انگلیسی یاد بگیرید، این دوره مناسبی برای شما می باشد . با 25 یا 30 ساعت آموزش در هفته می توانید با اطمینان با دیگران ارتباط برقرار کنید .
 دوره فشرده زبان انگلیسی برای دانش آموزان مبتدی تا پیشرفته ایده آل می باشد . ما به شما اطمینان می دهیم که در سطح مناسب خود در کلاس قرار می گیرید و از آزمون های پیشرفته و منظم بهره خواهیید برد .

کلاس فشرده زبان انگلیسی فشرده 25 ساعت آموزش در هفته:

نوع 1: در این کلاس شما سه ساعت انگلیسی عمومی یاد می گیرید و سپس دو ساعت بیشتر در روز بر تلفظ و نوشتن تمرکز می کنید ( یک ساعت برای هر کدام ) .
نوع 2: شما سه روز در هفته و فقط در جلسات صبح انگلیسی یاد می گیرید و دو روز دیگر در جلسات صبح و بعد از ظهر کلاس خواهید داشت .

کلاس فشرده زبان انگلیسی فشرده 30 ساعت آموزش در هفته:

نوع 1: شما سه ساعت انگلیسی عمومی خواهید داشت و سپس سه ساعت بیشتر در روز بر تلفظ و نوشتن تمرکز خواهید داشت ( یک ساعت برای هر کدام ) .
نوع 2: شما در روز 6 ساعت انگلیسی عمومی یاد می گیرید . سه ساعت در صبح و سه ساعت در بعد از طهر کلاس خواهید داشت .
ما از کتاب های درسی ، فیلم ها و فعالیت های گروهی جالب در دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی استفاده می کنیم تا به شما یاد بدهیم که افراد بومی چگونه به زبان انگلیسی صحبت می کنند . این دوره کاملاً توسط کارشناسان تأیید شده است و از یک دوره آموزشی کامل توسط کارکنان آموزشی با سابقه و موثر نوید می دهد .
اکنون می توانید از طریق برنامه اقامت چند مرکزی ما ، در هر دو مدرسه مطالعه کنید و ما برای توسعه مهارت های انگلیسی شما در دو شهر تهران و کرج ،فرصتی به شما ارائه می دهیم . برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید . هزینه کتاب این دوره به طور اتومات بعد از رزو دریافت می شود . برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره فشرده زبان انگلیسی ما ، نگاهی به لیست قیمتهای دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی ما بیندازید و ببنید با رزو دوره ما می توانید چقدر پس انداز کنید . اگر سئوالی داشتید با ما در تماس باشید .

تمام شهریه پس از مکالمه روان

آموزشگاه زبان سخن برتر با سابقه 20 ساله در آموزش 32 زبان زنده دنیا و با برگزاری کلاس های تضمینی آموزش زبان به محبوبیت بسیار زیادی در بین علاقه مندان یادگیری زبان کسب کرده است. در دوره های آموزشگاه زبان سخن برتر شما در ابتدای دوره هیچ مبلغی را پرداخت نمی کنید. تنها در صورت رضایت کامل از کلاس آموزش زبان و همینطور استاد خود شهریه کلاس خود را پرداخت خواهید کرد. ما در موسسه زبان سخن برتر بیش از 10 سال با این روش پیش رفته ایم و به دلیل اطمینان به اساتید و سیستم آموزشی خود، هر روز پر قدرت تر از گذشته با این روش به راه مان ادامه می دهیم.