کلاس های آنلاین (مجازی)

ما به تدریس همه زبان های زنده دنیا به صورت حضوری و غیر حضوری (آنلاین) در آموزشگاه زبان برتر با بهترین اساتید می پردازیم تا نشان دهیم بهترین آموزشگاه زبان هستیم. یکی از دوره های مورد نیاز دانشجویان زبان خصوصا شاغلین و تجار گرامی دوره های فشرده زبان است که ما به شکل های مختلف مانند کلاس های زبان فشرده هر روزه وکلاس های زبان فشرده آخر هفته در موسسه زبان برتر اجرا می کنیم.

تمرکز بر مکالمه

یکی از بزرگترین مشکلات زبان آموزان ترس از گرامر است. در واقع گرامر به آن شکل که در موسسات زبان امروزه تدریس می شود، نیاز نمی باشد. در موسسه زبان برتر، ما با تمرکز بر مکالمه در کلاس های زبان و خودداری از تدریس گرامر اضافی و بیهوده به تدریس زبان به صورت مجازی (انلاین) می پردازیم. این موضوع باعث می شود که زبان آموزان با شوق بیشتری به یادگیری زبان بپردازند و در زمانی کوتاه تر به نتیجه دلخواه خود برسند.

دوره های فشرده

دوره های آنلاین (غیرحصوری) ما کاملا تضمینی است چون ایمان داریم که بهترین موسسه زبان در تهران هستیم. شما در ابتدای دوره به آموزشگاه زبان برتر هیچ مبلغی را پرداخت نمی کنید. تنها در پایان دوره و در صورت رضایت کامل از کلاس زبان و استاد زبان خود مبلغ کلاس را پرداخت خواهید کرد و اگر از کلاس رضایت کافی را نداشتید، کلاس زبان اضافه به صورت آنلاین و غیرحضوری برای جبران برای شما برگزار خواهد شد. 

اساتید 24 ساعته

یکی از مشکلات بزرگ دانشجویان در یادگیری زبان انگلیسی یا دیگر زبان ها مانند آلمانی و ترکی استانبولی، فاصله زیاد کلاس های زبان با یکدیگر است. در آموزشکاه زبان برتر ما این موضوع را با کنترل 24 ساعته شمت حل کرده ایم! اساتید ما به صورت 24 ساعته و از طریق اینترنت و آنلاین با شما در تماس بوده و از شما تکلیف روزانه تان را می خواهند. بخاطر این موارد است که ما به بهترین موسسه زبان در تهران تبدیل شده ایم.

آموزش-آنلاین-زبان-انگلیسی

تدریس 32 زبان زنده دنیا

زبان انگلیسی اولین زبان دنیا برای یادگیری به عنوان زبان دوم می باشد. در سرتاسر دنیا آموزشگاه های زبان انگلیسی بسیار محبوب هستند و هر روز به تعداد دانشجویان زبان انگلیسی نیز افزوده می شود. علت محبوبیت فراوان زبان انگلیسی تکلم آن به عنوان زبان اول توسط کشورهای پر قدرت در زمینه تجارت، فرهنگ، سینما، موسیقی و سیاست مانند ایالات متحده آمریکا، انگلیس و کانادا می باشد. در آموزشگاه زبان ما، تمام لهجه های پرکاربرد زبان انگلیسی مانند، لهجه امریکن و بریتیش بر اساس نیاز، انتخاب و علاقه شما آموزش داده می شود. کلاس های ما به صورت مجازی و غیر حضوری (آنلاین) نیز برگزار می شود.

زبان آلمانی یکی از محبوب ترین زبان های اروپایی برای یادگیری به عنوان زبان دوم است که هر روز بر محبوبیت آن نیز افزوده می شود. دلیل این امر این است که آلمان در حال حاضر به کشوری مهاجرپذیر تبدیل شده است و اقتصادی بسیار قدرتمند و در حال پیشرفت دارد. کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی هر روز در ایران بیشتر و محبوب تر می شوند. به این دلیل که هر روز ایرانیان بیشتری تصمیم به مهاجرت به آلمان می گیرند چون در آنجا بازار کار بهتری وجود دارد و آینده بهتری در انتظار آن ها و خانواده هایشان است. علاوه بر این زبان آلمانی، زبان رسمی کشورهای سوئیس و  اتریش نیز هست که دارای بالاترین استانداردهای زندگی در سرتاسر دنیا می باشند.

یادگیری زبان ترکی بین ایرانیان هر روز محبوب تر می شود. این امر به این دلیل است که ترکیه کشور شماره یک مقصد گردشگری ایرانیان محسوب می شود و هر ساله میلیون ها ایرانی برای گذراندن تعطیلات به ترکیه می روند. از طرفی دیگر ایرانیان زیادی به سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه روی آورده اند و قصد اقامت در ترکیه را دارند که در این صورت نیاز به یادگیری زبان ترکی استانبولی و گرفتن مدرک زبان ترکی را دارند. یکی از موثرترین راه های یادگیری زبان ترکی استانبولی شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی می باشد. در این دوره ها تمرکز اصلی کلاس بر مکالمه کاربردی و حذف گرامر و دروس غیر ضروری می باشد.

عبارت آموزشگاه زبان فرانسه را در اینترنت جست‌وجو کنید. بیش از صد لینک به شما نشان داده می‌شود که در آن آموزشگاه های زبان فرانسه و افراد مختلف در زمینهٔ آموزش زبان فرانسه به صورت خصوصی فعالیت می‌کنند و تمام آن ها ادعا می کنند که بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در ایران هستند. اما ما در آموزشگاه زبان فرانسوی برتر در عمل ثابت می کنیم که بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در تهران هستیم. در موسسه زبان فرانسوی برتر ما با بهره از بهترین استادان زبان فرانسوی و متد خاص خود و همچنین دریافت شهریه پس از مکالمه روان زبان فرانسوی به شما این اطمینان را می دهیم که در بهترین آموزشگاه زبان فرانسه تهران به یادگیری می پردازید. کلاس های ما به صورت غیر حضوری و مجازی (آنلاین) نیز برگزار می شود.

متقاضیان شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان ایتالیایی برتر در چند سال گذشته بسیار افزایش پیدا کرده اند. اما چرا دانستن این زبان و ثبت نام در یک آموزشگاه زبان ایتالیایی برای بعضی از افراد اهمیت زیادی پیدا کرده است؟ ایتالیا را مهد هنر می ‌دانند. بیشتر افرادی که در دنیا و در هنر زبانزد هستند، در این کشور چکمه ‌ای متولد شدند. در واقع ایتالیا به هنر و آموزش آن اهمیت زیادی می ‌دهد و بهترین دانشگاه ‌های هنری در دنیا دارد؛ برای همین است که بیشتر افراد برای ادامه تحصیل هنری خود به این کشور مهاجرت می‌ کنند و نیاز دارند تا برای یادگیری زبان ایتالیایی در یک موسسه زبان ایتالیایی ثبت نام کنند. آموزشگاه زبان ایتالیایی برتر تمام سعی خود را نموده است تا با بهره بردن از استادان ایتالیایی مجرب بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی تهران باشد.

برای تبدیل شدن به بهترین موسسه زبان ما راهی طولانی را آمده ایم. ما تفاوت های زیادی با دیگر آموزشگاه های زبان در تهران داریم. در آموزشگاه زبان برتر، شما 24 ساعت روز / 7 روز هفته توسط اساتید مجرب به صورت آنلاین که مجازی و غیر حصوری به آن نیز گفته می شود، کنترل می شوید. آموزشگاه زبان برتر دارای استاد Native در صورت نیاز شما نیز می باشد. ما حتی هیچ پولی در ابتدای دوره آموزشی شما دریافت نمی کنیم و تنها در پایان دوره و فقط در صورت رضایت شما از کلاس و استاد زبان خود مبلغ را پرداخت خواهید کرد. بیش از 10 سال است که ما با این روش به آموزش زبان می پردازیم و هر روز با قدرت تر پیش می رویم چون معتقدیم که بهترین آموزشگاه زبان در تهران هستیم.  برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی با کارشناسان ما در آموزشگاه زبان برتر تماس بگیرید تا از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های تدریس خصوصی و گروهی زبان انگلیسی و مزایای آن آگاه شوید. کلاس های ما در همه جای تهران شامل شرق، غرب، شمال و جنوب تهران برگزار می شود. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از امکان تدریس خصوصی و گروهی زبان انگلیسی در منزل توسط خانم نیز بهره ببرید.

در آموزشگاه زبان برتر ما کلاس ها را به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می کنیم. کلاس های غیرحضوری را کلاس های آنلاین، اینترنتی و مجازی نیز می شناسند. این کلاس ها می تواند خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی باشدکلاس های آموزش خصوصی زبان انگلیسی یعنی کلاسی که در آن فقط یک مدرس و زبان آموز حضور دارد. گرچه در صورت درخواست دانشجو برای شرکت فرد دیگری در کلاس با احتساب هزینه اضافه، کلاس می تواند 2 یا چند نفره تشکیل شود. این دوره آموزشی زبان انگلیسی می تواند در آموزشگاه‌ زبان برتر و یا منزل زبان آموز بر اساس درخواست زبان آموز برگزار می‌شود. بسته به اینکه محل تشکیل کلاس در کجا است، هزینه آن‌ هم متفاوت خواهد بود. برای تشکیل کلاس در منزل هزینه ای اندک بابت ایاب و ذهاب استاد به هزینه کلاس اضافه می شود. مدرسین آموزشگاه زبان انگلیسی برتر در جلسه اول به بررسی سطح دانش زبانی زبان آموز می‌پردازد و سپس بسته به آن و هدف زبان آموز از متد و کتاب‌های مخصوص نیز استفاده می‌کند. برای ثبت نام در دوره های آموزشی آموزشگاه زبان برتر و یا اطلاع از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس ها با ما تماس بگیرید.

در سال های اخیر افرادی که به آموزشگاه های زبان انگلیسی جهت یادگیری زبان های خارجی برای ثبت نام مراجعه می کنند بسیار بیشتر شده اند. تمام تلاش ما بر این بوده است که در آموزشگاه زبان انگلیسی برتر، با جدیدترین متدهای روز دنیا به آموزش زبان انگلیسی بپردازیم تا در کنار کادر مجرب آموزشگاه زبان انگلیسی برتر به بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران تبدیل شویم. ما در عمل ثابت کرده ایم که بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران هستیم. از این رو در ابتدای دوره آموزش بان انگلیسی هیچ مبلغی را از زبان آموز دریافت نمی کنیم. تنها در پایان دوره آموزش زبان انگلیسی و در صورت رضایت تمام دانشجو از موسسه زبان انگلیسی برتر شهریه را دریافت خواهیم نمود.

آموزشگاه زبان انگلیسی برتر

امروزه ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که به آن دنیای ارتباطات می‌گویند. ارتباطی که هیچ مرز و حدی ندارد و بین تمامی افراد از کشورهای مختلف انجام می‌شود. لازمه شروع این ارتباط داشتن زبان مشترک است. این زبان در حال حاضر زبان انگلیسی است که مردم سرتاسر دنیا را به یکدیگر متصل کرده است. برای یادگیری زبان انگلیسی روش های زیادی وجود دارد اما بهترین روش یادگیری آن شرکت در کلاس های یک آموزشگاه زبان انگلیسی می باشد. مخصوصا پیشنهاد ما به شما شرکت در کلاس های آموزش خصوصی زبان آموزشگاه زبان انگلیسی برتر می باشد. مزیت کلاس های خصوصی زبان انگلیسی نسبت به بقیه روش ها مانند کلاس های گروهی زبان انگلیسی این است که تمام وقت استاد آموزشگاه زبان انگلیسی برتر در اختیار شما قرار می گیرد و شما به صورت مداوم در حال مکالمه با یک فرد مسلط به زبان هستید بجای یک زبان آموز دیگر. شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان آموزشگاه‌ زبان انگلیسی برتر  باعث رسیدن سریع تر شما به هدف تان که تسلط بر زبان انگلیسی است می شود. در آموزشگاه زبان برتر دوره های آلمانی و ترکی نیز برگزار می شود.

زبان انگلیسی زبانیست که همه افراد چه عادی و چه افراد با رتبه‌های بالای سیاسی، تاجران و دانشمندان از آن استفاده می‌کنند. زبان واحدی که کشورها امروزه برای انجام این ارتباطات استفاده می­کنند. با افزایش تکنولوژی و ابزارهای به روز در ارتباطات، دانستن این زبان مشترک بیشتر از قبل مورد اهمیت قرار گرفته است و تعداد افرادی که به قصد یادگیری زبان انگلیسی در یک موسسه زبان انگلیسی ثبت نام می کنند هم رو به افزایش است؛ اما کمبود وقت و عجله داشتن بسیاری برای تقویت دانش زبانی به خصوص مدیران باعث شده است تا آن­ها به دنبال شرکت در کلاس های خصوصی آموزش زبان انگلیسی هستند و ترجیح می‌دهند که قدرت زبانی خود را از این طریق بهبود ببخشند. متدهای به کار رفته در موسسه زبان برتر کاملاً انعطاف پذیر است و بسته به سطح دانش زبانی زبان آموز می‌توان انتخاب کرد. تمامی کتاب‌هایی و وسایل کمک آموزشی که در کلاس‌های آموزش زبان استفاده می‌شود، در موسسه زبان برتر نیز هم به کار گرفته می‌شوند. در کنار این‌ها مدرسین آموزشگاه زبان انگلیسی برتر می‌تواند براساس نیاز و مدیریت زمانی کلاس از کتاب‌های اضافه‌تری استفاده کند و با زبان آموز تمرین‌های بیشتری را نیز انجام دهد. 

کلاس های نیمه خصوصی آموزشگاه زبان انگلیسی برتر

در آموزشگاه های زبان انگلیسی سرتاسر ایران معمولا کلاس های گروهی بسیار شلوغ هستند و جمعیت کلاس معمولا بیش از 10 نفر است. در کلاس های گروهی بزرگ استاد وقت کافی برای کنترل پیشرفت و بالا بردن سطح زبان دانشجویان ندارد و عملا پیشرفت زیادی در سطح زبان انگلیسی دانشجویات صورت نمی گیرد. اما در آموزشگاه زبان انگلیسی برتر، کلاس های به صورت نیمه خصوصی برگزار می شوند و استاد وقت کافی برای رسیدگی به همه دانشجویان را دارد. کلاس های نیمه خصوصی موسسه زبان انگلیسی برتر حداکثر دارای 5 دانشجو در یک کلاس است.

دیگر مزیت‌های کلاس های آموزش خصوصی زبان

  • زبان آموز فرصت خیلی بیشتری برای برقراری ارتباط با مدرس و صحبت کردن خواهد داشت.
  • کلاس براساس هدف زبان آموز پیش خواهد رفت و موارد حاشیه‌ای وجود نخواهد داشت.
  • زبان آموز بهتر می‌تواند از منابع استفاده کند و مدرس آموزشگاه‌ زبان انگلیسی ما هم وقت بیشتری برای کار کردن با آن‌ها و رفع ایرادات خواهد داشت.
  • زبان آموز انعطاف بیشتری در زمان انتخاب کلاس خواهد داشت و هیچ جلسه‌ای را از دست نخواهد داد.
  • شانس زبان آموز برای برقرار ارتباط بیشتر از کلاس عمومی خواهد بود.
  • مدرس آموزشگاه‌ زبان انگلیسی ما و زبان آموز نگران هیچ گونه مشکلات ناخواسته به وجود آمده در کلاس‌های عمومی نخواهند بود.
  • زبان آموز تا رفع نشدن ایرادهای خود می‌تواند با مدرس تمرین کند.
  • دست مدرس و زبان آموز در انتخاب موضوعات و متدهای یادگیری باز است.

 

آموزش مکالمه در آموزشگاه زبان انگلیسی برتر

ما در آموزشگاه زبان برتر به آموزش روش های مکالمه در یک زبان خارجی می پردازیم. مکالمه زیر نمونه ای از روش آموزش مکالمه در آموزشگاه زبان انگلیسی 24 است. برای آگاهی از متدهای آموزش در موسسه زبان انگلیسی برتر می توانید با مشاوران ما در آموزشگاه زبان برتر تماس بگیرید.

 ادامه دادن به گفتگو با پرسیدن سئوال های بیشتر
وقتی می بینید شخصی علاقه ایی به صحبت کردن با شما ندارد ، بهتر است دیگر ادامه ندهید .
ولی اگر احساس کردید فرد حاضر است مکالمه طولانی تری با شما داشته باشد ، می توانید بیشتر با او صحبت کنید و شناخت بیشتری نسبت به او پیدا کنید . در اینجا نمونه سئوال هایی وجود دارد که می توانید با پرسیدن آنها کالمه را ادامه دهید :
شما مال این منطقه هستید ؟
در این صورت برای زندگی چه کار می کنید ؟
چه چیزی باعث شد که به اینجا بیایین ؟
آیا زیاد اینجا میایین ؟
هر کدام از این سئوال ها می تواند برای ادامه دادن به مکالمه استفاده شود و باعث می شود اطلاعات بیشتری در مورد فردی که باو صحبت می کنید به دست آورید . هدف از این مکالمه پیدا کردن نقطه نظرهای مشترک است . وقتی افراد در مورد شما یا چیزی در مورد زندگی شما حرف می زنند ، فرصتی برای شماست تا به طور کامل درباره موضوع حرف بزنید .

بررسی موضوعات بیشتر
وقتی مکالمه شما به موضوعی می رسد که می توانید به راحتی درباره آن به زبان انگلیسی صحبت کنید ، این فرصتی برای شماست که عمیق تر در مورد آن موضوع بحث کنید .
برای مثال شما می فهمید که فردی که با او حرف می زنید یک گربه دارد . شما هم یک گربه دارید . می توانید عکس هایی که از گربه خود در گوشی تان دارید به او نشان بدهید .
یا مثلاً اگر فردی که با او مکالمه می کنید بگوید که گیاه خوار است و شما هم به تازگی گیاهخوار شده باشید ، نقطه اشتراکی برای حرف زدن با هم دارید . چرا در مورد دستورالعمل های غذای گیاهی مورد علاقه شان از آنها نمی پرسید ؟
در اینجا جملات و عبارت هایی وجود دارد که برای مفاهیم عمیق تر به کار می رود .
“واقعاً؟ منم گیاهخوار هستم . چی شد که تصمیم گرفتید گیاهخوار بشید” ؟
“من عاشق گربه ها هستم و دو تا گربه دارم . گربه شما از چه نژادیه “؟
“فوتبال ورزش مورد علاقه منه . شما طرفدار چه تیمی هستی” ؟
شوخی می کنی ؟ منم یک موتورسیکلت دارم. موتور شما چه مدلیه ؟
هدف از این مکالمه این است که آنها بدانند در مورد چیزی با شما وجه اشتراک دارند . بعداً می توانید از آنها بخواهید در مورد جزئیات بیشتری با شما حرف بزنند .
سعی کنید بیشتر درباره افراد دیگر صحبت کنید تا این که درباره خودتان . مثلاً به جای این که زمان زیادی در مورد غذاهای مورد علاقه تان با آنها حرف بزنید ، از آنها بخواهید در مورد غذای مورد علاقه شان برای شما حرف بزنند . با این کار به آنها نشان می دهید که واقعاً به شناختن آنها علاقه مند هستید در نتیجه تمایل بیشتری به ادامه مکالمه پیدا می کنند .

پرسیدن علایق دیگران 
هر کس در مورد چیزی عقیده خاصی دارد و بسیاری از مردم دوست دارند عقایدشان را با دیگران به اشتراک بگذارند . در اینجا سئوال هایی وجود دارد که می توانید برای این که نظر دیگران را درباره وضعیت یا موضوع خاصی بدانید ، از آنها بپرسید .
“من نمی دونم. شما چه فکری می کنید “؟
“آیا شما هم در این مورد تجربه دارید “؟
“آیا این اتفاق برای شما هم افتاده است “؟
“چرا این فکر رو می کنید “؟
“به نظرتون این فکر خوبیه یا نه “؟
زمانی که افراد عقایدشان را باشما در میان می گذارند ، ذهنتان را برای شنیدن حرفهای جدید آماده کنید . فقط حواستان باشد بیش از حد در مورد موضوعات حساس مانند سیاست و مذهب صحبت نکنید .