دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی ویژه مسافرین

هرساله به تعداد ایرانیانی که به خارح از کشور سفر می کنند بیشتر می شود. اما مشکل اصلی همه آن ها به اعتراف خودشان نداشتن دانش کافی زبان انگلیسی می باشد که باعث می شود از مسافرت خود لذت کافی را نبرده و حتی مشکلات فراوانی در حین سفر مانند از دست دادن پروازشان بوجود آید. آموزشگاه زبان سخن برتر با برگزاری دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی برای مسافرین کشورهای خارجی سعی در حل مشکل این عزیزان می نماید.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

 

دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی ویژه مهاجرین

هر ساله تعداد زیادی از ایرانیان به کشورهای دیگر مخصوصا کشورهای انگلیسی زبان مانند کاانادا، آمریکا، استرالیا، انگلییس و نیوزلند مهارجت می کنند. اغلب این افراد از کمبود دانش زبان انگلیسی رنج برده و پس از مهاجرت به آن کشور به مشکلات زیادی برمیخورند. در دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی ویژه مهاجرین، ما با تمرکز بر مکالمات روزمره زندگی در خانه، خیابان، خرید و محل کار که یک مهاجر به آنها نیاز دارد، به آن ها کمک می کنیم که دچار مشکلات روزمره ناشی از کمبود دانش زبان انگلیسی در کشورهای خارجی نشوند.

 

دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی ویژه تجار

یکی از مشکلات بزرگی که گریبانگیر تاجران ایرانی همیشه بوده است، عدم تسلط به مکالمه زبان انگلیسی است که باعث شده در بسیاری از مذاکرات و معاملات نتوانند از منافع خود دفاع نمایند. در کلاس های فشرده مکالمه زبان انگلیسی مخصوصی تجار، ما کوشیده ایم تا با تمرکز بر مکالمه تجاری، به آموزش زبان انگلیسی تجاری به تجار عزیز بپردازیم و قدرت آن ها را در معاملات و چانه زنی افزایش دهیم.

دوره آموزش فشرده آیلتس

یکی از بزرگترین مشکلات دانشجویان کمبود وقت برای یادگیری زبان و شرکت در کلاس های یادگیری ایلتس و تافل است. در دوره اموزش فشرده زبان انگلیسی که برای شرکت در آزمون آیلتس و تافل برگزار می شود، شما می توانید در حداقل زمان ممکن به یادگیری روش های پاسخگویی در امتحان های آیلتس و تافل بپردازید و در امتحان های آن شرکت کنید.

 

 

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی
Author Rating
51star1star1star1star1star
Close Menu